Лікування риніту в Кам'янець-Подільському

Лікування ринітуЗаблокований ніс, утруднене дихання, сухість  – із такими надокучливими симптомами важко не те, що працювати, думати, а й відпочивати. А причиною може бути риніт - запальний процес слизової оболонки носа. Більшість вважають, що проблема сама по собі мине, навіть без лікування та відвідин лікаря. Однак ця думка є хибною, бо без фахової допомоги, правильного лікування позбутися риніту важко. А якщо його не лікувати, то він може перейти у хронічну стадію. Аби цього не сталося, Вам допоможуть фахівці клініки «Оксфорд Медікал». 

ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ НЕДУГА

Риніт не шкодує ані дорослих, ані дітей. Причин його появи є декілька і саме від них залежить кваліфікація недуги: 

 1. Інфекційний – викликаний вірусами
 2. Вазомоторний риніт – є реакцією слизової оболонки на переохолодження, пил та інші чинники. Буває нейровегетативний (збій роботи центральних і периферичних відділів нервової системи під впливом зовнішніх подразників) та алергічний (його провокують алергени, що потрапляють на слизову оболонку носа).
 3. Медикаментозний – реакція на лікарські препарати
 4. Травматичний – механічне пошкодження носа
 5. Гормональний – коли у пацієнта є розлади ендокринної системи

Симтоми риніту:

 • печіння і лоскотання в носі 
 • утруднене дихання 
 • виділення з носа 
 • почервоніння носа
 • чхання
 • повна або часткова втрата нюху
 • хропіння і зниження якості сну
 • головний біль, втомлюваність, підвищена температура

ФОРМИ ПЕРЕБІГУ

Риніт має декілька форм перебігу:

Гострий риніт – найпоширеніший, характеризується гострим запаленням, рясними виділеннями слизу, утрудненим диханням. Якщо не лікувати – перейде у хронічну форму або ж призвести до гаймориту, синуситу, отиту тощо. А при цих болячках не обійтися без довготривалого лікування та антибіотиків. 

Хронічний риніт – має не такі характерні симптоми, як вищевказаний, однак може тривати місяцями і переходити в складніші форми. Як-от гіпертрофічний, коли слизова оболонка носа сильно розростається, викликаючи утруднене дихання, утворення кірок; або ж в атрофічний – коли ділянки слизової оболонки носа і нервові закінчення атрофуються, утворюються кірочки,  порушується нюх.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ 

Із ринітом не варто жартувати, самостійно встановлювати діагноз та бігти в аптеку по ліки, які щойно побачили в рекламі. Симптоми, можливо, зняти вдасться, а ось причину хвороби – навряд чи.

Слід звернутися до фахівця, котрий розпитає про симптоми, визначить причини хвороби, за потреби направить на ретельнішу діагностику. Адже хвороба може маскуватися під інші недуги. 

Лікар-отоларинголог «Оксфорд Медікал» оглядає пацієнтів за допомогою риноскопії, бере мазок з носа, при підозрі на алергію призначає алергопроби. У деяких випадках рентген, аналізи тощо. Бо від коректного діагнозу залежить правильне лікування. Зазвичай хворий проходить курс лікування, приймаючи протизапальні, антигістамінні препарати, вітаміни. За потреби лікар може призначити фізіотерапію, УВЧ, мікрохвильову дію, ультрафіолетове опромінення, інгаляції. 

Записуйтеся до фахівців клініки «Оксфорд Медікал», які допоможуть подолати таку неприємну хворобу як риніт.

Наша адреса: вул.Князів Коріатовичів, 25Б.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.77, голосів: 87 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій Петрович Лікар отоларинголог
Лікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій ПетровичЛікар отоларинголог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

відгуки
Олександр 01-03-2024 Не одноразово зверталася до даного лікаря. Дякую вам, ви професіонал своєї справи.
Катерина 29-02-2024 Була на консультації у лікаря отоларинголога Грицика Ю. П.. Лікар уважний, відповів на всі питання, допоміг впоратися з проблемою та приписав ефективне лікування. Також приємна атмосфера в клініці, привітний персонал, візитом лишилася задоволена, у разі потреби буду звертатися ще!
Олеся 05-02-2024 Звернулась до Юрія Петровича з проблемою постійної закладеності носа. Обстеження провели новим апаратом, стерильними інструментами, не страшно(хвилювалась за неприємні відчуття) та безболісно. Вдячна лікарю, за швидке вирішення моєї проблеми. Успіхів Вам та процвітання.
Мазур Сергій 02-12-2019 Мар'яна Ігорівна, хоча й молодий, але кваліфікований лікар.Вона точно поставила діагноз та запропонувала якісне вирішення моєї проблеми.До неї я потрапив майже випадково,але не помилився. Більше двох років лікував наслідки гаймориту у різних лікарів міста та району.Останіх півтора року вирішив лікуватись у одного дуже популярного отоларинголога ,щоб лікар бачив динаміку хвороби ,але як виявилось, марно. Лікування спочатку здавалось адекватним але через 2-3 місяці я знову потрапляв до лікаря, діагнози мінялись та повністю вилікуватись я не міг.Як виявилось , довгі роки стажу та популярність лікаря ще не доводять його високу кваліфікацію.Мар'яну Ігорівну рекомендую всім. Це лікар на своєму місці,а крім того, добра та чуйна людина.
Мазур Сергей 02-12-2019 Лікар Мар'яна Земськова хоч і молода але дуже кваліфікована.Звернувся до неї випадково.Проте , цей спеціаліст , що бачила мене вперше, поставила правильний діагноз та визначила оптимальне вирішення моєї проблеми.До цього я більше 2-х років лікувався у різних лор-лікарів міста та району але проблема моя не зникала і я кожних 2-3 місяці приймав нове лікування та марно.Ходив більше року до одного дуже популярного лор-лікаря , щоб він бачив всю динаміку хвороби, але дарма.Тому хочу зазначити ,що стаж та популярність лікаря, речі відносні.Іноді молоді лікарі виявляються більш кваліфікованими, як вийшло в моєму випадку. Лікар Мар'яна Земськова крім того ,що хороший лікар ще й добра людина.Всім рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом