Шийно-комірцева зона – найбільш рухливий і тому найпроблемніший відділ хребта. Від перенапруження м’язів шиї та плечей страждають не лише спортсмени, а й люди, які багато працюють за комп’ютером у незручних умовах.
Намагаючись компенсувати втому м’язів, людина сутулиться, піджимає плечі, витягує вперед шию. Це призводить до перенапруження, деформацій, появи “горба” та ін. неприємностей.
Небезпека перенапруження та болю в шийному відділі хребта полягає і в тісному зв’язку головного мозку із артеріями хребта. Коли нерви і диски в цій зоні пережимаються, блокується циркуляція крові, що призводить до кисневого голодування, мігреней, запаморочення і навіть втрати свідомості.
Лікувальний масаж шийно-комірцевої зони у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському – обов’язковий та ефективний метод у комплексі лікування захворювань цієї ділянки хребта, його відновлення і збереження здоров’я! Якісне опрацювання цієї зони допоможе нормалізувати водний баланс, обмін речовин, прискорить виведення токсинів через лімфовузли, а також позитивно впливатиме на роботу усіх систем організму.
Особливості лікувального масажу шийно-комірцевої зони
Масаж шийно-комірцевої зони може призначити невропатолог, вертебролог, реабілітолог і кардіолог. Відповідно до індивідуальних показань спеціаліст визначає тривалість курсу й періодичність сеансів. Зазвичай процедура триває від 20 до 30 хв.
Шийний відділ складається з делікатних структур (дисків, великої кількості нервів та судин), тому масаж проводиться без інтенсивних натисків і агресивних рухів.
Застосовують наступні техніки:
- Погладжування. Ключова техніка, з якої починається масаж. Основана на легких і плавних рухах, розслабленні м’язів та їх підготування до більш активних технік.
- Розтирання. Застосовуються ковзні й стискаючі рухи для опрацювання м’язів шиї. Техніка розминає м’язи, робить їх більш еластичними та гнучкими й допомагає покращити кровообіг.
- Кругові рухи. М’які рухи долонями біля шиї, трапецієподібного м’яза. Метод знімає спазми і напругу, полегшує рух суглобів.
- Розтягування. Спеціаліст обережно розтягує м’язи і тканини шийно-комірцевого відділу для розслаблення і покращення гнучкості. Існують різні техніки виконання, в тому числі – легкі потягування, плавні рухи на розтягнення м’язів шиї та плечей.
- Точкова дія. Іноді застосовується локалізоване натискання на тригерні точки у шийно-комірцевому відділі, де пропальповуються вузли та натяги. Точковий вплив допомагає прибрати вузлики і зняти спазм.
Користь лікувального масажу шийно-комірцевої зони
Масаж ШКЗ гарантує якісний сон, зниження випадків запаморочення, приплив енергії, бадьорості та чудового настрою. Часто у пацієнтів покращується слух та зір.
Після курсу масажів ви отримаєте:
- усунення дискомфорту, скутості руху, набряків та спазмів в області шиї та голови;
- знеболення;
- поліпшення стану шкіри.
Масаж ШКЗ поліпшує кровообіг і відтік лімфи, тому призначається при не загострених міастенії, міалгії, міозиті; остеохондрозі, протрузіях, грижах; спондилоартрозі; болях у плечах, що віддають у кисть та призводять до оніміння окремих пальців; депресії, безсонні, погіршенні пам’яті, концентрації і уваги; травмах; неврозах, мігрені, ВСД; гіпо- та гіпертонії І-ІІ ст; інсульті; сколіозі. Процедури не виконують за наявності нестабільності шийного відділу, грижі С1-Т4, яку треба видалити, дерматологічного пошкодження шкіри, запалень, серцевої недостатності та травм.
Після 15 років для профілактики бажано періодичне проходження масажу 1-2 рази на рік.
Підтримуйте гарне самопочуття й настрій, регулярно проходячи курс професійного масажу шийно-комірцевої зони у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському! Тут ви отримаєте не лише приємну процедуру, а й повноцінне відновлення здоров’я шийно-комірцевої зони!
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ