Консультація ЛОРа в Кам'янець-Подільському

Отоларинголог (ЛОР) – лікар, який діагностує, лікує і проводить профілактику захворювань ЛОР-органів (вух, горла, носа).  Ці органи взаємопов’язані, і запалення в одному з них легко зачіпає інший.

Основні задачі спеціаліста – консультування, діагностика й обстеження хворих, госпіталізація пацієнтів для негайної терапії, протезування в разі зниження слуху, відновлення голосу.

До спеціаліста звертаються для лікування наступних патологій та станів:

 • гаймориту, синуситу, риніту;
 • запалення вух (тимпаніт, євстахіїт, отит);
 • трахеїту, запалення гортані і глотки (ларингіт, тонзиліт та ін.);
 • аденоїдів;
 • хрипів та важкого дихання;
 • втрати нюху;
 • закладеності вух, зниження слуху.

Також до компетенції ЛОРа входить лікування різних травм, видалення сторонніх тіл із шляхів дихання або слухових каналів. Багато патологій вух, горла і носа, що проявляються в дитинстві, без належного лікування переходять у хронічну стадію й тяжко піддаються терапії. Своєчасний візит на консультацію спеціаліста медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському дозволить попередити ризик ускладнень.

Коли варто звернутися до ЛОРа

Візит до отоларинголога необхідний при виникненні болю або дискомфорту у вухах, носі або горлі.

Ознаки, що потребують негайного звернення  до ЛОРа

 • інфекції носа, горла та вух;
 • погіршення слуху та його вікова втрата;
 • поганий запах з рота;
 • хронічна закладеність носа (нежить більше 7 днів);
 • частий шум у вухах та ангіна;
 • сильні болі у горлі;
 • хропіння;
 • кровотеча з носа;
 • зміна якості і тембру голосу;
 • втрата нюху.

Як проходить консультація  ЛОРа

Отоларинголог консультує пацієнта протягом усього періоду лікування. Спеціаліст проводить консультацію в кілька етапів. Спочатку збирає анамнез, розпитує хворого про скарги, попередні діагнози та хвороби, хронічні патології тощо. Потім фахівець приступає до клінічного огляду та пальпації ЛОР-органів.

За результатами лікар в деяких випадках може одразу поставити діагноз та розпочати лікування. Для підтвердження можуть призначатися додаткові аналізи інструментальні дослідження: ендоскопія, УЗД органів, КТ, МРТ, рентген. Також проводять отоскопію (світлом або лобовим рефлектором), ларинго- та риноскопію, аудіометрію слуху. Крім цього, у складних випадках ЛОР може направити пацієнта на консультації до ін. спеціалістів.

На підставі результатів усіх обстежень ставиться діагноз та розробляється план лікування. В процесі призначаються медикаментозна терапія та фізіотерапевтичні процедури. Також під час лікування ЛОР регулярно консультує пацієнта, надає рекомендації та слідкує за динамікою одужання, встановлюючи дати планових візитів. По завершенню лікувального курсу спеціаліст дає поради з профілактики та уникнення рецидивів захворювання.

Щоб відновити здорову роботу ЛОР-органів, отоларинголог може провести септопластику, ринопластику та ін. оперативні методи лікування хвороб носа, горла, носових пазух.

До інших ЛОР-маніпуляцій відносяться:

 • видалення чужорідного предмету;
 • вимивання пробок сірки;
 • промивання при гайморитах і синуситах;
 • промивання мигдалин;
 • прокол гайморових пазух.

Процедури майже безболісні. Їх виконують для дітей і дорослих із застосуванням сучасного обладнання.

Періодичність звернень до ЛОРа

Частоту планових відвідувань і обстежень визначає отоларинголог, відповідно до особливостей протікання хвороби та віку пацієнта. Для дітей показані щорічні профілактичні огляди. Також регулярні візити необхідні пацієнтам із хронічними захворюваннями ЛОР-органів.

Пам’ятайте, що простий нежить часто переходить в гайморит або отит, а застуда – в бронхіт, менінгіт і навіть міокардит. Знижений імунітет на тлі хронічного стресу і в період сезонних інфекційних захворювань призводить до частих захворювань і серйозних ускладнень, які без професійного лікування – небезпечні життя. Тому не терпіть дискомфорт та прогресування захворювання! Проконсультуйтеся з ЛОРом, пройдіть обстеження в медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському та почніть курс ефективного лікування!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.76, голосів: 86 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій Петрович Лікар отоларинголог
Лікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій ПетровичЛікар отоларинголог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

відгуки
Олександр 01-03-2024 Не одноразово зверталася до даного лікаря. Дякую вам, ви професіонал своєї справи.
Катерина 29-02-2024 Була на консультації у лікаря отоларинголога Грицика Ю. П.. Лікар уважний, відповів на всі питання, допоміг впоратися з проблемою та приписав ефективне лікування. Також приємна атмосфера в клініці, привітний персонал, візитом лишилася задоволена, у разі потреби буду звертатися ще!
Олеся 05-02-2024 Звернулась до Юрія Петровича з проблемою постійної закладеності носа. Обстеження провели новим апаратом, стерильними інструментами, не страшно(хвилювалась за неприємні відчуття) та безболісно. Вдячна лікарю, за швидке вирішення моєї проблеми. Успіхів Вам та процвітання.
Мазур Сергій 02-12-2019 Мар'яна Ігорівна, хоча й молодий, але кваліфікований лікар.Вона точно поставила діагноз та запропонувала якісне вирішення моєї проблеми.До неї я потрапив майже випадково,але не помилився. Більше двох років лікував наслідки гаймориту у різних лікарів міста та району.Останіх півтора року вирішив лікуватись у одного дуже популярного отоларинголога ,щоб лікар бачив динаміку хвороби ,але як виявилось, марно. Лікування спочатку здавалось адекватним але через 2-3 місяці я знову потрапляв до лікаря, діагнози мінялись та повністю вилікуватись я не міг.Як виявилось , довгі роки стажу та популярність лікаря ще не доводять його високу кваліфікацію.Мар'яну Ігорівну рекомендую всім. Це лікар на своєму місці,а крім того, добра та чуйна людина.
Мазур Сергей 02-12-2019 Лікар Мар'яна Земськова хоч і молода але дуже кваліфікована.Звернувся до неї випадково.Проте , цей спеціаліст , що бачила мене вперше, поставила правильний діагноз та визначила оптимальне вирішення моєї проблеми.До цього я більше 2-х років лікувався у різних лор-лікарів міста та району але проблема моя не зникала і я кожних 2-3 місяці приймав нове лікування та марно.Ходив більше року до одного дуже популярного лор-лікаря , щоб він бачив всю динаміку хвороби, але дарма.Тому хочу зазначити ,що стаж та популярність лікаря, речі відносні.Іноді молоді лікарі виявляються більш кваліфікованими, як вийшло в моєму випадку. Лікар Мар'яна Земськова крім того ,що хороший лікар ще й добра людина.Всім рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом