Лікування гіпергідрозу в Кам'янець-Подільському

Гіпергідроз або надмірне потовиділення, є загальним розладом, який приносить багато проблем. Близько 3% міських жителів страждають від надмірного потовиділення пахв (пахвовий гіпергідроз) і підошов ніг. Надмірне потовиділення бентежить, воно псує одяг, ускладнює ділові і соціальні взаємовідносини.

ЩО ВИКЛИКАЄ ГІПЕРГІДРОЗ?

Хоча неврологічний, ендокринні, інфекційні, і інші системні захворювання можуть іноді викликати гіпергідроз, більшість випадків відбуваються у людей, які на перший погляд здорові.

Лікування підвищеної пітливості Оксфорд МедікалУсі потіють, коли спека на вулиці, але люди, у яких є гіпергідроз, випробовують надмірне потовиділення до такої міри, що піт може буквально крапати з рук. Гіпергідроз примушує їх потіти навіть без причини.

Є два типи гіпергідрозу:

 • первинний гіпергідроз викликає надмірне потіння в руках, пахвах,  обличчі і ногах без будь-якої очевидної причини.

 • вторинний гіпергідроз викликає надмірне потіння по всьому тілу і може бути викликаний надмірною спекою, а також захворюванням або лікуванням.

Люди з первинним гіпергідрозом зазвичай потіють від певного типу потової залози. Коли тіло перегріте, коли ви рухаєтеся, коли ви занадто емоційні, нерви активують потові залози. Це викликає гіпергідроз.

Лікарі не упевнені, чому у людей виникає первинний гіпергідроз, хоча однією з причин може бути спадковість.

Багато захворювань можуть викликати гіпергідроз. Деякі з них:

 • діабет;

 • гіпертиреоз;

 • ожиріння;

 • ревматоїдний артрит;

 • лімфома;

 • подагра.

Визначення причини і підібране належне лікування допоможуть зменшити потіння під час вторинного гіпергідрозу. Ось чому краще сказати вашому лікарю, якщо у вас є проблема з потовиділенням.

Обов’язково зверніться до лікаря, якщо:

 • надмірне потовиділення вбирається через сорочку, штани або шкарпетки;

 • ви потієте, навіть коли прохолодно, і при відсутності фізичних навантажень;

 • ви потієте вночі;

 • присутні інші ознаки, такі як біль в грудях або прискорене серцебиття, задишка, лихоманка або ненавмисна втрата ваги.

ЯК ЛІКУЮТЬ ГІПЕРГІДРОЗ?

За допомогою систематичної оцінки причин і спускових механізмів гіпергідрозу, що супроводжується розумним, покроковим підходом до лікування, багато людей в боротьбі з цим дратівливим розладом досягають хороших результатів.

 

Одним з найдієвіших варіантів лікування надмірної пітливості є ін’єкції. Вони працюють, запобігаючи виділенню хімічної речовини, яка сигналізує активувати потові залози. Можливо, вам знадобиться декілька ін’єкцій, але результати від лікування можуть тривати до кількох років. Ці ін’єкції є ефективними в більше ніж 90% випадків лікування гіпергідрозу.

 

Потрапивши на прийом до наших спеціалістів, лікар обов’язково проаналізує вашу ситуацію та надасть кваліфіковану допомогу. Лікар вияснить всі можливі причини виникнення проблеми, включаючи вашу історію хвороб та ліки які ви приймаєте. Лабораторні тести допоможуть виявити причини, які викликають гіпергідроз, такі як хвороби серця, проблеми з щитовидною залозою та діабет. На основі досліджень, лікар визначить ваш тип гіпергідрозу та на основі його назначить дієве лікування, яке підійде саме вам.  

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 68 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом