Лікування отиту в Кам'янець-Подільському

Лікування отитуКоли болять вуха – світ немилий. Вушний біль, як і зубний, вважаю найважчим і найнестерпнішим. Часто причиною цих мук є отит - запалення слизової оболонки вуха, який може бути ускладненням верхніх дихальних шляхів. Найчастіше зустрічається у дітей, але хворіють і дорослі. Якщо отит не лікувати, він може стати причиною інших небезпечніших хвороб і навіть призвести до глухоти. В залежності від ураження відділу вуха, розрізняють зовнішній, середній та внутрішній отит. Зволікати із консультацією лікаря при цій хворобі небезпечно, адже від правильного діагнозу залежить тактика лікування. У цьому допоможуть фахівці клініки «Оксфорд Медікал».

ЩО ПРОВОКУЄ БОЛЯЧКУ 

Збудниками отиту можуть бути бактерії, віруси, грибки, а спровокувати хворобу може чимало чинників: 

 • ускладнення грипу, ГРВі, коронавірусної інфекції чи інших інфекційних хороб;

 • мікротравми вуха, які є вхідними воротами для інфекції;

 • травмування вуха під час самостійного видалення сірчаної пробки;

 • сторонні предмети у вусі;

 • погодні умови теж можуть стати причиною захворювання, зокрема. надмірна вологість та низький атмосферний тиск.

НЕСТЕРПНИЙ БІЛЬ – СИМПТОМ №1

Проявляється отит низкою симтомів, але найпоширенішим є біль:

 • Біль у вусі та голова (може бути сильним, стріляючим, пульсуючим, або ж з періодичним поколюванням, відчуттям повноти і тиску у вусі).

 • Виділення з вуха - можуть бути рідкими або гнійними. 

 • Закладеність вуха.

 • Підвищення температури тіла.

 • Часткова втрата слуху. 

 • Загальна інтоксикація організму.

 • Запаморочення може виникати при внутрішньому отиті як наслідок ураження вестибулярного аппарату.Якщо отит не лікувати, він може перейти у хронічну форму, або ж призвести до таких ускладнень як головний біль, мігрень, запаморочення, глухота, мастоідит, міненгіт, параліч лицьового нерва.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ

Діагностувати хворобу для досвідченого лікаря нескладно, бо часто отит видно неозброєним оком. Фахівці клініки «Оксфорд Медікал» цікавляться симтомами, скаргами пацієнта, проводять ретельний огляд слухового ходу. Для цього найчастіше використовується отоскопія (огляд за допомогою отоскопа), отомікроскопія і аудіометрія. Аби виключити гнійну форму отиту лікар-отоларинголог може направити на рентгенограму, загальний аналіз крові та на бактеріальний посів мазка. .

При оперативному зверненні до лікаря хвороба швидко лікується. Курс лікування зазвичай складається з антибіотикотерапії, жарознижувальних препаратів та знеболювальних. Місцево призначається промивання слухового проходу і протизапальні краплі. В стадії одужання корисна фізіотерапія. 

Фахівці клініки «Оскфорд Медікал» індивідуально, в залежності від стадії хвороби і перебігу її протікання, визначать схему призначення лікарських препаратів і тривалість їх прийому. Щоб отит більше не надокучав, лікарі порадять методи профілактики, основні з яких – загартовування організму, дотримання гігієни, правильне харчування і здоровий спосіб життя, вчасне лікування інфекційних хвороб. 

Наша адреса: вул.Князів Коріатовичів, 25Б.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.87, голосів: 90 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій Петрович Лікар отоларинголог
Лікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій ПетровичЛікар отоларинголог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

відгуки
Олександр 01-03-2024 Не одноразово зверталася до даного лікаря. Дякую вам, ви професіонал своєї справи.
Катерина 29-02-2024 Була на консультації у лікаря отоларинголога Грицика Ю. П.. Лікар уважний, відповів на всі питання, допоміг впоратися з проблемою та приписав ефективне лікування. Також приємна атмосфера в клініці, привітний персонал, візитом лишилася задоволена, у разі потреби буду звертатися ще!
Олеся 05-02-2024 Звернулась до Юрія Петровича з проблемою постійної закладеності носа. Обстеження провели новим апаратом, стерильними інструментами, не страшно(хвилювалась за неприємні відчуття) та безболісно. Вдячна лікарю, за швидке вирішення моєї проблеми. Успіхів Вам та процвітання.
Мазур Сергій 02-12-2019 Мар'яна Ігорівна, хоча й молодий, але кваліфікований лікар.Вона точно поставила діагноз та запропонувала якісне вирішення моєї проблеми.До неї я потрапив майже випадково,але не помилився. Більше двох років лікував наслідки гаймориту у різних лікарів міста та району.Останіх півтора року вирішив лікуватись у одного дуже популярного отоларинголога ,щоб лікар бачив динаміку хвороби ,але як виявилось, марно. Лікування спочатку здавалось адекватним але через 2-3 місяці я знову потрапляв до лікаря, діагнози мінялись та повністю вилікуватись я не міг.Як виявилось , довгі роки стажу та популярність лікаря ще не доводять його високу кваліфікацію.Мар'яну Ігорівну рекомендую всім. Це лікар на своєму місці,а крім того, добра та чуйна людина.
Мазур Сергей 02-12-2019 Лікар Мар'яна Земськова хоч і молода але дуже кваліфікована.Звернувся до неї випадково.Проте , цей спеціаліст , що бачила мене вперше, поставила правильний діагноз та визначила оптимальне вирішення моєї проблеми.До цього я більше 2-х років лікувався у різних лор-лікарів міста та району але проблема моя не зникала і я кожних 2-3 місяці приймав нове лікування та марно.Ходив більше року до одного дуже популярного лор-лікаря , щоб він бачив всю динаміку хвороби, але дарма.Тому хочу зазначити ,що стаж та популярність лікаря, речі відносні.Іноді молоді лікарі виявляються більш кваліфікованими, як вийшло в моєму випадку. Лікар Мар'яна Земськова крім того ,що хороший лікар ще й добра людина.Всім рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом