Елос-епіляція в Кам'янець-Подільському

Епіляція Оксфорд МедікалЦе новітня методика радикального усунення небажаного волосяного покрову на тілі. Принцип дії апарату в поєднанні високочастотного імпульсу та корисного струму,  така епіляція являється однією з найбільш ефективніших естетичних процедур на сьогоднішній день, так як руйнує волосяний фолікул, і ріст волосся призупиняється на довготривалий період.  

 

Вона визнана в цілому світі, як найкраща епіляція за допомогою якої можливо назавжди позбутися всіх типів небажаного волосся: пушкового, світлого або навіть сивого.  Крім того,  оснащена особливим механізмом для захисту шкіри  від шкідливих впливів під час процедури. Інтенсивність призначає лікар, після ретельного огляду та визначення типу шкіри. 

ПЕРЕВАГИ ТЕХНОЛОГІЇ ЕЛОС

Перед початком проведення процедур, рекомендуємо ознайомитися з перевагами данної методики. Елос-епіляція має ряд суттєвих переваг над іншими методиками, а саме:

 • зручність та швидкість проведення;

 • відсутність больових відчуттів;

 • універсальність (ви позбудетесь всіх типів волосся);

 • за декілька сеансів назавжди позбутися небажаного волосся;

 • не позбавляє можливості  купатись в морі чи засмагати;

 • без побічних ефектів (вросле волосся, рубці, пігментація, опіки, висипи, свербіж).

 • підходить для найчутливішої шкіри та абсолютно всіх частин тіла;

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА

Фахівці медичного центру  «Оксфорд Медікал Кам`янець- Подільський» щоденно успішно проводять процедури елос - епіляції всіх зон тіла. Лікар дермато-косметолог під час  первинної консультації проводить  збір анамнезу,  підбирає індивідуальні параметри та інтервал між ними. Це важливо! При проходженні курсу назначеного лікарем - косметологом та дотриманні  всіх рекомендацій ви надовго позбудетесь надокучливого волосся.

 

Кваліфікований спеціаліст керується світовими стандартами, він  проводить процедуру направляючи насадку апарату на попередньо оброблену зону шкіри спеціальним гелем. Шкіра попередньо підготовлена та обезболена,  інтенсивність дії імпульсу  чітко встановлена попередньо спеціалістом, для уникнення опіків на шкірі. За рахунок високочастотних світлових хвиль і току порушується цілісність  волосяного фолікула. 

 

Світлові імпульси діють на волосся рівномірно запобігаючи перевищення температури внутрішнього стержня ,що дозволяє уникнути перегріву, опіків та дискомфорту. Дуже важливо , щоб дану маніпуляцію проводив досвідчений фахівець, для попередження помилок та небажаних наслідків.

ВІДМІННОСТІ ЕЛОС-ЕПІЛЯЦІЇ ВІД ІНШИХ МЕТОДІВ

Елос-епіляція одна із найбільш популярних методів видалення зайвого волосся, адже має ряд переваг над аналогічними методами.

 

На відміну від лазерної епіляції, яка може викликати ускладнення, подразнення та неприємні відчуття, елос  не завдасть дискомфорту, адже оснащений спеціальною системою охолодження. Крім того лазер не завжди дістає цибулини, які знаходяться глибоко в шкірі. Тому якщо Ви обрали для себе не елос, а метод лазерної епіляції на Вас чекатиме набагато більша кількість процедур.

 

При фотоепіляції, яка використовує тільки енергію світла, ефект буде значно гіршим і досягати його доведеться значно довше.

ЦІНИ НА ЕЛОС-ЕПІЛЯЦІЮ В ОКСФОРД МЕДІКАЛ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Вартість проведення elos залежить від об’єму роботи. Кожна окрема ділянка тіла має іншу ціну, адже кожна ділянка відрізняється за площею та густотою волосяного покрову і відповідно кількістю спалахів елоса.

Чому варто зробити елос-епіляцію саме в оксфорд Медікал Кам’янець-Подільський?

 1. Тому, що ми використовуємо лише сучасне обладнання для проведення елос–епіляції - eStyle компанії Syneron (СИНЕРОН).

 2. У нас працюють висококваліфіковані спеціалісти.

 3. Постійно діючи знижки на курси аппаратної косметології.

 4. БЕЗКОШТОВНА первинна консультація для отримання максимальної інформації.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.98, голосів: 170 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом