Лікувальний масаж шийно-комірцевої зони в Кам'янець-Подільському


Шийно-комірцева зона – найбільш рухливий і тому найпроблемніший відділ хребта. Від перенапруження м’язів шиї та плечей страждають не лише спортсмени, а й люди, які багато працюють за комп’ютером у незручних умовах.

Намагаючись компенсувати втому м’язів, людина сутулиться, піджимає плечі, витягує вперед шию. Це призводить до перенапруження, деформацій, появи “горба” та ін. неприємностей.

Небезпека перенапруження та болю в шийному відділі хребта полягає і в тісному зв’язку головного мозку із артеріями хребта. Коли нерви і диски в цій зоні пережимаються, блокується циркуляція крові, що призводить до кисневого голодування, мігреней, запаморочення і навіть втрати свідомості.

Лікувальний масаж шийно-комірцевої зони у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському – обов’язковий та ефективний метод у комплексі лікування захворювань цієї ділянки хребта, його відновлення і збереження  здоров’я! Якісне опрацювання цієї зони допоможе нормалізувати водний баланс, обмін речовин, прискорить виведення токсинів через лімфовузли, а також позитивно впливатиме на роботу усіх систем організму.

Особливості лікувального масажу шийно-комірцевої зони

Масаж шийно-комірцевої зони може призначити невропатолог, вертебролог, реабілітолог і кардіолог. Відповідно до індивідуальних показань спеціаліст визначає тривалість курсу й періодичність сеансів. Зазвичай процедура триває від 20 до 30 хв.

Шийний відділ складається з делікатних структур (дисків, великої кількості нервів та судин), тому масаж проводиться без інтенсивних натисків і агресивних рухів.

Застосовують наступні техніки:

  • Погладжування. Ключова техніка, з якої починається масаж. Основана на легких і плавних рухах, розслабленні м’язів та їх підготування до більш активних технік.
  • Розтирання. Застосовуються ковзні й стискаючі рухи для опрацювання м’язів шиї. Техніка розминає м’язи, робить їх більш еластичними та гнучкими й допомагає покращити кровообіг.
  • Кругові рухи. М’які рухи долонями біля шиї, трапецієподібного м’яза. Метод знімає спазми і напругу, полегшує рух суглобів.
  • Розтягування. Спеціаліст обережно розтягує м’язи і тканини шийно-комірцевого відділу для розслаблення і покращення гнучкості. Існують різні техніки виконання, в тому числі – легкі потягування, плавні рухи на розтягнення м’язів шиї та плечей.
  • Точкова дія. Іноді застосовується локалізоване натискання на тригерні точки у шийно-комірцевому відділі, де пропальповуються вузли та натяги. Точковий вплив допомагає прибрати вузлики і зняти спазм.

Користь лікувального масажу шийно-комірцевої зони

Масаж ШКЗ гарантує якісний сон, зниження випадків запаморочення, приплив енергії, бадьорості та чудового настрою. Часто у пацієнтів покращується слух та зір.

Після курсу масажів ви отримаєте:

  • усунення дискомфорту, скутості руху, набряків та спазмів в області шиї та голови;
  • знеболення;
  • поліпшення стану шкіри.

Масаж ШКЗ поліпшує кровообіг і відтік лімфи, тому призначається при не загострених міастенії, міалгії, міозиті; остеохондрозі, протрузіях, грижах; спондилоартрозі; болях у плечах, що віддають у кисть та призводять до оніміння окремих пальців; депресії, безсонні, погіршенні пам’яті, концентрації і уваги; травмах; неврозах, мігрені, ВСД; гіпо- та гіпертонії І-ІІ ст; інсульті; сколіозі. Процедури не виконують за наявності нестабільності шийного відділу, грижі С1-Т4, яку треба видалити, дерматологічного пошкодження шкіри, запалень, серцевої недостатності та травм.

Після 15 років для профілактики бажано періодичне проходження масажу 1-2 рази на рік.

Підтримуйте гарне самопочуття й настрій, регулярно проходячи курс професійного масажу шийно-комірцевої зони у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському! Тут ви отримаєте не лише приємну процедуру, а й повноцінне відновлення здоров’я шийно-комірцевої зони!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМасажист: Царук Юрій Вікторович
Масажист: Царук Юрій Вікторович
Царук Юрій Вікторович Масажист

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

В 2008 році закінчив факультет психології за спеціальністю «Психологія праці та управління», Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

В 2014 році закінчив факультет фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання. Фізична реабілітація», Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

В 2018 році закінчив курси спеціалізованого навчання з методики та практики масажу Навчального центру альтернативної медицини.

Маю 6 років безперервного стажу та багато вдячних і задоволених клієнтів.

Спеціалізація:

Лікувальний масаж.

Профілактичний масаж.

Спортивний масаж.

Масаж при остеохондрозі.

Масаж при сколіозі.

Масаж при грижах спини.

Масаж при болях в спині.

Загальний масаж всього тіла.

Масаж шийно-комірцевої зони.

показати повний текст
Масажист : Олексюк Тетяна Олексіївна
Масажист : Олексюк Тетяна Олексіївна
Олексюк Тетяна ОлексіївнаМасажист

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Я, Тетяна Олексюк, сертифікований майстер багатьох різних масажних практик і технік ручних та апаратних масажів, вакуум- терапевт, хаджам. Масаж для мене це частина мого життя.Люблю удосконалювати різні техніки масажу і отримувати хороші результати. Під час сеансу віддаю частинку своєї любові, турботи, уваги  Вам.  Постійно проходжу курси підвищення кваліфікації у нас в країні та закордоном у міжнародних школах масажу та академіях масажу зокрема у Єгипті, Туреччині, Португалії, Швеції, Китаї та інших країнах. Я є викладачем курсів з масажу і Хіджами у міжнародній школі "Секрети майстрів".  За час роботи я створила власні авторські методики масажів у яких поєднала різні техніки і методи роботи для отримання максимального результату за мінімально короткий термін. 

Володію такими техніками масажу: 

•класичний

•єгипетський

•вакумно-роликовий

•перкусійний

•медовий

•релакс

•лімфодренажний

•антицилюлітний

•стоун терапія

•вогняний

•ток-сен

•масаж бамбуковими віниками

•масаж вогняним чашами і глечиком

•магнітотерапія

•масаж Гуаша

•*масаж обличчя: ручний/апаратний

•масаж біотоками

•ультразвуковою насадко

•медовий масаж обличчя

•капіляротерапія(хіджама на обличчя)

•*Біоенергорегуляція ( масаж рукавичками з біотоками, який працює на клітинному рівні і є безпечним і показаним навіть дітям) має безліч переваг,завдяки своєму широкому спектру дії.

•Хіджама( капілярна очистка організму від застояної крові)

Також Ви можете оздоровитися на сеансі у Термоінфрачервоній спакапсулі, яка поєднує 6 режимів вібромасажу, магніто- і фарадотерапію, прогрів інфрачервоним світлом і температурний режим 40-60°С. Оздоровчий ефект полягає у потогінному методі,який разом з потом виводить лишню рідину і токсини з організму, стимулює роботу лімфатичної і кровоносних системи і покращує обмін речовин в організмі.

Чим корисний масаж для організму?

Масаж стимулює кровообіг, обмін речовин, забезпечує живлення органів та тканин киснем, тонізує м'язи. За рахунок цього він активізує роботу внутрішніх органів та лімфатичної системи, прискорює обмінні процеси, допомагає у відновленні організму, сприяє психологічному розслабленню. І що дуже важливо – зміцнює імунну систему організму, стимулює або заспокоює роботу ЦНС.

Що можна вилікувати за допомогою масажу?

При лікуванні конкретних захворювань масаж є одним з важливих і ефективних елементів комплексної терапії. Якщо говорити про захворювання опорно-рухового апарату, то лікування буде ефективним при комплексному, інтегративному підході з використанням мануальних технік (остеопатія, прикладна кінезіологія, масаж) і кінезітерапії.

При лікуванні захворювань хребта і суглобів (остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків, сколіоз, остеоартроз, тощо) масаж просто незамінимий для одужання та відновлення якості життя.

З 2024 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Марина 12-03-2024 Я хочу поділитися своїми враженнями від візиту до масажиста Юрія Вікторовича. Це був неймовірний досвід, який залишив у мене лише позитивні емоції. Масажист виявився дуже професійним і уважним до моїх потреб. Він зрозумів мої проблеми і запропонував індивідуальний підхід до лікування. Після сеансу масажу я відчула помітне полегшення і відновлення енергії. Дякую за вашу роботу та вміння допомогти людям відчувати себе краще!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом