Встановлення корекційної системи для нігтів в Кам'янець-Подільському

Встановлення корекційної системи для нігтів вивчає ортоніксія. Це напрям подології, який передбачає проведення безопераційної корекції деформацій і вростання нігтів за допомогою різних систем.

Вони називаються по-різному: титанова нитка, дріт, скоби, пластини тощо. Зовні вони нагадують звичайну скобу, яку кріплять зверху на пластину, щоб зняти напругу та усунути біль. А провести такі дії можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському – процедура буде надзвичайно дієвою!

Особливості процедури

Подібні системи дозволяють виправити форму нігтя, напрямок його росту та розгорнути скручений ніготь.

Встановлення сучасних корекційних систем – безболісна процедура, яка не позбавить вас звичного життя. З ортоніксією можна уникнути операції навіть у складних випадках.    

Встановленням системи займається подолог. Тривалість процедури залежно від проблеми із нігтями складає до 60 хв. і не потребує якоїсь особливої підготовки. Лікування може тривати 1-18 місяців.

Увага! Скоби не встановлюють при наявності під нігтем порожнеч більше 3 мм. Проведення процедури дозволено з 10-річного віку.

Коли застосовують корекційну систему

Показання до процедури наступні:

  • вростання;
  • деформації внаслідок травми, грибкової інфекції;
  • мозолі під нігтьовими пластинами;
  • біль у бокових валиках пластини.

Корекція пластинами і скобами майже не має протипоказань і застосовується для пацієнтів різних вікових груп. Але процедура заборонена у випадку відшарування та крихкості нігтя, гематом, запалень (грибок, свіжі травми і пошкодження), хронічних проблем зі шкірою (псоріаз) та цукровому діабеті (не є прямою забороною, проте вимагає пильного нагляду і контролю нігтя після процедури).

Типи корекційних систем

Поширені коригуючі системи:

  • скоби (3ТО, фрезери тощо);
  • пластини (B/S, подофікс та ін.);
  • титанові нитки;
  • твердий гель.

Сучасні методи складаються зі встановлення нитки та ін. корегуючих систем на нігтьову пластину. Системи використовують по-різному. Наприклад, нитка з титану – це спеціальний дріт, що кріпиться композитом і ніби піднімає пластину у правильне положення. Гель – утримує нігтьову пластину, задаючи правильний напрямок росту нігтя.

Особливості установки окремих типів систем

Метод корекції лікар обговорює з пацієнтом при консультації. Скоби, пластини або нитка встановлюються залежно від індивідуальних особливостей нігтя та за вимірами. Після вибору виду системи подолог фіксує конструкцію на пластині, після чого обробляє палець антисептиком.

Скоби Фрейзера – конструкція з гачками і пружиною по центру. Застосовується при вростанні нігтя, допустимо проведення до 4 корекцій.

Скоби 3ТО – однакові дротові фрагменти з пружинами, які скріплюються за допомогою петлі. Скоба дає рівномірний натяг та успішно виправляє запущене вростання.

Пластини В/S – виготовляються із пружного пластику. Замінюються раз на 6 тижнів, зовні непомітні. Підходять для тонких нігтів.

Титанова нитка виготовляється зі сплаву титану й нікелю, тому вона міцна і гнучка, стійка до корозії та гіпоалергенна. Фіксується по центру нігтя. Нитка з часом повертає своє початкове положення, відтягуючи краї нігтя, знімаючи запалення й біль. Переваги: відсутність болю, естетика, відсутність реабілітаційного періоду, доступність процедури та комфорт (нитка не відчувається на нозі).

Попередження ускладнень і догляд

Для профілактики важливі регулярні спостереження у подолога, звернення до лікаря при змінах вигляду нігтя та появі набряків, почервоніння, відшарування. Потрібна ретельна гігієна, відмова від тісного взуття та використання ортопедичних устілок.  Перші 14 днів відчувається сильний натяг, що може викликати біль і почервоніння. Для полегшення можуть приписуватися місцеві антисептики.

Пластини, нитки і скоби не вимагають складного догляду. Можна носити будь-яке взуття (головне – натуральне, дихаюче і не тісне), займатися фізичними вправами. Проте тут важливе щомісячне відвідування подолога медичного центру «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському, який контролюватиме ріст нігтя, оброблятиме його та при необхідності скоригує систему.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.85, голосів: 79 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар подолог, невролог: Опанасенко Анастасія Валеріївна
Опанасенко Анастасія Валеріївна Лікар подолог, невролог
Лікар подолог, невролог: Опанасенко Анастасія Валеріївна
Опанасенко Анастасія ВалеріївнаЛікар подолог, невролог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Навчалась у Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького з 2011-2014 р

Закінчила Одеський національний медичний університет у 2017 році

Вступ до інтернатури за спеціальністю неврологія 2017 рік

Робота з 2017-2019 КЛПЗ «Міська лікарня 1 » м. Слов’янськ неврологічне відділення.

З 2019 КНП «Донецький обласний центр з профілактики та боротьби із СНІДом»

Лікар-подолог з 2022 р у Західний судинний центр Кам‘янець-Подільський

Грудень 2022 навчання з подології Західний судинний центр.

2023 навчання у Школі нігтьової сервісу Наталії Гринчишин м. Львів

Член Української асоціації вивчення болю

З серпня 2023 рокі працюю в "Оксфорд Медікал" м.Камʼянець-Подільський

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом