Подологія в Кам'янець-Подільському

Подологія – медична наука, до сфери якої входить діагностика, вивчення і розробка лікувальних методів при захворюваннях нігтів, стоп та шкіри ніг. Цей напрямок межує з іншими розділами медицини: ортопедією, ендокринологією, хірургією, дерматологією та ін.

Спеціаліст-подолог медичного центру «Оксфорд Медікал» у Камʼянці-Подільському займається комплексною діагностикою і профілактикою патологій стоп. Методики цього напрямку медицини дозволяють виявити патології ще на початкових стадіях:

 • врослий ніготь;
 • грибок;
 • діабетичні та порожнисті стопи;
 • тріщини, мозолі, натоптиші;
 • бурсити тощо.

Подолог не обмежується патологіями лише стопи. Він приділяє увагу супутнім захворюванням, що провокують захворювання ніг, щоб усунути причину патології, а також надає рекомендації з профілактики.

Проблема вирішується максимально швидко, якщо пацієнт чітко слідує порадам лікаря. Тому своєчасно звертайтеся до спеціаліста, щоб уникнути прогресування захворювання та оперативного втручання в майбутньому.

Особливості лікування

Подолог – не звичайний майстер педикюру. Він працює у сфері, суміжній з медициною і косметологією, тому не лише приводить нігті до ладу, а й лікує. 

Багато людей довгий час мучаються зі стопами, вважаючи дискомфорт нормою. Але можна чимало разів звернутися у салон краси та вирішити проблему лише тимчасово. Наприклад, численні мозолі виникають не лише через неправильне взуття. Причина може ховатися у нерівномірному розподілі ваги на стопи. Також поширені скарги – вростання нігтя або деформація пальців. Подолог виготовляє протези і безопераційно коригує стан пацієнта. Цей фахівець має в арсеналі спеціальне обладнання, щоб комфортно й повноцінно виконати всі необхідні маніпуляції.

Своєчасний візит до подолога допоможе не тільки вирішити проблеми зі стопами, а й виявити патології, які протікають непомітно, але впливають на здоров’я ніг. Крім лікування, подолог проводить консультації й дає поради з догляду за ногами, вибору взуття тощо.

Кому показаний візит до подолога

Захворювання стоп розвиваються різко і швидко. Наприклад, грибок може повністю спотворити доглянуті нігті за 2-3 тижні.

Запис до подолога – обов’язковий у випадку:

 • деформації або вростання нігтів;
 • бородавок, мозолей;
 • грибка;
 • потовщення шкіри стопи;
 • болісних відчуттів;
 • порожнистої/діабетичної стопи.

Відвідування лікаря необхідне при анатомічно-функціональних змінах стоп після травм, гострих захворюваннях, зайвій вазі та будь-яких патологіях, при яких вам необхідно ховати ноги у закрите взуття.

Поширені проблеми, які лікує подологія

Зазвичай до подолога звертаються з проблемою – оніхолізиса. Це виникнення порожнеч у нігтьовому ложі через травматизацію, здавлювання неправильно підібраним взуттям та несвоєчасне зрізання нігтів. Таким чином порушується кровопостачання, виникає псоріаз й інші проблеми. Ніготь слабшає і вражається грибком. Тому збереження нігтьової пластини і припинення подальшого відшарування – першочергова задача подолога.

Перша ознака – зміна відтінку нігтя на біло-жовтий, але часто пацієнти звертаються до лікаря вже коли ніготь майже зовсім відвалюється.

Подолог правильно визначить причину патології та призначить лікування, щоб зберегти нігті й повернути їм естетичний та здоровий вигляд. Також при патологіях стоп (натоптишах, численних мозолях тощо) рекомендований медичний комбінований педикюр. Нігті і кутикула обробляються вручну, а підошва стопи – фрезером. Протягом процедури застосовуються медичні препарати й спеціальні доглядові засоби, які подолог підбирає індивідуально (мазі, пом’якшувальні креми, пудра, антимікробні засоби, які підходять діабетикам тощо).

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Камʼянці-Подільському ви знайдете кваліфікованого подолога, який допоможе вирішити проблему. Тому, якщо ви помітили зміни у стопах або якщо з’явився дискомфорт, не гайте час! Звертайтеся до допомогу до фахівця – він визначить причину захворювання та підбере сучасні методики лікування, щоб якнайшвидше повернути вам здоров’я ніг!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.83, голосів: 88 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар подолог, невролог: Опанасенко Анастасія Валеріївна
Опанасенко Анастасія Валеріївна Лікар подолог, невролог
Лікар подолог, невролог: Опанасенко Анастасія Валеріївна
Опанасенко Анастасія ВалеріївнаЛікар подолог, невролог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Навчалась у Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького з 2011-2014 р

Закінчила Одеський національний медичний університет у 2017 році

Вступ до інтернатури за спеціальністю неврологія 2017 рік

Робота з 2017-2019 КЛПЗ «Міська лікарня 1 » м. Слов’янськ неврологічне відділення.

З 2019 КНП «Донецький обласний центр з профілактики та боротьби із СНІДом»

Лікар-подолог з 2022 р у Західний судинний центр Кам‘янець-Подільський

Грудень 2022 навчання з подології Західний судинний центр.

2023 навчання у Школі нігтьової сервісу Наталії Гринчишин м. Львів

Член Української асоціації вивчення болю

З серпня 2023 рокі працюю в "Оксфорд Медікал" м.Камʼянець-Подільський

показати повний текст
послуги Відділення Подологія Ціна
Первинна консультація подолога 450.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом