Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Лікування остеохондрозу в Кам'янець-Подільському

Чимало людей у сучасному світі страждає від захворювань, спричинених малорухливим способом життя. Серед переліку численних захворювань опорно-рухового апарату на перших позиціях залишається ОСТЕОХОНДРОЗ.

 

Він може виникати у різних частинах опорно-рухового апарату, викликати ураження між хребцевих дисків, що призводить в подальшому до їх руйнування та відчуття неприємного гострого болю в спині. Варто наголосити, що дане захворювання може мати свій початок ще з підліткового віку та прогресувати протягом життя, викликаючи різні симптоми та ускладнення. Остеохондроз зачіпає всі відділи хребта: шийний, грудний і поперековий.

 

Тривалість захворювання зумовлює перші вияви остеохондрозу та вказує на якій стадії перебуває патологічний процес:

 • Лікування остеохондрозудеформація структури міжхребцевого диска. В цьому випадку еластичність хрящової тканини втраається, що зумовлює виникнення спазмів м’язів, набряків м’яких тканин, що проявляються болями, меншим рівнем рухливості в окремих міжхребцевих суглобах.

 • формування гриж міжхребцевих дисків. Ця стадія захворювання є незворотною, оскільки диск, що «випав», створює тиск на міжхребцеві нерви та судини.

 • формування схильності до вивихів та підвивихів у міжхребцевих суглобах, на що вказує гострий біль у спині, оніміння м’язів спини та кінцівок, головний біль, підвищення артеріального тиску.

СИМПТОМИ І ПРИЧИНИ ОСТЕОХОНДРОЗУ

Ознаки остеохондрозу, насамперед, залежать від того, який із відділів хребта уражений проблемою. Досить часто на ранніх стадіях захворювання минає безсимптомно, але з часом з’являються перші його ознаки, серед яких виділяють:

 • болі в спині, що посилюються під час фізичних навантажень;

 • важкість у рухах;

 • болі у грудях;

 • головні болі;

 • проблеми з сечостатевою системою;

 • запаморочення;

 • шум у вухах.

Значне розповсюдження остеохондрозу серед населення обумовлено великою кількістю причини, які можуть його спровокувати. До них належать:

 • зайва вага;

 • травми;

 • сильні фізичні навантаження;

 • порушений обмін речовин;

 • вроджена схильність;

 • погана екологія.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ОСТЕОХОНДРОЗУ

Першим кроком у лікуванні порушень опорно-рухового апарату є його правильна діагностика. Фахівці нашого центру, насамперед, ознайомлюються зі скаргами пацієнта, проводять повне об’єктивне обстеження. За необхідності можуть для постановки точного діагнозу використовувати такі допоміжні методи: МРТ, комп’ютерна томографія, електронейроміографія. Дані обстеження дозволять чітко визначити місце змін та визначать характер ураження.

 

Після встановлення точного діагнозу, лікар визначає індивідуальний курс лікування. При необхідності лікар може призначити мануальну терапію, озонотерапію, лікувальну фізкультуру, масаж та інші процедури.

 

Варто пам’ятати, що на вибір методів лікування впливає також ускладненість хвороби. Тому наші фахівці рекомендують якомога швидше звертатися при перших симптомах чи незначних болях. Адже в молодому віці остеохондроз може не проявляти видимих ознак, однак у більш зрілому віці спричиняє чимало труднощів. Тому намагайтеся приділяти час спорту, правильно харчуватися та при першій ж необхідності звертайтеся до спеціаліста.

 

Спеціалісти МЦ «Оксфорд Медікал» допоможуть вам у діагностиці захворювання та підберуть індивідуальний, необхідний саме вам, курс лікування.

Записатися на прийом можна через соціальні мережі або за телефоном +38068-635-88-88 або (0382) 68-65-68. Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом