Лікувальний масаж ніг в Кам'янець-Подільському


Ноги беруть на себе найбільше навантаження порівняно з іншими частинами тіла, адже саме вони забезпечують наше переміщення у просторі, приймають удар від незручного взуття, тривалої ходьби, стояння та інших навантажень, тому їм потрібна регулярна турбота.

Масаж ніг – ефективна методика профілактики багатьох проблем: набряків, застою крові, перенапруження, судом та ін. Якщо ви щодня відчуваєте важкість і гудіння в стопах або відновлюєтеся після операції – слід відвідати спеціаліста медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському та пройти курс лікувального масажу! 

Особливості лікувального масажу ніг

Техніка відрізняється залежно від відділу кінцівки, яку опрацьовує масажист. Рухи направлені знизу вгору – до підколінних і пахових лімфовузлів. Інтенсивність розтирань та натискань, а також техніки спеціаліст визначає індивідуально, згідно з показаннями.

Зони масажування

Робота зі стопами включає охоплююче погладжування, щипкові рухи, почергову розробку пальців, а також масажування підошви опорною зоною кисті. Методика профілактує розвиток плоскостопості.

Для гомілковостопного суглоба застосовують погладжування навколо кісток по колу, ритмічне охоплююче та пальцеве погладжування для попередження контрактур. Масажування складається із погладжування і розтирання.

З литковими м’язами працюють розминанням, вібраціями і проминанням пальцями.

Колінний суглоб погладжують, розтирають та розминають пальцями по колу, виконуючи активні ритмічні рухи й чергуючи їх з неквапливими, а також контрольовано рухають надколінок по сторонах.

Робота зі стегнами спрямовується на усунення або попередження лімфостазу і целюліту. Лікар активно опрацьовує м’язи розтираючими, розминаючими та струшуючими рухами.

Показання і користь масажу ніг

Загалом даний тип масажу не має обмежень для здорової людини у якості профілактики різних захворювань та відновлення після навантажень.

Наприклад, масаж чудово підходить для розслаблення після важкої роботи та емоційних стресів. Також він стане порятунком для людей, які з різних причин мало рухаються. В даному випадку масаж допоможе відновити кровообіг та лімфоток і зняти набряки.

В інших випадках цю процедуру треба виконувати за показаннями.

Лікувальний курс рекомендований при захворюваннях суглобів і ортопедичних проблемах, а також при артриті, артрозі та плоскостопості. Процедура допомагає зняти больовий синдром.

В разі травми та у післяопераційний період показаний реабілітаційний масаж. Якщо вчасно почати роботу з ногами, дотримуватись регулярності і порад лікаря, можна призупинити розвиток хвороби та в подальшому – повністю виправити порушення.

В результаті нормалізується кровообіг, природна амплітуда руху суглобів, зміцнюються м’язи та зв’язки. В деяких випадках можливо виправити положення кістки.

Здоров’я ніг – це запорука правильної постави, зменшення ризику защемлення нерва, травмувань та захворювань хребта. Та попри велику користь масажу ніг для релаксу та попередження багатьох патологій варто пам’ятати про протипоказання. Так, якщо втома ніг стає хронічною і відчувається навіть у спокої, треба якомога швидше звернутися до флеболога або ангіохірурга, щоб виключити наявність варикозу, недостатності вен, тромбозу і тромбофлебіту.

Також масаж ніг заборонений при переломах і вивихах кінцівки, гематомах, остеомієліт, гіпертонії, менструації, онкології та інших новоутвореннях.

Як проводять масаж ніг

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському одна процедура триває близько 20-40 хв. курсом 5-10 сеансів через 1-2 доби. Зазвичай масаж поєднують з іншими методами лікування.

Лікар починає масаж із погладжування, потім переходить на розтирання та розминання потрібних зон, рухаючись знизу вгору. Розробляються суглоби, стимулюється мікроциркуляція крові й лімфи та живлення м’язових та хрящових тканин, покращується м’язовий тонус.

Вчасна турбота про ноги збереже здоров’я, легкість та радість руху, а також буде приємною процедурою для релаксу і задоволення!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМасажист: Царук Юрій Вікторович
Масажист: Царук Юрій Вікторович
Царук Юрій Вікторович Масажист

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

В 2008 році закінчив факультет психології за спеціальністю «Психологія праці та управління», Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

В 2014 році закінчив факультет фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання. Фізична реабілітація», Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

В 2018 році закінчив курси спеціалізованого навчання з методики та практики масажу Навчального центру альтернативної медицини.

Маю 6 років безперервного стажу та багато вдячних і задоволених клієнтів.

Спеціалізація:

Лікувальний масаж.

Профілактичний масаж.

Спортивний масаж.

Масаж при остеохондрозі.

Масаж при сколіозі.

Масаж при грижах спини.

Масаж при болях в спині.

Загальний масаж всього тіла.

Масаж шийно-комірцевої зони.

показати повний текст
Масажист : Олексюк Тетяна Олексіївна
Масажист : Олексюк Тетяна Олексіївна
Олексюк Тетяна ОлексіївнаМасажист

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Я, Тетяна Олексюк, сертифікований майстер багатьох різних масажних практик і технік ручних та апаратних масажів, вакуум- терапевт, хаджам. Масаж для мене це частина мого життя.Люблю удосконалювати різні техніки масажу і отримувати хороші результати. Під час сеансу віддаю частинку своєї любові, турботи, уваги  Вам.  Постійно проходжу курси підвищення кваліфікації у нас в країні та закордоном у міжнародних школах масажу та академіях масажу зокрема у Єгипті, Туреччині, Португалії, Швеції, Китаї та інших країнах. Я є викладачем курсів з масажу і Хіджами у міжнародній школі "Секрети майстрів".  За час роботи я створила власні авторські методики масажів у яких поєднала різні техніки і методи роботи для отримання максимального результату за мінімально короткий термін. 

Володію такими техніками масажу: 

•класичний

•єгипетський

•вакумно-роликовий

•перкусійний

•медовий

•релакс

•лімфодренажний

•антицилюлітний

•стоун терапія

•вогняний

•ток-сен

•масаж бамбуковими віниками

•масаж вогняним чашами і глечиком

•магнітотерапія

•масаж Гуаша

•*масаж обличчя: ручний/апаратний

•масаж біотоками

•ультразвуковою насадко

•медовий масаж обличчя

•капіляротерапія(хіджама на обличчя)

•*Біоенергорегуляція ( масаж рукавичками з біотоками, який працює на клітинному рівні і є безпечним і показаним навіть дітям) має безліч переваг,завдяки своєму широкому спектру дії.

•Хіджама( капілярна очистка організму від застояної крові)

Також Ви можете оздоровитися на сеансі у Термоінфрачервоній спакапсулі, яка поєднує 6 режимів вібромасажу, магніто- і фарадотерапію, прогрів інфрачервоним світлом і температурний режим 40-60°С. Оздоровчий ефект полягає у потогінному методі,який разом з потом виводить лишню рідину і токсини з організму, стимулює роботу лімфатичної і кровоносних системи і покращує обмін речовин в організмі.

Чим корисний масаж для організму?

Масаж стимулює кровообіг, обмін речовин, забезпечує живлення органів та тканин киснем, тонізує м'язи. За рахунок цього він активізує роботу внутрішніх органів та лімфатичної системи, прискорює обмінні процеси, допомагає у відновленні організму, сприяє психологічному розслабленню. І що дуже важливо – зміцнює імунну систему організму, стимулює або заспокоює роботу ЦНС.

Що можна вилікувати за допомогою масажу?

При лікуванні конкретних захворювань масаж є одним з важливих і ефективних елементів комплексної терапії. Якщо говорити про захворювання опорно-рухового апарату, то лікування буде ефективним при комплексному, інтегративному підході з використанням мануальних технік (остеопатія, прикладна кінезіологія, масаж) і кінезітерапії.

При лікуванні захворювань хребта і суглобів (остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків, сколіоз, остеоартроз, тощо) масаж просто незамінимий для одужання та відновлення якості життя.

З 2024 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Марина 12-03-2024 Я хочу поділитися своїми враженнями від візиту до масажиста Юрія Вікторовича. Це був неймовірний досвід, який залишив у мене лише позитивні емоції. Масажист виявився дуже професійним і уважним до моїх потреб. Він зрозумів мої проблеми і запропонував індивідуальний підхід до лікування. Після сеансу масажу я відчула помітне полегшення і відновлення енергії. Дякую за вашу роботу та вміння допомогти людям відчувати себе краще!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом