Дитячий невролог
Дитячий невролог

  Дитячий невролог в Кам'янець-Подільському

  Дитяча неврологіяНеврологія - один з найскладніших напрямків у медицині. Складніше тільки дитяча неврологія, так як захворювання у дітей проявляються інакше, ніж у дорослих, симптоматика суттєво відрізняється, і може змінюватися з віком і залежить від початкового стану здоров'я. Важливо в ранньому віці розпізнати рідкісні неврологічні захворювання з атиповим протіканням.

   

  Неврологічні захворювання у дітей вивчає саме дитячий невролог. Початкове завдання дитячого фахівця визначити відхилення в розвитку нервової системи, на більш ранньому етапі. На розвиток неврологічних захворювань впливає багато факторів і фахівець невролог повинен розпізнати перинатальні патології і їх особливості.

  ПРИЧИНИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ДИТЯЧОГО НЕВРОЛОГА

  До дитячого фахівця необхідно звернутися:

  1. Профілактичний огляд у віці до 1 року. Необхідно тричі за рік, навіть без явних скарг та симптомів, пройти огляд у невролога, для виключення неврологічних захворювань, і ранньої діагностики таких, без яскравої клінічної симптоматики.

  2. Попередній огляд перед  вступом в дитячий сад або школу. Це є обов'язковим заходом, і без висновку спеціаліста, дитина не буде допущена до навчального процесу.

  3. Після родових травм при наявності перинатальних патологій. Після важких пологів і наявності уражень нервової системи, важливо постійно тримати під контролем стан здоров'я малюка. Відомо, що структури головного мозку, що відповідають за мову, формування інтелекту і багато інших функцій, дозрівають саме на перших роках життя. Важливо не запізнитися, призначити ефективне лікування, для подальшої стабілізації розвитку.

  4. Епілепсія і судомні напади. Самостійно батькам вкрай складно розпізнати напади епілепсії у дітей і відрізнити це від звичайної активної рухливості малюка. Крім того, не завжди дане захворювання супроводжується судомами, і тільки фахівець поставить діагноз після ретельного огляду.

  5. Логоневроз (заїкання). У віці від 2 до 5 років відбувається формування мови, і важливо стежити за цим процесом і не упустити відхилень. Викликати заїкання можуть багато чинників: фізіологічні, психологічні та соціальні. Невролог визначає справжню причину, призначає лікування і виключає провокуючі фактори.

  6. Нетримання сечі (енурез). Захворювання може бути викликане різними факторами: спадковість, гормональний збій, захворювання сечової системи, неврологічні відхилення. Відсутність інформаційного зв'язку між мозком і сечовим міхуром, основна причина енурезу. Призначення комплексного лікування принесе результат.

  7. Батьки повинні з повною серйозністю поставитися до неврологічних розладів, уважніше придивитися до своїх дітей і не відкладати візит до фахівця, в разі виявлення тривожних симптомів.

  СИМПТОМИ НЕВРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ

  Батьки повинні знати і розуміти, які симптоми сигналізують про ураження нервової системи:

  • неспокійний сон у малюка, часті пробудження і складність із засипанням;

  • тремтячі руки і ноги, тремор підборіддя;

  • зригування (більше норми);

  • підвищена дратівливість;

  • відсутність контакту з однолітками;

  • підвищена неуважність;

  • порушення координації рухів;

  • надмірна активність;

  • порушення мови.

  У медичному центрі «Оксфорд Медікал Кам’янець-Подільський» приймають кваліфіковані фахівці, які легко знайдуть підхід до вашого малюка. Якісно проведена діагностика, на сучасному обладнанні - запорука успішного лікування.

   

  ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
  послуги Відділення Дитячий неврологЦіна
  Первинний прийом дитячого невролога 450.00 грн
  Повторний прийом дитячого невролога 400.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  Акції
  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації клініки
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом