Целюліт – часта проблема 80% сучасних жінок. При цьому неприємні «ямочки» можуть проявлятися незалежно від фізичної активності та віку людини. Апельсинова кірка як правило локалізується на животі, сідницях і стегнах.
Загалом, целюліт є нормальним явищем і ніяк не впливає на самопочуття, проте стандарти естетики мотивують на боротьбу з ним, і популярним інструментом є антицелюлітний масаж, який можна провести у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у місті Кам’янець-Подільський.
Це косметологічна процедура масажу, який усуває або знижує рівень целюліту природним шляхом. Масаж передбачає тиск на певні зони шкіри, що покликано руйнувати жирові відкладення і токсини через покращення кровообігу.
Як це працює
Техніка масажу націлена на стимуляцію клітин жиру та відновлення їх рівномірного розподілу по тілу. Фізичні навантаження в комплексі з правильним харчуванням також допомагають знизити відсоток жиру та боротися з целюлітом.
Але кожен організм – індивідуальний, і певний об’єм жиру може як відкладатися, так і зменшуватися нерівномірно, тому розподілити ці клітини покликаний антицелюлітний масаж. Також кількість клітин жиру – постійна, змінюватися може їх обсяг. І через механічний вплив масажу цей обсяг скорочується. В процесі покращується не лише кровоток, а й рух лімфи, яка виводить накопичені жири.
Поетапні зміни при масажі:
- відведення міжклітинної рідини та візуальне зменшення об’єму жирових тканин;
- опрацювання м’язів з подальшим виділенням молочної кислоти та невеликої крепатури після масажу;
- покращення тонусу та підтягнення м’язів;
- покращення якості шкіри.
Особлива увага приділяється животу, сідницям і стегнам.
Типи антицелюлітного масажу
Масаж проводять вручну або спеціальними апаратами.
Класичний. Простий та ефективний в боротьбі з целюлітом. Фахівець вручну опрацьовує проблемні ділянки, контролюючи силу тиску на шкіру, що дозволяє уникнути синців.
Лімфодренажний. Процедура призначається в курсі антицелюлітних масажів. Метод популярний за рахунок зняття набряків та нормалізації лімфотоку. Організм позбавляється зайвої рідини і шлаків.
Баночний. Використовуються силіконові, пластикові або скляні банки овальної або круглої форми. Принцип полягає у створенні вакууму у проблемній зоні, за рахунок чого прискорюється кровообіг та покращуються процеси обміну у тканинах.
Сухий. Передбачає розтирання щіткою, рушником або рукавичкою. Цей тип масажу є високоінтенсивним і доступним для домашніх умов. Можна опрацьовувати стегна та сідниці, боки. Для зони живота спосіб протипоказаний.
Медовий. Поєднання глибокого впливу на підшкірно-жирову клітковину та косметичного ефекту. Тож АМ з медом не тільки одночасно зробить шкіру підтягнутою та гладенькою.
Результат ручного масажу залежить від професіоналізму та досвіду спеціаліста. Ефект апаратного – від налаштувань техніки і програми. Існують лазерні, вакуумні, ультразвукові, радіохвильові та інші типи процедур. Вибір методу залежить від рівня целюліту, локалізації, та побажань клієнта.
Переваги антицелюлітного масажу
Антицелюлітний масаж має багато плюсів:
- поліпшення лімфотоку й кровообігу;
- розпад лактату в м’язах;
- виведення токсинів та зайвої рідини;
- нормалізація метаболізму клітин та зменшення обсягу жирових клітин;
- вирівнювання та підтягнення шкіри.
Щоб АМ приніс гарні результати, варто дотримуватися правила системності: курс складає 10-15 процедур раз у 2 дні. Також важливе правильне збалансоване харчування, коректний об’єм випитої рідини, фізичні вправи та відмова від паління.
При такому масажі є деякі протипоказання: алергії на фізичний вплив (чутлива шкіра, болісні відчуття, висипання), захворювання шкіри, інфекції, лихоманка, тромбоз, варикоз, гемофілія, вагітність/лактація, а також захворювання дихальної системи.
Після курсу антицелюлітних масажів у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському результат протримається до 1 року. В подальшому продовжуйте вести активний спосіб життя, правильно харчуватися та любити себе – і краса та впевненість завжди будуть з вами!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ