записатися на прийом
Задайте питання

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Передзвоніть мені

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

записатися на прийом

Заповніть всі поля, і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час

Вы не ввели код Неправильный код

Приватні клініки «Оксфорд Медікал»

(03849) 56 - 100
Замовити зворотній дзвінок

БЕЗКОШТОВНИЙ ПРИЙОМ ФЛЕБОЛОГА тільки по 31.12.2018. Деталі за номером: (068) 635 88 88

Ви знаходитесь на сайті Кам'янець-Подільскої клініки

Вибрати інше місто
Неврологія

Консультація нерволога ВСЬОГО 250 грн

Неврологія

Лікування остеохондрозу

Чимало людей у сучасному світі страждає від захворювань, спричинених малорухливим способом життя. Серед переліку численних захворювань опорно-рухового апарату на перших позиціях залишається ОСТЕОХОНДРОЗ.

 

Він може виникати у різних частинах опорно-рухового апарату, викликати ураження між хребцевих дисків, що призводить в подальшому до їх руйнування та відчуття неприємного гострого болю в спині. Варто наголосити, що дане захворювання може мати свій початок ще з підліткового віку та прогресувати протягом життя, викликаючи різні симптоми та ускладнення. Остеохондроз зачіпає всі відділи хребта: шийний, грудний і поперековий.

 

Лікування остеохондрозу Оксфорд МедікалТривалість захворювання зумовлює перші вияви остеохондрозу та вказує на якій стадії перебуває патологічний процес:

 • деформація структури міжхребцевого диска. В цьому випадку еластичність хрящової тканини втраається, що зумовлює виникнення спазмів м’язів, набряків м’яких тканин, що проявляються болями, меншим рівнем рухливості в окремих міжхребцевих суглобах.

 • формування гриж міжхребцевих дисків. Ця стадія захворювання є незворотною, оскільки диск, що «випав», створює тиск на міжхребцеві нерви та судини.

 • формування схильності до вивихів та підвивихів у міжхребцевих суглобах, на що вказує гострий біль у спині, оніміння м’язів спини та кінцівок, головний біль, підвищення артеріального тиску.

СИМПТОМИ І ПРИЧИНИ ОСТЕОХОНДРОЗУ

Ознаки остеохондрозу, насамперед, залежать від того, який із відділів хребта уражений проблемою. Досить часто на ранніх стадіях захворювання минає безсимптомно, але з часом з’являються перші його ознаки, серед яких виділяють:

 • болі в спині, що посилюються під час фізичних навантажень;

 • важкість у рухах;

 • болі у грудях;

 • головні болі;

 • проблеми з сечостатевою системою;

 • запаморочення;

 • шум у вухах.

Значне розповсюдження остеохондрозу серед населення обумовлено великою кількістю причини, які можуть його спровокувати. До них належать:

 • зайва вага;

 • травми;

 • сильні фізичні навантаження;

 • порушений обмін речовин;

 • вроджена схильність;

 • погана екологія.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ОСТЕОХОНДРОЗУ

Першим кроком у лікуванні порушень опорно-рухового апарату є його правильна діагностика. Фахівці нашого центру, насамперед, ознайомлюються зі скаргами пацієнта, проводять повне об’єктивне обстеження. За необхідності можуть для постановки точного діагнозу використовувати такі допоміжні методи: МРТ, комп’ютерна томографія, електронейроміографія. Дані обстеження дозволять чітко визначити місце змін та визначать характер ураження.

 

Після встановлення точного діагнозу, лікар визначає індивідуальний курс лікування. При необхідності лікар може призначити мануальну терапію, озонотерапію, лікувальну фізкультуру, масаж та інші процедури.

 

Варто пам’ятати, що на вибір методів лікування впливає також ускладненість хвороби. Тому наші фахівці рекомендують якомога швидше звертатися при перших симптомах чи незначних болях. Адже в молодому віці остеохондроз може не проявляти видимих ознак, однак у більш зрілому віці спричиняє чимало труднощів. Тому намагайтеся приділяти час спорту, правильно харчуватися та при першій ж необхідності звертайтеся до спеціаліста.

 

Спеціалісти МЦ «Оксфорд Медікал» допоможуть вам у діагностиці захворювання та підберуть індивідуальний, необхідний саме вам, курс лікування.

Записатися на прийом можна через соціальні мережі або за телефоном +38068-635-88-88 або (03849)56-100. Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв'яжіться з нами зручним для вас способом

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Дякуємо!

Дякуюємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв\'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки