Ішемізація слизової оболонки носа в Кам'янець-Подільському

Ішемізація – маніпуляція, що активно застосовується в практиці ЛОР-спеціалістів. Її проводять для усунення набряків та інших запалень слизової носа.

Суть процедури – зрошування слизової медикаментозними речовинами, що звужують дрібні капіляри, які наповнюють слизову кров’ю. При надмірному кровопостачанні з’являється набряк, пацієнту важче дихати через ніс, відчувається закладеність. Після ішемізації площа та кількість рідини у тканині зменшується, завдяки чому просвіт проходу носа розширюється, полегшується дихання, і зникають набряки.

Якщо ви проходите терапію з лікування носоглоткових захворювань або мучитесь від хронічної закладеності носа, а краплі не допомагають, зверніться до отоларинголога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському – фахівець проведе ішемізацію слизової носа, прискорить ваше одужання та позбавить від потреби постійно закрапувати ніс.

Коли можна проводити процедуру

Ішемізація – медична процедура, що має показання і протипоказання, які визначає спеціаліст в ході огляду та за результатами обстеження.

Маніпуляцію необхідно провести у наступних випадках:

  • затяжних ринітах невстановленої етіології;
  • алергічному полінозі;
  • певних анатомічних аномаліях, що провокують хронічну закладеність і набряк;
  • перенесених операціях на носі, які призводять до набряків.

Також процедуру проводять, якщо необхідно оглянути носові проходи, але через набряк це неможливо зробити.

Серед протипоказань – пересушена слизова, в окремих випадках викривлена носова перегородка, схильність до кровотеч та онкозахворювання

Переваги ішемізації

Прості краплі для носа звужують судини і полегшують дихання. При цьому вони мають короткочасний ефект і викликають звикання вже через 7-10 днів застосування. Їх дія мінімізується, виникає потреба у збільшенні дози. Згодом пацієнту доведеться переходити на глюкокорстикостероїди, безконтрольне застосування яких сильно ослаблює імунітет. 

Процедура ішемізації є відмінною альтернативою звичайним судинозвужувальним краплям. Вона, навпаки, не викликає звикання і проводиться швидко (не більше 2 хв.) і безболісно для пацієнта. При цьому легкість дихання зберігається надовго. До того ж маніпуляція не доставляє пацієнту жодного дискомфорту й допомагає лікарю провести огляд під час обстеження.

Ішемізація майже не має протипоказань і може виконуватися як дорослим, так і дітям. Доза судинозвужувального препарату підбирається індивідуально.

Як проводять ішемізацію слизової носа

Процедура виконується після обстеження та визначення  наявних показань. Маніпуляцію проводять амбулаторно, без потреби госпіталізації пацієнта і як правило додають до основного консервативного лікування.

Слизову носа зрошують або поміщають у проходи тампони, змочені спеціальними розчинами, що звужують дрібні капіляри. В результаті в тканини виділяється менше рідини, а отже – спадає тиск і набряк: пацієнт може вільно дихати носом.

В ході процедури застосовують антигістамінні препарати, ГКС, вітамінні комплекси тощо. Відповідно до діагнозу і характеру скарг пацієнта отоларинголог призначає додаткову медикаментозну підтримку і фізіотерапію для комплексного ефекту та підвищення його результативності у лікуванні.

Для швидкого відновлення рекомендується зволожувати слизову оболонку носа місцевими кремами і мазями. 

При постійній закладеності носа зверніться до отоларинголога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському – фахівець проведе обстеження і визначить показання до ішемізації. Процедура допоможе у лікуванні носоглоткових патологій і дозволить знову дихати повними грудьми без дискомфорту, ускладнень і побічних проявів.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.90, голосів: 89 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій Петрович Лікар отоларинголог
Лікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій ПетровичЛікар отоларинголог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

відгуки
Олександр 01-03-2024 Не одноразово зверталася до даного лікаря. Дякую вам, ви професіонал своєї справи.
Катерина 29-02-2024 Була на консультації у лікаря отоларинголога Грицика Ю. П.. Лікар уважний, відповів на всі питання, допоміг впоратися з проблемою та приписав ефективне лікування. Також приємна атмосфера в клініці, привітний персонал, візитом лишилася задоволена, у разі потреби буду звертатися ще!
Олеся 05-02-2024 Звернулась до Юрія Петровича з проблемою постійної закладеності носа. Обстеження провели новим апаратом, стерильними інструментами, не страшно(хвилювалась за неприємні відчуття) та безболісно. Вдячна лікарю, за швидке вирішення моєї проблеми. Успіхів Вам та процвітання.
Мазур Сергій 02-12-2019 Мар'яна Ігорівна, хоча й молодий, але кваліфікований лікар.Вона точно поставила діагноз та запропонувала якісне вирішення моєї проблеми.До неї я потрапив майже випадково,але не помилився. Більше двох років лікував наслідки гаймориту у різних лікарів міста та району.Останіх півтора року вирішив лікуватись у одного дуже популярного отоларинголога ,щоб лікар бачив динаміку хвороби ,але як виявилось, марно. Лікування спочатку здавалось адекватним але через 2-3 місяці я знову потрапляв до лікаря, діагнози мінялись та повністю вилікуватись я не міг.Як виявилось , довгі роки стажу та популярність лікаря ще не доводять його високу кваліфікацію.Мар'яну Ігорівну рекомендую всім. Це лікар на своєму місці,а крім того, добра та чуйна людина.
Мазур Сергей 02-12-2019 Лікар Мар'яна Земськова хоч і молода але дуже кваліфікована.Звернувся до неї випадково.Проте , цей спеціаліст , що бачила мене вперше, поставила правильний діагноз та визначила оптимальне вирішення моєї проблеми.До цього я більше 2-х років лікувався у різних лор-лікарів міста та району але проблема моя не зникала і я кожних 2-3 місяці приймав нове лікування та марно.Ходив більше року до одного дуже популярного лор-лікаря , щоб він бачив всю динаміку хвороби, але дарма.Тому хочу зазначити ,що стаж та популярність лікаря, речі відносні.Іноді молоді лікарі виявляються більш кваліфікованими, як вийшло в моєму випадку. Лікар Мар'яна Земськова крім того ,що хороший лікар ще й добра людина.Всім рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом