Лікувально-оздоровчий масаж спини в Кам'янець-Подільському


На спині людини зосереджено багато м’язів, адже саме на хребет приходяться інтенсивні навантаження. Спина є нашою віссю, вона виконує рухи в різних площинах й підтримує баланс тіла, піддаючись постійній напрузі, тож тут накопичується скутість і біль в глибоких і поверхневих м’язах в шиї, між лопатками та в попереку.

Лікувально-оздоровчий масаж спини у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському направлений на відновлення тканин через опрацювання тригерних точок, розслаблення защемлених нервів і поліпшення циркуляції крові. Він допомагає гармонізувати роботу усіх органів і систем організму.

Кому підійде лікувально-оздоровчий масаж спини

Процедура має комплексний вплив, стимулюючи, нормалізуючи кровообіг, лімфоток і знімаючи затискання. Вона рекомендована для широкого кола пацієнтів. Для тих, хто прагне фізичного та емоційного розслаблення після навантажень та підтримки здоров’я, такий масаж принесе задоволення та попередить викривлення постави.

Також процедура необхідна як елемент лікування захворювань опорно-рухового апарату, що супроводжуються хронічною важкістю, болем і скутістю у різних відділах спини (шийно-комірцевому, грудному, попереково-крижовому) та роботою із вже виявленими патологіями.

Проблемні ділянки опрацьовуються різними техніками, залежно від показань і загального стану людини, щоб пацієнт відчув полегшення вже після 1-2 сеансів.

Особливості лікувально-оздоровчого масажу спини

Залежно від індивідуальних показань лікувальний масаж спини може включати опрацювання однієї зони або роботу з усіма відділами хребта.

Процедура може тривати від 15 до 60 (90) хв. залежно від зони впливу і типу масажу та наявності патологій. Курс складається з 10-15 сеансів й призначається  лікарем. Як правило, процедура виконується через день. З метою профілактики рекомендовані 1-2 масажі на тиждень.

  • Сколіоз. Під час масажу виконується розслаблення і розтягнення м’язів, що сприяє виправленню асиметрії хребта.
  • Остеохондроз. Прискорюється регенерація запалених тканин, поліпшується кровообіг, усуваються затискання на хребцях, що знімає біль і повертає рухливість.
  • Грижі міжхребцевих дисків. Масаж проводиться дуже обережно й строго за показаннями лікаря-невропатолога. Процедура допомагає зменшити скутість та поліпшити функціональність хребців, мінімізувати тиск. Обов’язково слід уникати прямої дії на грижі.
  • Фіброміалгія. Масажуючі рухи стимулюють роботу нервових рецепторів, розслабляючи м’язи і зменшуючи біль.
  • Спазми нервів та м’язів (спондильоз, ішіас, фасциїт тощо). Масаж знімає спазми через покращення кровопостачання в зону дії й дає змогу зменшити стискання нервів, усуваючи дискомфорт у спині.

Види і техніки лікувально-оздоровчого масажу спини

Спеціаліст може використовувати різні методики, починаючи з погладжування, щоб підготувати шкіру і м’язи, а потім виконується розминання, розтягнення, глибоке опрацювання з тканинами і тригерними точками у м’язах, суглобами за допомогою натискань і розтирань.  В результаті поліпшується рухливість суглобів та загальна функціональність спини.

Серед видів масажу для оздоровлення спини існують:

  • класичний – найбільш поширений, знімає втому і напругу;
  • лімфодренажний – покращує відтік лімфи та прискорює виведення токсинів з організму;
  • міофасціальний – опрацьовує сполучні тканини-фасції для відновлення рухливості та еластичності тканин;
  • спортивний – регенерує пошкоджені тканини;
  • вакуумний – стимулює кровообіг.

Масаж спини не виконують за наявності ран на шкірі, із запаленнями та інфекціями. Серед інших протипоказань: дерматологічні захворювання (псоріаз, екзема тощо), свіжі переломи/травми, тромбоз і серцева недостатність.

Важливо! Часто практикують самомасаж, який виконують спеціальними роликами, проте це має недостатню ефективність. Тільки кваліфікований спеціаліст здатний індивідуально підібрати техніку масажу й глибоко пропрацювати усі м’язи. Тож звертайтесь до професійних масажистів медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському та насолоджуйтесь легкістю руху!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.92, голосів: 49 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМасажист: Царук Юрій Вікторович
Масажист: Царук Юрій Вікторович
Царук Юрій Вікторович Масажист

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

В 2008 році закінчив факультет психології за спеціальністю «Психологія праці та управління», Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

В 2014 році закінчив факультет фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання. Фізична реабілітація», Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

В 2018 році закінчив курси спеціалізованого навчання з методики та практики масажу Навчального центру альтернативної медицини.

Маю 6 років безперервного стажу та багато вдячних і задоволених клієнтів.

Спеціалізація:

Лікувальний масаж.

Профілактичний масаж.

Спортивний масаж.

Масаж при остеохондрозі.

Масаж при сколіозі.

Масаж при грижах спини.

Масаж при болях в спині.

Загальний масаж всього тіла.

Масаж шийно-комірцевої зони.

показати повний текст
Масажист : Олексюк Тетяна Олексіївна
Масажист : Олексюк Тетяна Олексіївна
Олексюк Тетяна ОлексіївнаМасажист

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Я, Тетяна Олексюк, сертифікований майстер багатьох різних масажних практик і технік ручних та апаратних масажів, вакуум- терапевт, хаджам. Масаж для мене це частина мого життя.Люблю удосконалювати різні техніки масажу і отримувати хороші результати. Під час сеансу віддаю частинку своєї любові, турботи, уваги  Вам.  Постійно проходжу курси підвищення кваліфікації у нас в країні та закордоном у міжнародних школах масажу та академіях масажу зокрема у Єгипті, Туреччині, Португалії, Швеції, Китаї та інших країнах. Я є викладачем курсів з масажу і Хіджами у міжнародній школі "Секрети майстрів".  За час роботи я створила власні авторські методики масажів у яких поєднала різні техніки і методи роботи для отримання максимального результату за мінімально короткий термін. 

Володію такими техніками масажу: 

•класичний

•єгипетський

•вакумно-роликовий

•перкусійний

•медовий

•релакс

•лімфодренажний

•антицилюлітний

•стоун терапія

•вогняний

•ток-сен

•масаж бамбуковими віниками

•масаж вогняним чашами і глечиком

•магнітотерапія

•масаж Гуаша

•*масаж обличчя: ручний/апаратний

•масаж біотоками

•ультразвуковою насадко

•медовий масаж обличчя

•капіляротерапія(хіджама на обличчя)

•*Біоенергорегуляція ( масаж рукавичками з біотоками, який працює на клітинному рівні і є безпечним і показаним навіть дітям) має безліч переваг,завдяки своєму широкому спектру дії.

•Хіджама( капілярна очистка організму від застояної крові)

Також Ви можете оздоровитися на сеансі у Термоінфрачервоній спакапсулі, яка поєднує 6 режимів вібромасажу, магніто- і фарадотерапію, прогрів інфрачервоним світлом і температурний режим 40-60°С. Оздоровчий ефект полягає у потогінному методі,який разом з потом виводить лишню рідину і токсини з організму, стимулює роботу лімфатичної і кровоносних системи і покращує обмін речовин в організмі.

Чим корисний масаж для організму?

Масаж стимулює кровообіг, обмін речовин, забезпечує живлення органів та тканин киснем, тонізує м'язи. За рахунок цього він активізує роботу внутрішніх органів та лімфатичної системи, прискорює обмінні процеси, допомагає у відновленні організму, сприяє психологічному розслабленню. І що дуже важливо – зміцнює імунну систему організму, стимулює або заспокоює роботу ЦНС.

Що можна вилікувати за допомогою масажу?

При лікуванні конкретних захворювань масаж є одним з важливих і ефективних елементів комплексної терапії. Якщо говорити про захворювання опорно-рухового апарату, то лікування буде ефективним при комплексному, інтегративному підході з використанням мануальних технік (остеопатія, прикладна кінезіологія, масаж) і кінезітерапії.

При лікуванні захворювань хребта і суглобів (остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків, сколіоз, остеоартроз, тощо) масаж просто незамінимий для одужання та відновлення якості життя.

З 2024 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Марина 12-03-2024 Я хочу поділитися своїми враженнями від візиту до масажиста Юрія Вікторовича. Це був неймовірний досвід, який залишив у мене лише позитивні емоції. Масажист виявився дуже професійним і уважним до моїх потреб. Він зрозумів мої проблеми і запропонував індивідуальний підхід до лікування. Після сеансу масажу я відчула помітне полегшення і відновлення енергії. Дякую за вашу роботу та вміння допомогти людям відчувати себе краще!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом