Денний стаціонар
Денний стаціонар

  Денний стаціонар в Кам'янець-Подільському

  Денний стаціонар Оксфорд Медікал Кам'янець-ПодільськийДенний стаціонар – це технологічно досконала денна медична установа.

  Для багатьох пацієнтів денний стаціонар є наступним рівнем виходу, який вони отримують після того, як вони стабілізували або завершили свою програму стаціонарного лікування, надаючи пацієнтові терапію або лікування впродовж дня і дозволяючи їм повернутися до комфорту власного будинку на ніч. Інші пацієнти потребують концентрованого лікування, але, можливо, їм не знадобиться 24-годинний моніторинг, який вони отримають від стаціонарного відділення, тому вони можуть скористатися послугами денного стаціонару в нашому медичному центрі.

   

  Філософія медичного центру «Оксфорд Медікал» - забезпечити якісну медичну допомогу в розслабленому, професійному і дбайливому середовищі. Персонал нашого медичного центру – це висококваліфіковані фахівці, які прагнуть забезпечити найкращий комплексний догляд за своїми пацієнтами.

  ПОЛІТИКА ЯКОСТІ

  Медичний центр «Оксфорд Медікал» розглядає турботу про пацієнтів як елемент високої якості у своєму власному праві і вважає, що це приводить до поліпшення якості і результатів охорони здоров’я. Ми прагнемо задовільнити потреби наших пацієнтів, персоналу і зацікавлених сторін.

  Ми прагнемо постійно підвищувати ефективність та якість нашої роботи шляхом сприяння систематичному моніторингу, оцінці і огляду результатів.

  ПОКАЗАННЯ ДО ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ

  Денний стаціонар медичного центру «Оксфорд Медікал Кам’янець-Подільський» є найкращим та найзручнішим варіантом при лікуванні захворювань будь-якого характеру. Ми забезпечимо Вам лікування серцево-судинної, дихальної та нервової систем, сечовидільної та статевої системи, а також шлунково-кишкового тракту та при шкірних захворюваннях.

   

  Ми допоможемо вам також в випадках лікування хронічних захворювань та забезпечимо якісну профілактику.

  Якщо вам потрібна реабілітація після травм, операцій чи хвороб, ми забезпечимо якісні умови по догляду за Вами.

  ОСНАЩЕННЯ ДЕННОГО СТАЦІОНАРУ

  В нашому медичному центрі, ми забезпечимо вам широкий спектр діагностичних обстежень, таких як ультразвукова діагностика, електрокардіографія (ЕКГ), аналізи крові та сечі. Внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, медикаментозне лікування – всі ці процедури можливі в денному стаціонарі медичного центру.

  Медичні працівники, які працюють в медичному центрі «Оксфорд Медікал Кам’янець-Подільський», є висококваліфікованими, акредитованими спеціалістами практично в усіх сферах. Ви отримаєте всю медичну допомогу під професійним наглядом наших лікарів.

  Денний стаціонар клініки «Оксфорд Медікал» - це комплексна медична допомога в комфортних умовах.

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


  Адреса: вул.Князів Коріатовичів, 25Б.

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
  послуги Відділення Денний стаціонарЦіна
  Внутрішньом'язова ін'єкція 90.00 грн
  Внутрішньовенна ін'єкція 130.00 грн
  Внутрішньовенна ін'єкція (крапельниця) 390.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом