Лікування отиту в Кам'янець-Подільському

Лікування отитуКоли болять вуха – світ немилий. Вушний біль, як і зубний, вважаю найважчим і найнестерпнішим. Часто причиною цих мук є отит - запалення слизової оболонки вуха, який може бути ускладненням верхніх дихальних шляхів. Найчастіше зустрічається у дітей, але хворіють і дорослі. Якщо отит не лікувати, він може стати причиною інших небезпечніших хвороб і навіть призвести до глухоти. В залежності від ураження відділу вуха, розрізняють зовнішній, середній та внутрішній отит. Зволікати із консультацією лікаря при цій хворобі небезпечно, адже від правильного діагнозу залежить тактика лікування. У цьому допоможуть фахівці клініки «Оксфорд Медікал».

ЩО ПРОВОКУЄ БОЛЯЧКУ 

Збудниками отиту можуть бути бактерії, віруси, грибки, а спровокувати хворобу може чимало чинників: 

 • ускладнення грипу, ГРВі, коронавірусної інфекції чи інших інфекційних хороб;

 • мікротравми вуха, які є вхідними воротами для інфекції;

 • травмування вуха під час самостійного видалення сірчаної пробки;

 • сторонні предмети у вусі;

 • погодні умови теж можуть стати причиною захворювання, зокрема. надмірна вологість та низький атмосферний тиск.

НЕСТЕРПНИЙ БІЛЬ – СИМПТОМ №1

Проявляється отит низкою симтомів, але найпоширенішим є біль:

 • Біль у вусі та голова (може бути сильним, стріляючим, пульсуючим, або ж з періодичним поколюванням, відчуттям повноти і тиску у вусі).

 • Виділення з вуха - можуть бути рідкими або гнійними. 

 • Закладеність вуха.

 • Підвищення температури тіла.

 • Часткова втрата слуху. 

 • Загальна інтоксикація організму.

 • Запаморочення може виникати при внутрішньому отиті як наслідок ураження вестибулярного аппарату.Якщо отит не лікувати, він може перейти у хронічну форму, або ж призвести до таких ускладнень як головний біль, мігрень, запаморочення, глухота, мастоідит, міненгіт, параліч лицьового нерва.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ

Діагностувати хворобу для досвідченого лікаря нескладно, бо часто отит видно неозброєним оком. Фахівці клініки «Оксфорд Медікал» цікавляться симтомами, скаргами пацієнта, проводять ретельний огляд слухового ходу. Для цього найчастіше використовується отоскопія (огляд за допомогою отоскопа), отомікроскопія і аудіометрія. Аби виключити гнійну форму отиту лікар-отоларинголог може направити на рентгенограму, загальний аналіз крові та на бактеріальний посів мазка. .

При оперативному зверненні до лікаря хвороба швидко лікується. Курс лікування зазвичай складається з антибіотикотерапії, жарознижувальних препаратів та знеболювальних. Місцево призначається промивання слухового проходу і протизапальні краплі. В стадії одужання корисна фізіотерапія. 

Фахівці клініки «Оскфорд Медікал» індивідуально, в залежності від стадії хвороби і перебігу її протікання, визначать схему призначення лікарських препаратів і тривалість їх прийому. Щоб отит більше не надокучав, лікарі порадять методи профілактики, основні з яких – загартовування організму, дотримання гігієни, правильне харчування і здоровий спосіб життя, вчасне лікування інфекційних хвороб. 

Записатися до лікаря-отоларинголога клініки «Оксфорд Медікал» можна через соціальні мережі або за телефоном +38068-635-88-88 або (0382) 68-65-680. 

Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом