Безпечне видалення сірчаної пробки в Кам'янець-Подільському

Лікування сірчаної пробкиЯкщо після душу чи самостійного чищення вух вушною паличкою відчули дискомфорт у вусі, причина може бути у сірчаній пробці, яку слід видалити. У організмі людини все продумано: сірка, що виділяється у залозах, необхідна, аби захистити слуховий прохід від пошкоджень, пересихання, бактерій та мікробів, адже має протизапальну і антисептичну дію. Коли організм функціонує без збоїв, сірка виводиться самостійно і не завдає клопоту. При активній роботі залоз накопичуються вушні пробки, які й завдають незручностей. Їх швидко, безболісно і, найголовніше, безпечно  видалять фахівці клініки «Оксфорд Медікал».

ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ СІРКА

Перш ніж видалити пробку, слід з’ясувати причини її появи. А їх, як стверджують лікарі-отоларингологи, є чимало:

 • неправильне чищення вух ватними паличками, що призводить до глибшого проштовхування сірки у вушний прохід;

 • надмірне вироблення сірки;

 • тривале і часте перебування у запиленому приміщенні;

 • надто вологе або ж надто сухе повітря; 

 • запальні процеси;

 • стороннє тіло у вусі;

 • спадковість або вроджені особливості будови вушного проходу;

 • тривале використання навушників або слухового апарату з недотриманням правил гігієни;

 • підвищений рівень холестерину;

 • надмірний ріст волосся у вусі.

СИМПТОМИ ВУШНОЇ ПРОБКИ

Зазвичай вушна пробка не дає про себе знати, доки не станеться повне перекриття слухового проходу. Часто це трапляється після потрапляння води у вухо: сірка розбухає, перекриває прохід і людина відчуває: 

 • Закладеність вуха

 • Зниження слуху

 • Шум у вухах

 • Головний біль

 • Нудоту

 • Запаморочення.

Ігнорувати симптоми не варто, адже сірчана пробка може спровокувати запальний процес - отит або мірінгіт. 

ФАХІВЦІ ДІАГНОСТУЮТЬ І ВИДАЛЯТЬ

У разі появи симптомів сірчаної пробки слід негайно звернутися до лікаря-отоларинголога. За допомогою отоскопії він огляне слуховий прохід, виключить інші можливі захворювання і прийме правильне рішення щодо подальших кроків. Самостійно видаляти сірку не варто, бо можна наробити ще більшої біди: травмувати вухо, занести інфекцію, заштовхнути сірку ще глибше тощо. 

Вушна пробка виділяється двома способами:

 • медикаментозним – це коли вимивається спеціальними розчинами, перекисом водню тощо. 

 • Інструментальним - за допомогою медичних інструментів, коли наявні тверді й сухі сірчані пробки.

В клініці «Оксфорд Медікал» зроблять усе для того, аби процедура була комфортною для пацієнта, безболісною, швидкою і безпечною. Не забудуть лікарі дати і профілактичні поради: чистити вушний прохід не частіше двох разів на 10 днів спеціальною паличкою з обмежувачем. Процедуру проводити обертовими рухами, а не вперед-назад, завжди дотримуватися елементарних правил гігієни. 

Щоб зробити вушка чистими, слід записатися  на прийом до спеціалістів клініки «Оксфорд Медікал».

Наша адреса: вул.Князів Коріатовичів, 25Б.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.81, голосів: 91 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій Петрович Лікар отоларинголог
Лікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій ПетровичЛікар отоларинголог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

відгуки
Олександр 01-03-2024 Не одноразово зверталася до даного лікаря. Дякую вам, ви професіонал своєї справи.
Катерина 29-02-2024 Була на консультації у лікаря отоларинголога Грицика Ю. П.. Лікар уважний, відповів на всі питання, допоміг впоратися з проблемою та приписав ефективне лікування. Також приємна атмосфера в клініці, привітний персонал, візитом лишилася задоволена, у разі потреби буду звертатися ще!
Олеся 05-02-2024 Звернулась до Юрія Петровича з проблемою постійної закладеності носа. Обстеження провели новим апаратом, стерильними інструментами, не страшно(хвилювалась за неприємні відчуття) та безболісно. Вдячна лікарю, за швидке вирішення моєї проблеми. Успіхів Вам та процвітання.
Мазур Сергій 02-12-2019 Мар'яна Ігорівна, хоча й молодий, але кваліфікований лікар.Вона точно поставила діагноз та запропонувала якісне вирішення моєї проблеми.До неї я потрапив майже випадково,але не помилився. Більше двох років лікував наслідки гаймориту у різних лікарів міста та району.Останіх півтора року вирішив лікуватись у одного дуже популярного отоларинголога ,щоб лікар бачив динаміку хвороби ,але як виявилось, марно. Лікування спочатку здавалось адекватним але через 2-3 місяці я знову потрапляв до лікаря, діагнози мінялись та повністю вилікуватись я не міг.Як виявилось , довгі роки стажу та популярність лікаря ще не доводять його високу кваліфікацію.Мар'яну Ігорівну рекомендую всім. Це лікар на своєму місці,а крім того, добра та чуйна людина.
Мазур Сергей 02-12-2019 Лікар Мар'яна Земськова хоч і молода але дуже кваліфікована.Звернувся до неї випадково.Проте , цей спеціаліст , що бачила мене вперше, поставила правильний діагноз та визначила оптимальне вирішення моєї проблеми.До цього я більше 2-х років лікувався у різних лор-лікарів міста та району але проблема моя не зникала і я кожних 2-3 місяці приймав нове лікування та марно.Ходив більше року до одного дуже популярного лор-лікаря , щоб він бачив всю динаміку хвороби, але дарма.Тому хочу зазначити ,що стаж та популярність лікаря, речі відносні.Іноді молоді лікарі виявляються більш кваліфікованими, як вийшло в моєму випадку. Лікар Мар'яна Земськова крім того ,що хороший лікар ще й добра людина.Всім рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом