Вакцинація в Кам'янець-Подільському

Вакцинація в МЦ Оксфорд Медікал Кам'янець-ПодільськийЯкщо Ви не бажаєте, аби заплановані події, робочі будні і важливі свята минули без Вашої присутності через підступні віруси, які у цей час активно господарюють, саме час вакцинуватися. Якщо Ви гадаєте, що щеплення актуальне лише для діток, - забудьте про цей міф. Вакцинуватися потрібно навіть у дорослому віці, аби захистити себе від низки небезпечних і навіть смертельних захворювань. 

НА ВАКЦИНАЦІЮ - ДО «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Кваліфіковані сімейні лікарі та педіатри проводять щеплення як дорослим, так і діткам. Відомий вислів, що будь-яку хворобу легше попередити, аніж лікувати, вкрай актуальний щодо своєчасної вакцинації. Адже саме завдяки їй можна уникнути багатьох хвороб, або ж перенести недугу у легшій формі. 

У нашій клініці дорослим і діткам можуть зробити щеплення від низки хвороб:

  • грип;
  • гепатит В;
  • кашлюк;
  • дифтерія;
  • правець;
  • поліомієліт;
  • папіломавірус (ВПЛ) та інші.

НАВІЩО НАМ ВАКЦИНАЦІЯ

Похід в кіно чи магазин, поїздка в маршрутці чи таксі, сплкування з колегами чи друзями, -  щодня ми маємо «побачення» із вірусами, інфекцією та бактеріями, навіть не підозрюючи про це. Адже часто люди є переносниками інфекцій, які можуть загрожувати здоров’ю і життю.

Тому найперше вакцинуватися необхідно людям, котрі щодня спілкуються з чималою кількістю людей. Це, зокрема, медики, працівники банків, закладів торгівлі і обслуговування, освітяни. 

Сьогодні найбільшою популярністю у пацієнтів «Оксфорд Медікал» користується вакцина від грипу. Це досить поширене вірусне захворювання, і робити щеплюватися потрібно щороку, бо вірус постійно змінюється. Грип небезпечний ускладненнями: пневмонією, отитами, менінгітами і навіть може завершитися смертю. 

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА РЕВАКЦИНАЦІЯ І ТЕРМІНОВЕ ЩЕПЛЕННЯ

Імунітет проти деяких захворювань не зберігається протягом всього життя, а є тимчасовим на певний проміжок часу. Тому періодично треба вакцинуватися повторно, тобто робити ревакцинацію. Перевірити, чи захищений організм від певного захворювання, можна за допомогою лабораторного аналізу на антитіла. Для кожної вакцини проводять свій аналіз, який показує, чи є імунна відповідь організму і наскільки вона хороша.

Вакцинація дорослих в МЦ Оксфорд Медікал Кам'янець-ПодільськийТрапляються, що дорослим і дітям необхідно зробити термінове щеплення. Наприклад, наступивши на гвіздок, сильно поранивши руку чи після укусу тварини, варто терміново зробити щеплення від правця - одного із найнебезпечніших захворювань у світі. Специфічного лікування від цієї хвороби немає і єдиний спосіб захиститися - вакцинація. 

Папіломавірус людини надзвичайно поширений. Вакцинація проти папіломавірусу допомагає зупинити його передачу від людини до людини, захищає дівчат від ризику раку шийки матки, а також від раку порожнини рота і горла, статевих органів.

Гепатит В, кашлюк, дифтерія, правець, поліомієліт, - це неповний перелік небезпечних хвороб, зустріч із якими може надовго прикласти до ліжка, викачати чимало коштів на лікування і що найгірше – закінчитися смертю. Єдиний захист – щеплення проти усіх цих недуг. Із ним не варто зволікати, а краще звернутися до медиків і отримати надійний захист якісною, сертифікованою вакциною. Ця процедура безболісна і не займе багато часу. 


Наші спеціалісти нададуть вичерпні відповіді на усі питання щодо вакцинації по телефону та на рецепшині. Тож по міцний імунітет вирушайте до центру «Оксфорд Медікал». 


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.75, голосів: 60 )
послуги Відділення ВакцинаціяЦіна
Консультація лікаря, вакцинація та контрольний дзвінок на наступний
* У вартість послуги не входить ціна самої вакцини!
450.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом