Масажист (з народження дитини)


Масаж немовлят – досить поширена процедура, яка дозволяє правильно вплинути на розвиток не тільки постави, а й внутрішніх органів, змінити особливості поведінки. 

Перші місяці життя дитини – це той час, коли закладаються основи її організму, розвиваються життєво важливі системи. Дитина пізнає світ, вчиться рухатись – спочатку повзати, потім ходити, набирає вагу. У деяких випадках можуть виникати проблеми у розвитку, з якими здатний допомогти професійний масажист медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському».

Коли дитині необхідний масаж

Дитину з перших днів її життя оточує безліч людей, але саме батьки здатні помітити зміни у її поведінці. У цьому випадку важливо своєчасно звернутися до лікаря, який може призначити курс лікування. 

До явних ознак захворювань та відхилень у розвитку відносяться:

  • малорухливість малюка;

  • періодичні кольки;

  • надмірна активність, що змінюється апатією;

  • порушення постави;

  • проблеми зі сном;

  • викривлення шиї.

Курс масажу також часто підписують малюкам, народженим раніше терміну, адже у них ризик неправильного розвитку вищий. 

Показання до призначення масажу 

Найчастіше масаж дитині призначає лікар-невропатолог. На огляді він виявить причини неправильного розвитку та необхідний тип масажу.

Масаж допомагає вирішити велику кількість проблем. Дітям із вродженим рахітом така процедура допоможе впоратися із симптомами. При болях у суглобах у деяких випадках також прописують курс масажу. Така процедура допоможе тримати в тонусі м’язи, зміцнити їх та сприяє правильному їх розвитку. У випадку, якщо у дитини спостерігається м’язова напруга, затискачі, правильно зроблений масаж дасть позбутися цього. У деяких випадках він дозволяє полегшити симптоми неврологічних захворювань. 

Розвивати дрібну моторику здатні не лише спеціальні іграшки та вправи – з цим також допоможе впоратися лікар-масажист. Після процедури у дітей швидше з’являється гарний настрій, спостерігається підвищений апетит, а процес відходу до сну спрощується. Лікувальний масаж також допомагає налагодити процес кровообігу та обмін речовин.

Особливості масажу для дітей

Загалом перший курс масажу призначають двомісячним дітям. Спочатку його можуть здійснювати батьки, проте кращого ефекту все ж таки доб’ється лікар-професіонал нашого медцентру. 

Виділяють кілька типів масажів, залежно від проблеми, яку вони мають вирішити:

  • профілактичний – дозволяє підтримувати здоров’я та стан малюка на потрібному рівні;

  • лікувальний – проводиться лише за призначенням фахівця. Зазвичай курс розрахований на 4 тижні;

  • корекційний – дозволяє закріпити результат лікувального, мінімізуючи можливість повторної появи симптомів.

На першому році життя малюка процедуру рекомендується повторювати 3-4 рази.

Масаж здійснюється лише у випадку, якщо у дитини гарний настрій. Негативна реакція на процедуру та плач перед початком – очевидні ознаки того, що лікар дитині не підходить. 

Масаж також залежить від їди. Процедуру не рекомендується проводити відразу після уживання їжі – потрібно чекати як мінімум годину. Також не рекомендується вживати їжу відразу після масажу, адже це може призвести до негативних наслідків. Усі рекомендації перед та після процедури прописуються в індивідуальному порядку.

Масажні дії легкі, вони не повинні залишати слідів на шкірі. У процесі не використовують олії та присипки, адже у дітей може бути на них алергія. Важливою є й відсутність різких запахів. Сама процедура загалом триває приблизно 20 хвилин. На ній можуть бути присутні батьки, щоб дитині було спокійніше. 

Правильно зроблений масаж – запорука здоров’я та гарного настрою малюка!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.82, голосів: 89 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиМасажист: Царук Юрій Вікторович
Масажист: Царук Юрій Вікторович
Царук Юрій Вікторович Масажист

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

В 2008 році закінчив факультет психології за спеціальністю «Психологія праці та управління», Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

В 2014 році закінчив факультет фізичної культури за спеціальністю «Фізичне виховання. Фізична реабілітація», Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка.

В 2018 році закінчив курси спеціалізованого навчання з методики та практики масажу Навчального центру альтернативної медицини.

Маю 6 років безперервного стажу та багато вдячних і задоволених клієнтів.

Спеціалізація:

Лікувальний масаж.

Профілактичний масаж.

Спортивний масаж.

Масаж при остеохондрозі.

Масаж при сколіозі.

Масаж при грижах спини.

Масаж при болях в спині.

Загальний масаж всього тіла.

Масаж шийно-комірцевої зони.

показати повний текст
Масажист : Олексюк Тетяна Олексіївна
Масажист : Олексюк Тетяна Олексіївна
Олексюк Тетяна ОлексіївнаМасажист

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Я, Тетяна Олексюк, сертифікований майстер багатьох різних масажних практик і технік ручних та апаратних масажів, вакуум- терапевт, хаджам. Масаж для мене це частина мого життя.Люблю удосконалювати різні техніки масажу і отримувати хороші результати. Під час сеансу віддаю частинку своєї любові, турботи, уваги  Вам.  Постійно проходжу курси підвищення кваліфікації у нас в країні та закордоном у міжнародних школах масажу та академіях масажу зокрема у Єгипті, Туреччині, Португалії, Швеції, Китаї та інших країнах. Я є викладачем курсів з масажу і Хіджами у міжнародній школі "Секрети майстрів".  За час роботи я створила власні авторські методики масажів у яких поєднала різні техніки і методи роботи для отримання максимального результату за мінімально короткий термін. 

Володію такими техніками масажу: 

•класичний

•єгипетський

•вакумно-роликовий

•перкусійний

•медовий

•релакс

•лімфодренажний

•антицилюлітний

•стоун терапія

•вогняний

•ток-сен

•масаж бамбуковими віниками

•масаж вогняним чашами і глечиком

•магнітотерапія

•масаж Гуаша

•*масаж обличчя: ручний/апаратний

•масаж біотоками

•ультразвуковою насадко

•медовий масаж обличчя

•капіляротерапія(хіджама на обличчя)

•*Біоенергорегуляція ( масаж рукавичками з біотоками, який працює на клітинному рівні і є безпечним і показаним навіть дітям) має безліч переваг,завдяки своєму широкому спектру дії.

•Хіджама( капілярна очистка організму від застояної крові)

Також Ви можете оздоровитися на сеансі у Термоінфрачервоній спакапсулі, яка поєднує 6 режимів вібромасажу, магніто- і фарадотерапію, прогрів інфрачервоним світлом і температурний режим 40-60°С. Оздоровчий ефект полягає у потогінному методі,який разом з потом виводить лишню рідину і токсини з організму, стимулює роботу лімфатичної і кровоносних системи і покращує обмін речовин в організмі.

Чим корисний масаж для організму?

Масаж стимулює кровообіг, обмін речовин, забезпечує живлення органів та тканин киснем, тонізує м'язи. За рахунок цього він активізує роботу внутрішніх органів та лімфатичної системи, прискорює обмінні процеси, допомагає у відновленні організму, сприяє психологічному розслабленню. І що дуже важливо – зміцнює імунну систему організму, стимулює або заспокоює роботу ЦНС.

Що можна вилікувати за допомогою масажу?

При лікуванні конкретних захворювань масаж є одним з важливих і ефективних елементів комплексної терапії. Якщо говорити про захворювання опорно-рухового апарату, то лікування буде ефективним при комплексному, інтегративному підході з використанням мануальних технік (остеопатія, прикладна кінезіологія, масаж) і кінезітерапії.

При лікуванні захворювань хребта і суглобів (остеохондроз, грижі міжхребцевих дисків, сколіоз, остеоартроз, тощо) масаж просто незамінимий для одужання та відновлення якості життя.

З 2024 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Марина 12-03-2024 Я хочу поділитися своїми враженнями від візиту до масажиста Юрія Вікторовича. Це був неймовірний досвід, який залишив у мене лише позитивні емоції. Масажист виявився дуже професійним і уважним до моїх потреб. Він зрозумів мої проблеми і запропонував індивідуальний підхід до лікування. Після сеансу масажу я відчула помітне полегшення і відновлення енергії. Дякую за вашу роботу та вміння допомогти людям відчувати себе краще!
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом