Контурна пластика губ, скули, підборіддя, носогубна складка в Кам'янець-Подільському

Контурна пластика потрібна в багатьох випадках. Така процедура є ін'єкційним методом корекції частин обличчя та заснована на введенні філерів тонкою голкою (гіалуронової кислоти та інших активних речовин різної в’язкості і щільності) у потрібні зони. Тобто тут не застосовується скальпель.

В результаті підшкірні шари заповнюються біогелем, зморшки вирівнюються, і додається об'єм. Таким чином можна змінити форми вилиць, губ, усунути зморшки і повернути «молоді» контури обличчя.

Ін’єкції філерами вирішують не лише естетичні бажання. У медичному центрі “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському контурну пластику часто призначають для лікування гіперпігментації та рубців.

Для чого потрібна контурна пластика

Напрямки процедури доволі широкі:

 • корекція форми губ, вилиць, повік;
 • омолодження;
 • усунення шрамів;
 • зміна форми носу;
 • виправлення асиметрій;
 • корекція носогубок.

Переваги контурної пластики

Контурною пластикою губ, вилиць та інших частин обличчя можна створити ідеальну зовнішність, виправити вроджені дефекти або повернути вроду після різних захворювань і травм.

Ін'єкції філерів роблять і жінкам, і чоловікам, тому кожен пацієнт при бажанні може зберегти молодість і красу на довгі роки та завжди почуватися на висоті – достатньо записатися на прийом лікаря-косметолога, який виконає пластику з ювелірною точністю та урахуванням ваших особливостей і побажань.

Ми пропонуємо максимум переваг:

 • швидкий та накопичувальний результат (зміни видно після 1 сеансу, а повний ефект настає через тиждень);
 • мінімальне втручання;
 • комфортні умови для проведення ін'єкцій;
 • швидке відновлення;
 • розсмоктування препаратів у тканинах.

При цьому слід звернути увагу на тимчасовий результат (з часом необхідна підтримуюча корекція), можливість побічних ефектів та непереносимість окремих препаратів.

Важливо! Звертайтеся лише до кваліфікованих спеціалістів, які мають медичну освіту та ліцензію. Це гарантує безпеку процедури використання оригінальних якісних препаратів.

Професійний косметолог медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському проведе огляд, визначить протипоказання, анатомічні особливості обличчя та стан шкіри і грамотно підбере препарат і дозування. Це дозволяє виключити ризик появи ускладнень: нагноєнь, болю, рубцювання, сильних набряків і гематом та подальшого некрозу тканин.

Грамотно виконана процедура допоможе:

 • зменшити зморшки в зоні лоба і носогубок;
 • повернути втрачений об’єм у скронях та чіткість овалу обличчя;
 • виправити асиметрію губ;
 • прибрати горбинку на носі, рубці, пігментні плями, набряки під очима;
 • підтягнути підборіддя тощо.

Незважаючи на те, що контурна пластика є косметологічною маніпуляцією, її виконання має ряд протипоказань. Не можна робити контурну пластику вагітним та годуючим жінкам, особам до 18 років, людям з аутоімунними патологіями, запаленнями, вірусними інфекціями, діабетом, герпесом, гемофілією, а також при алергії на препарат.

Особливості проведення контурної пластики

Перед введенням філерів треба розповісти косметологу, чи були у вас пластика раніше, і які препарати використовувались. За 24 години до процедури утримайтесь від сауни, тяжких фізичних тренувань та алкоголю.

Етапи сеансу пластики наступні:

 1. Очищення шкіри від макіяжу та ін. забруднень.
 2. Нанесення анестетика (за необхідності).
 3. Дезінфекція шкіри.
 4. Введення препарату мікроголкою.

По завершенню корекції та в перші дні варто дотримуватись правил відновлення. Протягом доби не чіпати області корекції; спати і відпочивати на спині принаймні перший день; не використовувати активну міміку 2-3 доби; вмиватися трохи теплою водою; на кілька діб відмовитися від надто холодних і гарячих страв, гострих спецій і алкоголю; три дні протипоказані тренування та відвідування солярію, бані і масажу.

Через кілька днів ви зможете насолоджуватися своїм прекрасним відображенням у дзеркалі. Звертайтеся до косметолога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському та не дайте стресам, перевантаженням та часу залишити сліди на вашому обличчі!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.97, голосів: 119 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом