Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Безпечне видалення сірчаної пробки в Кам'янець-Подільському

Лікування сірчаної пробкиЯкщо після душу чи самостійного чищення вух вушною паличкою відчули дискомфорт у вусі, причина може бути у сірчаній пробці, яку слід видалити. У організмі людини все продумано: сірка, що виділяється у залозах, необхідна, аби захистити слуховий прохід від пошкоджень, пересихання, бактерій та мікробів, адже має протизапальну і антисептичну дію. Коли організм функціонує без збоїв, сірка виводиться самостійно і не завдає клопоту. При активній роботі залоз накопичуються вушні пробки, які й завдають незручностей. Їх швидко, безболісно і, найголовніше, безпечно  видалять фахівці клініки «Оксфорд Медікал».

ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ СІРКА

Перш ніж видалити пробку, слід з’ясувати причини її появи. А їх, як стверджують лікарі-отоларингологи, є чимало:

 • неправильне чищення вух ватними паличками, що призводить до глибшого проштовхування сірки у вушний прохід;

 • надмірне вироблення сірки;

 • тривале і часте перебування у запиленому приміщенні;

 • надто вологе або ж надто сухе повітря; 

 • запальні процеси;

 • стороннє тіло у вусі;

 • спадковість або вроджені особливості будови вушного проходу;

 • тривале використання навушників або слухового апарату з недотриманням правил гігієни;

 • підвищений рівень холестерину;

 • надмірний ріст волосся у вусі.

СИМПТОМИ ВУШНОЇ ПРОБКИ

Зазвичай вушна пробка не дає про себе знати, доки не станеться повне перекриття слухового проходу. Часто це трапляється після потрапляння води у вухо: сірка розбухає, перекриває прохід і людина відчуває: 

 • Закладеність вуха

 • Зниження слуху

 • Шум у вухах

 • Головний біль

 • Нудоту

 • Запаморочення.

Ігнорувати симптоми не варто, адже сірчана пробка може спровокувати запальний процес - отит або мірінгіт. 

ФАХІВЦІ ДІАГНОСТУЮТЬ І ВИДАЛЯТЬ

У разі появи симптомів сірчаної пробки слід негайно звернутися до лікаря-отоларинголога. За допомогою отоскопії він огляне слуховий прохід, виключить інші можливі захворювання і прийме правильне рішення щодо подальших кроків. Самостійно видаляти сірку не варто, бо можна наробити ще більшої біди: травмувати вухо, занести інфекцію, заштовхнути сірку ще глибше тощо. 

Вушна пробка виділяється двома способами:

 • медикаментозним – це коли вимивається спеціальними розчинами, перекисом водню тощо. 

 • Інструментальним - за допомогою медичних інструментів, коли наявні тверді й сухі сірчані пробки.

В клініці «Оксфорд Медікал» зроблять усе для того, аби процедура була комфортною для пацієнта, безболісною, швидкою і безпечною. Не забудуть лікарі дати і профілактичні поради: чистити вушний прохід не частіше двох разів на 10 днів спеціальною паличкою з обмежувачем. Процедуру проводити обертовими рухами, а не вперед-назад, завжди дотримуватися елементарних правил гігієни. 

Щоб зробити вушка чистими, слід записатися  на прийом до спеціалістів клініки «Оксфорд Медікал» через соціальні мережі або за телефоном +38068-635-88-88 або (0382) 68-65-68. 

Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Мазур Сергій 02-12-2019 Мар'яна Ігорівна, хоча й молодий, але кваліфікований лікар.Вона точно поставила діагноз та запропонувала якісне вирішення моєї проблеми.До неї я потрапив майже випадково,але не помилився. Більше двох років лікував наслідки гаймориту у різних лікарів міста та району.Останіх півтора року вирішив лікуватись у одного дуже популярного отоларинголога ,щоб лікар бачив динаміку хвороби ,але як виявилось, марно. Лікування спочатку здавалось адекватним але через 2-3 місяці я знову потрапляв до лікаря, діагнози мінялись та повністю вилікуватись я не міг.Як виявилось , довгі роки стажу та популярність лікаря ще не доводять його високу кваліфікацію.Мар'яну Ігорівну рекомендую всім. Це лікар на своєму місці,а крім того, добра та чуйна людина.
Мазур Сергей 02-12-2019 Лікар Мар'яна Земськова хоч і молода але дуже кваліфікована.Звернувся до неї випадково.Проте , цей спеціаліст , що бачила мене вперше, поставила правильний діагноз та визначила оптимальне вирішення моєї проблеми.До цього я більше 2-х років лікувався у різних лор-лікарів міста та району але проблема моя не зникала і я кожних 2-3 місяці приймав нове лікування та марно.Ходив більше року до одного дуже популярного лор-лікаря , щоб він бачив всю динаміку хвороби, але дарма.Тому хочу зазначити ,що стаж та популярність лікаря, речі відносні.Іноді молоді лікарі виявляються більш кваліфікованими, як вийшло в моєму випадку. Лікар Мар'яна Земськова крім того ,що хороший лікар ще й добра людина.Всім рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом