Забір аналізів в Кам'янець-Подільському

Забір аналізів в Оксфорд МедікалЗдавалося б, про що може розповісти крапля крові чи сечі, а виявляється, багато чого. Саме від результатів аналізів залежить правильність встановлення діагнозу, а ще завдяки ним можна розпізнати хворобу на ранніх стадіях, вчасно розпочати лікування і одужати. 

Здавати аналізи варто не лише тоді, коли хвороба вже дає про себе знати, а з метою профілактики раз на рік. Вік і стать тут ролі не грають. Щоправда, в залежності від віку і хронічних хвороб список аналізів може відрізнятися. Детальний перелік надасть сімейний лікар клініки «Оксфорд Медікал», оцінивши стан здоров’я пацієнта, вислухавши скарги та симптоми.

ЯКІ АНАЛІЗИ ОБОВ’ЯЗКОВІ

З метою профілактики раз на рік потрібно проходити такі медичні аналізи:

ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ. Рекомендований щороку, навіть якщо здоров’я міцне і нічого не турбує. За результатами дослідження можна виявити можливі порушення у роботі нирок, сечостатевої системи або ранні прояви хвороб. 

КЛІНІЧНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ (з розгорнутою лейкоцитарною формулою). Розповість детально про загальний стан здоров’я, чи є запалення, анемія, ризики до тромбозів, або інші проблеми - з кістковим мозком чи імунітетом. 

БІОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ. Допоможе лікареві зрозуміти, як працюють різні системи організму, чи не має відхилень і збоїв. У цей аналіз входять різні показники. Скажімо, загальний білок, сечовина та креатинін повідають про роботу нирок, білірубін і трансамінази - про роботу печінки і обмін речовин. 

ЛІПІДОГРАМА. Покаже рівень холестерину в крові. У цьому дослідженні вимірюється загальний рівень, а також співвідношення «поганого» і «хорошого» холестерину. Ця інформація вкрай важлива, адже з віком в судинах можуть утворюватися холестеринові бляшки, які можуть стати причиною інфарктів та інсультів. Аби цього уникнути, лікар призначить відповідні медпрепарати. 

АНАЛІЗ КРОВІ НА ЦУКОР. Його важливо проводити усім, але особливо тим, хто має зайву вагу і входить в групу ризику щодо захворювання на цукровий діабет. Здається кров натще. При підвищенні рівня цукру слід негайно звернутися до лікаря, аби якомога швидше розпочати лікування.

Коли показники глюкози у крові підвищені, слід здати ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН. Він покаже, який середній вміст цукру в крові був у людини за останні три місяці. Його роблять для контролю перебігу захворювання в людей із діабетом і для встановлення діагнозу цукровий діабет.

ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ СЕЧІ. При правильному заборі сечі лікар оцінить роботу нирок і сечовидільної системи.

АНАЛІЗ НА ВІЛ. Тим, хто веде активне сексуальне життя, а також медичним працівникам, людям, які мали контакт із чужою кров’ю, варто здати цей аналіз з періодичністю раз на рік. Періодичне тестування на ВІЛ є однією з форм профілактики розвитку СНІД, адже у багатьох випадках хворобу помічають саме на останньому етапі, коли допомогти людині вже важко. 

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДГОТУВАТИСЯ?

Кров - жива рідина, яка змінюється впродовж дня. Тому здавати аналізи краще вранці і натщесерце. За годину-дві до здачі дозволено випити склянку негазованої води (якщо є сильне бажання це зробити), а ось про куріння слід забути. У деяких випадках кров дозволено здати вдень або ввечері, але не раніше як за 4-5 годин після останнього прийому їжі. 

За день до обстеження бажано виключити з раціону жирну, смажену їжу та алкогольні напої. При здачі аналізів крові з вени важливо обмежити фізичні навантаження і емоційне збудження. У разі прийому ліків, про це варто заздалегідь інформувати лікаря. Низка правил є щодо здачі аналізів на гормони. 

Наша адреса:вул.Князів Коріатовичів, 25Б.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.76, голосів: 51 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом