Доплерівська дезартеризація HAL-RAR

Доплерівська дезартеризація HAL-RARГеморой – захворювання, що окрім болісних відчуттів, майже у всіх пацієнтів викликає почуття сорому та страх говорити про проблему вголос. Відтак багато хто звертається до лікаря з уже запущеною хворобою та сильними болями.

Попри це все не варто боятися звернутися до кваліфікованого лікаря-проктолога, який зможе позбавити вас від цієї делікатної проблеми. У медичному центрі «Оксфорд Медікал» допоможуть позбавитися від геморою швидко, легко та за один раз завдяки методу доплерівської дезартеризації HAL-RAR.

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ДОПЛЕРІВСЬКОЇ ДЕЗАРТЕРИЗАЦІЇ HAL-RAR?

Процедура доплерівської дезартеризації HAL-RAR є високоефективним та безболісним методом боротьби з гемороєм, який використовують у всьому світі. Цей спосіб видалення гемороїдальних вузлів не передбачає виникнення побічних ефектів та довгого процесу відновлення. Окрім цього, завдяки процедурі ви не лише видалите вже наявні вузли, а й зможете попередити виникнення нових.

Суть процесу дезартеризації полягає у перекритті потраплянню крові до гемороїдальних вузлів, тобто позбавлення їх від живлення, що заважає їхній життєдіяльності та розвитку. Для цього під час операції артерії, що постачають кров у гемороїдальні «шишки», перев’язуються таким чином, що з часом вузли починають засихати і відпадають самостійно.

Перед цим лікар-проктолог визначає точне місце знаходження гемороїдальних вузлів за допомогою спеціального пристрою, що містить ультразвуковий датчик. І тоді завдяки автоматичному маніпулятору відбувається перев’язка артерій.

Процедура проходить на новітньому світовому обладнанні, що забезпечує точність, простоту та максимальний комфорт для пацієнт під час операції, яка триває орієнтовно до однієї години.

Попри те, що метод доплерівської дезартеризації HAL-RAR називають операцією, впродовж процедури не відбувається жодного розрізу. Відтак не має потреби у госпіталізації пацієнта, просто йому необхідно впродовж двох-трьох днів навідуватися до лікаря-проктолога, який простежить за післяопераційним процесом.

ПЕРЕВАГИ ДОПЛЕРІВСЬКОЇ ДЕЗАРТЕРИЗАЦІЇ HAL-RAR

Процедура видалення гемороїдальних вузлів за допомогою апарату HAL-RAR є популярною у всьому світі завдяки тому, що вона:

  • дозволяє усунути саму причину захворювання;
  • не потребує повторення;
  • не займає багато часу;
  • під час процедури не відбувається жодних розрізів;
  • дозволяє попередити рецидиви виникнення геморою.

Для попереднього запису до лікаря-проктолога медичного центру «Оксфорд Медікал Камянець-Подільський» телефонуйте: (0382) 68-65-68

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом