Видалення поліпів в носі в Кам'янець-Подільському

Турбує часта нежить і складність дихання? Ви постійно втомлені, відчуваєте нестачу повітря і погіршення нюху? Це може бути ознакою поліпів в носі.

Поліпи в порожнині носа – доброякісні новоутворення, що характеризуються розростанням пазух і слизової, що заважає вільному носовому диханню та провокує хронічне запалення, яке є основною причиною патології.

Поліпи виглядають як невеликі округлі пухирці. Спочатку їх розміри становлять до 1-2 мм, але на запущених стадії вони сягають вже кількох сантиметрів. Вони не болять при торканні і легко зрушуються, так як не пов’язані з тканинами порожнини. Незважаючи на те, що поліпи тривалий час є непомітними, з часом вони розростаються, заважають і призводять до хронічних запалень ЛОР-органів: фарингітів, отитів, синуситів, ангіни, пневмонії та багато ін., тому навіть якщо вони ще маленькі і ніяк вам не заважають, їх необхідно позбутися, поки вони не стали ускладнювати вам життя.

Позбутися новоутворень швидко і безболісно допоможе кваліфікований отоларинголога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському. Звертайтеся до фахівців, щоб отримати професійний огляд і діагностику та пройти процедури з поліпектомії.

Причини появи новоутворень

Поліпи спричиняються інфекційно-запальними захворюваннями через гайморити, ГРВІ, алергічний риніт і т. д. Також розвитку хвороби сприяє викривлення перегородки носа або  аномалії будови. Хронічна стадія цих дефектів переходить у поліп, і в подальшому утруднює носове дихання.

Симптоми поліпів

Виражені ознаки відчуваються вже коли поліпи заважають дихати. На ранній стадії вони не впливають на самопочуття і виявляють випадково при плановому обстеженні. Але з часом поліпи розростаються, й усунути їх медикаментозно не вийде. Крім цього, через ускладнене дихання у хворого часто паморочиться в голові, виникає втома і сонливість, відчуття стороннього тіла.

Щоб безслідно і безболісно видалити поліпи, звертайтеся до отоларинголога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському, який чітко визначить тип новоутворення та підбере оптимальний метод їх усунення.

Діагностування поліпів 

Отоларинголог оглядає носову порожнину хворого, аналізує скарги, стиль життя і збирає анамнез. Додатково показана риноскопія, а також аналізи на виявлення алергенів та осередків інфекції.

При ознаках туговухості рекомендована отоскопія, а в запущених випадках при підготовці до операції хворий проходить КТ.

Як відбувається лікування

Для усунення поліпів на начальних стадіях використовуються консервативні способи. Але коли поліпи збільшені в розмірах, медикаменти неефективні, тому це лише тимчасовий спосіб для полегшення дискомфорту і зниження запалення. Для повного видалення поліпів проводять малоінвазивні і безінвазивні операції.

Методи видалення поліпів

Видалення новоутворень виконується поліпектомією. Вона допомагає усунути постійну закладеність в носі, запобігти порушенням дихання, втрати нюху та ін. ускладнень. Методику лікар підбирає індивідуально після детального обстеження.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському застосовують сучасні методи поліпектомії.

Ендоскопічне видалення: максимально щадний спосіб, що виконується оптико-волоконною ендоскопічною трубкою.

Кріодеструкція: тканини поліпу заморожуються рідким азотом, після чого утворюються сухі кірочки, які самостійно відпадають.

Лазерне видалення: виконується променем лазера з високою температурою, який руйнує (випаровує) тканини новоутворень, не зачіпаючи здорові ділянки. Рани миттєво припікаються, тому маніпуляція не має ризиків кровотечі, інфікування і травматизації. Лазеротерапія є найбільш щадним методом усунення поліпів.

Після процедури отоларинголог призначає день повторного огляду, щоб оцінити результат операції та контролювати стан, щоб уникнути рецидиву. 

Для профілактики поліпів в  носовій порожнині важливо своєчасно лікувати алергії та запалення, дотримуватися гігієни, не контактувати з алергенами. І головне – при появі симптомів розвитку поліпів записатися на прийом до фахівця.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.71, голосів: 75 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій Петрович Лікар отоларинголог
Лікар отоларинголог: Грицик Юрій Петрович
Грицик Юрій ПетровичЛікар отоларинголог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

відгуки
Олександр 01-03-2024 Не одноразово зверталася до даного лікаря. Дякую вам, ви професіонал своєї справи.
Катерина 29-02-2024 Була на консультації у лікаря отоларинголога Грицика Ю. П.. Лікар уважний, відповів на всі питання, допоміг впоратися з проблемою та приписав ефективне лікування. Також приємна атмосфера в клініці, привітний персонал, візитом лишилася задоволена, у разі потреби буду звертатися ще!
Олеся 05-02-2024 Звернулась до Юрія Петровича з проблемою постійної закладеності носа. Обстеження провели новим апаратом, стерильними інструментами, не страшно(хвилювалась за неприємні відчуття) та безболісно. Вдячна лікарю, за швидке вирішення моєї проблеми. Успіхів Вам та процвітання.
Мазур Сергій 02-12-2019 Мар'яна Ігорівна, хоча й молодий, але кваліфікований лікар.Вона точно поставила діагноз та запропонувала якісне вирішення моєї проблеми.До неї я потрапив майже випадково,але не помилився. Більше двох років лікував наслідки гаймориту у різних лікарів міста та району.Останіх півтора року вирішив лікуватись у одного дуже популярного отоларинголога ,щоб лікар бачив динаміку хвороби ,але як виявилось, марно. Лікування спочатку здавалось адекватним але через 2-3 місяці я знову потрапляв до лікаря, діагнози мінялись та повністю вилікуватись я не міг.Як виявилось , довгі роки стажу та популярність лікаря ще не доводять його високу кваліфікацію.Мар'яну Ігорівну рекомендую всім. Це лікар на своєму місці,а крім того, добра та чуйна людина.
Мазур Сергей 02-12-2019 Лікар Мар'яна Земськова хоч і молода але дуже кваліфікована.Звернувся до неї випадково.Проте , цей спеціаліст , що бачила мене вперше, поставила правильний діагноз та визначила оптимальне вирішення моєї проблеми.До цього я більше 2-х років лікувався у різних лор-лікарів міста та району але проблема моя не зникала і я кожних 2-3 місяці приймав нове лікування та марно.Ходив більше року до одного дуже популярного лор-лікаря , щоб він бачив всю динаміку хвороби, але дарма.Тому хочу зазначити ,що стаж та популярність лікаря, речі відносні.Іноді молоді лікарі виявляються більш кваліфікованими, як вийшло в моєму випадку. Лікар Мар'яна Земськова крім того ,що хороший лікар ще й добра людина.Всім рекомендую.
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом