Мамологія в Кам'янець-Подільському

Мамологія – відділення, де вивчають, діагностують і лікують захворювання жіночих молочних залоз та займаються проблемами, які мають вплив на здоров’я грудей – розлади циклу та гормонального фону, вагітність тощо. Також мамологія пов’язана з онкологією, так як більшість патологій молочних залоз проявляються у вигляди пухлин.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському  застосовується сучасне обладнання та передові методи для раннього виявлення патологій, тому при підозрілих ознаках варто проходити профілактичні огляди й регулярно консультуватися з профільним спеціалістом.

Коли потрібно звертатися до відділення мамології

Звернувшись до фахівців даного відділення, ви зможете отримати первинну консультацію та огляд мамолога, пройти мамографію, УЗД, еластографію, МРТ залоз, біопсію, цитологію та інші дослідження.

Досвідчений лікар призначає ретельне обстеження, ставить точний діагноз і проводить лікування за індивідуальним планом. Фахівець супроводжує пацієнтку протягом усього ходу лікування, а також надає рекомендації з профілактики патологій.

Залежно від діагнозу кожній пацієнтці надаються консультації ендокринолога, гінеколога та інших суміжних спеціалістів. Жінки проходять сучасне лікування онкології молочних залоз. Також лікарі даного відділення усувають кісти, мастит, фібрози, вирішують проблеми лактостазу та інших захворювань.

Основні обстеження у мамології

Можна виділити декілька основних обстежень

Мамографія

Основний рентгенографічний метод діагностики патологій молочних залоз, який радять щорічно проходити жінкам після 45 років і кожні 2 роки – після 55 років.

Для обстеження пацієнтка має роздягнутися до поясу, а лікар налаштовує апарат для обстеження й укладає груди. Процедура безболісна, можливий лише легкий дискомфорт. Для точності діагнозу виконується 4 знімки в боковій та фронтальній проекціях. Тривалість обстеження складає 5–7 хв. Перед маніпуляцією бажано не користуватися дезодорантами, кремами та іншою косметикою в зоні грудей.  

Мамографія виявляє новоутворення (доброякісні та злоякісні) та інші зміни у тканинах, які треба дослідити детальніше.

УЗД

Візуалізація внутрішньої структури та кровообігу у молочних залозах. Цей тип обстеження призначається за показаннями, коли при огляді було виявлено ущільнення. Але при мастопатії УЗД рекомендовано проходити планово раз на півроку.

Також метод допомагає визначити доброякісне чи онкологічне походження пухлини, та відрізнити рідинну кісту від твердих новоутворень

Загалом УЗД показано жінкам до 35 років, а мамографія – після 40. При сумнівних результатах УЗД або при неможливості пропальпувати ущільнення пацієнтки молодше 35 років мають проходити мамографію.

Важливо! Якщо жінка має регулярний цикл, бажано обстежуватися на 5–6 або 12–14 добу для найточнішої картини. Але при виявленні раку УЗД грудей проводять будь-коли.

При необхідності хірургічного лікування або корекції молочних залоз фахівці мамологічного відділення медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському проведуть операції з видалення пухлин і кіст, усунення зовнішніх дефектів та інших проблем. Після втручання жінки отримують професійну підтримку в період відновлення.

Чому варто звернутися до відділення мамології

В нашому медцентрі ви отримаєте повну діагностику стану грудей у комфортних умовах. Високоточне сучасне обладнання дозволяє виявити новоутворення розміром 0,4 мм та почати лікування на перших стадіях, попереджаючи ускладнення.

Допомога фахівця необхідна і годуючим мамам. Лікар-мамолог перевірить стан молочних залоз у період лактації, вчасно виявить причини порушення та призначить лікування для нормалізації гормонального фону, щоб малюк отримував природне харчування.

Маєте підозри на захворювання або бажаєте підтримувати здоров’я?  Звертайтеся до спеціалістів відділення мамографії медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському, щоб отримати компетентні рекомендації, пройти якісне обстеження і за потреби – лікування.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.91, голосів: 85 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар мамолог, онколог-мамолог: Белявський Василь Володимирович
Белявський Василь Володимирович Лікар мамолог, онколог-мамолог
Лікар мамолог, онколог-мамолог: Белявський Василь Володимирович
Белявський Василь ВолодимировичЛікар мамолог, онколог-мамолог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

послуги Відділення МамологіяЦіна
Консультація мамолога (первинна) 450.00 грн
Консультація мамолога (повторна) 400.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом