Антицелюлітний масаж в Кам'янець-Подільському

Целюліт – часта проблема 80% сучасних жінок. При цьому неприємні «ямочки» можуть проявлятися незалежно від фізичної активності та віку людини. Апельсинова кірка як правило локалізується на животі, сідницях і стегнах.

Загалом, целюліт є нормальним явищем і ніяк не впливає на самопочуття, проте стандарти естетики мотивують на боротьбу з ним, і популярним інструментом є антицелюлітний масаж, який можна провести у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у місті Кам’янець-Подільський.

Це косметологічна процедура масажу, який усуває або знижує рівень целюліту природним шляхом. Масаж передбачає тиск на певні зони шкіри, що покликано руйнувати жирові відкладення і токсини через покращення кровообігу.

Як це працює

Техніка масажу націлена на стимуляцію клітин жиру та відновлення їх рівномірного розподілу по тілу. Фізичні навантаження в комплексі з правильним харчуванням також допомагають знизити  відсоток жиру та боротися з целюлітом.

Але кожен організм – індивідуальний, і певний об’єм жиру може як відкладатися, так і зменшуватися нерівномірно, тому розподілити ці клітини покликаний антицелюлітний масаж. Також кількість клітин жиру – постійна, змінюватися може їх обсяг. І через механічний вплив масажу цей обсяг скорочується. В процесі покращується не лише кровоток, а й рух лімфи, яка виводить накопичені жири.

Поетапні зміни при масажі:

  • відведення міжклітинної рідини та візуальне зменшення об’єму жирових тканин;
  • опрацювання м’язів з подальшим виділенням молочної кислоти та невеликої крепатури після масажу;
  • покращення тонусу та підтягнення м’язів;
  • покращення якості шкіри.

Особлива увага приділяється животу, сідницям і стегнам.

Типи антицелюлітного масажу

Масаж проводять вручну або спеціальними апаратами.

Класичний. Простий та ефективний в боротьбі з целюлітом. Фахівець вручну опрацьовує проблемні ділянки, контролюючи силу тиску на шкіру, що дозволяє уникнути синців.

Лімфодренажний. Процедура призначається в курсі антицелюлітних масажів. Метод популярний за рахунок зняття набряків та нормалізації лімфотоку. Організм позбавляється зайвої рідини і шлаків.

Баночний. Використовуються силіконові, пластикові або скляні банки овальної або круглої форми. Принцип полягає у створенні вакууму у проблемній зоні, за рахунок чого прискорюється кровообіг та покращуються процеси обміну у тканинах.

Сухий. Передбачає розтирання щіткою, рушником або рукавичкою. Цей тип масажу є високоінтенсивним і доступним для домашніх умов. Можна опрацьовувати стегна та сідниці, боки. Для зони живота спосіб протипоказаний.

Медовий. Поєднання глибокого впливу на підшкірно-жирову клітковину та косметичного ефекту. Тож АМ з медом не тільки одночасно зробить шкіру підтягнутою та гладенькою.

Результат ручного масажу залежить від професіоналізму та досвіду спеціаліста. Ефект апаратного – від налаштувань техніки і програми. Існують лазерні, вакуумні, ультразвукові, радіохвильові та інші типи процедур. Вибір методу залежить від рівня целюліту, локалізації, та побажань клієнта.

Переваги антицелюлітного масажу

Антицелюлітний масаж має багато плюсів:

  • поліпшення лімфотоку й кровообігу;
  • розпад лактату в м’язах;
  • виведення токсинів та зайвої рідини;
  • нормалізація метаболізму клітин та зменшення обсягу жирових клітин;
  • вирівнювання та підтягнення шкіри.

Щоб АМ приніс гарні результати, варто дотримуватися правила системності: курс складає 10-15 процедур раз у 2 дні. Також важливе правильне збалансоване харчування, коректний об’єм випитої рідини, фізичні вправи та відмова від паління.

При такому масажі є деякі протипоказання: алергії на фізичний вплив (чутлива шкіра, болісні відчуття, висипання), захворювання шкіри, інфекції, лихоманка, тромбоз, варикоз, гемофілія, вагітність/лактація, а також захворювання дихальної системи.

Після курсу антицелюлітних масажів у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському результат протримається до 1 року. В подальшому продовжуйте вести активний спосіб життя, правильно харчуватися та любити себе – і краса та впевненість завжди будуть з вами!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.88, голосів: 82 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМасажист: Царук Юрій Вікторович
Масажист: Царук Юрій Вікторович
Царук Юрій Вікторович Масажист

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

В 2008 році закінчив факультет психології за спеціальністю «Психологія праці та управління», Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

В 2014 році закінчив факультет фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання. Фізична реабілітація», Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

В 2018 році закінчив курси спеціалізованого навчання з методики та практики масажу Навчального центру альтернативної медицини.

Маю 6 років безперервного стажу та багато вдячних і задоволених клієнтів.

Спеціалізація:

Лікувальний масаж.

Профілактичний масаж.

Спортивний масаж.

Масаж при остеохондрозі.

Масаж при сколіозі.

Масаж при грижах спини.

Масаж при болях в спині.

Загальний масаж всього тіла.

Масаж шийно-комірцевої зони.

показати повний текст
Масажист : Олексюк Тетяна Олексіївна
Масажист : Олексюк Тетяна Олексіївна
Олексюк Тетяна ОлексіївнаМасажист

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Я, Тетяна Олексюк, сертифікований майстер багатьох різних масажних практик і технік ручних та апаратних масажів, вакуум- терапевт, хаджам. Масаж для мене це частина мого життя.Люблю удосконалювати різні техніки масажу і отримувати хороші результати. Під час сеансу віддаю частинку своєї любові, турботи, уваги  Вам.  Постійно проходжу курси підвищення кваліфікації у нас в країні та закордоном у міжнародних школах масажу та академіях масажу зокрема у Єгипті, Туреччині, Португалії, Швеції, Китаї та інших країнах. Я є викладачем курсів з масажу і Хіджами у міжнародній школі "Секрети майстрів".  За час роботи я створила власні авторські методики масажів у яких поєднала різні техніки і методи роботи для отримання максимального результату за мінімально короткий термін. 

Володію такими техніками масажу: 

•класичний

•єгипетський

•вакумно-роликовий

•перкусійний

•медовий

•релакс

•лімфодренажний

•антицилюлітний

•стоун терапія

•вогняний

•ток-сен

•масаж бамбуковими віниками

•масаж вогняним чашами і глечиком

•магнітотерапія

•масаж Гуаша

•*масаж обличчя: ручний/апаратний

•масаж біотоками

•ультразвуковою насадко

•медовий масаж обличчя

•капіляротерапія(хіджама на обличчя)

•*Біоенергорегуляція ( масаж рукавичками з біотоками, який працює на клітинному рівні і є безпечним і показаним навіть дітям) має безліч переваг,завдяки своєму широкому спектру дії.

•Хіджама( капілярна очистка організму від застояної крові)

Також Ви можете оздоровитися на сеансі у Термоінфрачервоній спакапсулі, яка поєднує 6 режимів вібромасажу, магніто- і фарадотерапію, прогрів інфрачервоним світлом і температурний режим 40-60°С. Оздоровчий ефект полягає у потогінному методі,який разом з потом виводить лишню рідину і токсини з організму, стимулює роботу лімфатичної і кровоносних системи і покращує обмін речовин в організмі.

Чим корисний масаж для організму?

Масаж стимулює кровообіг, обмін речовин, забезпечує живлення органів та тканин киснем, тонізує м'язи. За рахунок цього він активізує роботу внутрішніх органів та лімфатичної системи, прискорює обмінні процеси, допомагає у відновленні організму, сприяє психологічному розслабленню. І що дуже важливо – зміцнює імунну систему організму, стимулює або заспокоює роботу ЦНС.

Що можна вилікувати за допомогою масажу?

При лікуванні конкретних захворювань масаж є одним з важливих і ефективних елементів комплексної терапії. Якщо говорити про захворювання опорно-рухового апарату, то лікування буде ефективним при комплексному, інтегративному підході з використанням мануальних технік (остеопатія, прикладна кінезіологія, масаж) і кінезітерапії.

При лікуванні захворювань хребта і суглобів (остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків, сколіоз, остеоартроз, тощо) масаж просто незамінимий для одужання та відновлення якості життя.

З 2024 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Марина 12-03-2024 Я хочу поділитися своїми враженнями від візиту до масажиста Юрія Вікторовича. Це був неймовірний досвід, який залишив у мене лише позитивні емоції. Масажист виявився дуже професійним і уважним до моїх потреб. Він зрозумів мої проблеми і запропонував індивідуальний підхід до лікування. Після сеансу масажу я відчула помітне полегшення і відновлення енергії. Дякую за вашу роботу та вміння допомогти людям відчувати себе краще!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом