Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Стоматологія в Кам'янець-Подільському

Міцні, здорові, білосніжні зубки та бездоганна посмішка – мрія кожного з нас. Але без піклування, належного догляду і візитів до спеціалістів усе це так і може залишитися мрією. Стати ближчими до бажання допоможуть лікарі-стоматологи клініки «Оксфорд Медікал».

Навіть якщо не відчуваєте зубного болю, всі зуби, на вашу думку, цілі, неушкоджені і на місці, відмовлятися від візиту до стоматолога не варто. Адже за статистикою 90% дорослих та 60% дітей і підлітків мають карієс, навіть не підозрюючи про це. Прикро те, що хворий зуб заражає здоровий по-сусідству.  Виявити і вирішити проблему може лише фахівець, до якого потрібно приходити на профілактичний огляд бодай раз на рік. Дитячий страх – боязнь стоматологів – уже давно залишився у минулому. Адже сучасна стоматологія – безболісна, якісна, безпечна, стерильна і дієва.

Стоматологія в Оксфорд Медікал

ЧОМУ ПОТРІБНО ІТИ ДО СТОМАТОЛОГА?

Профогляд – перший крок до виявлення та усунення проблеми, запобігання зубного болю, а також можливість діагностувати серйозні захворювання, зокрема пухлини й кісти на ранній стадії.

ПЛОМБИ МОЖНА УНИКНУТИ. Часто спеціалістові достатньо провести ретельне дослідження ротової порожнини, аби виявити карієс на початковій стадії. Іноді достатньо скорегувати харчування, обрати правильний ополіскувач або зубну пасту і цього буде достатньо, щоб уникнути пломбування зуба.

НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ УСУВАЄТЬСЯ. Можна запобігти й іншим не менш важливими проблемам, як-от неприємний запах з роту, просідання ясен, розхитування зубів і їх випадіння. Лише лікар-стоматолог зможе помітити пародонтоз на ранніх стадіях і вилікувати його швидко, безболісно і з меншими витратами. 

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ВІЗИТ – ЗАПОБІГАННЯ ЗУБНОМУ БОЛЮ. Відвідування стоматолога запобігає появі зубного болю. Декілька хвилин, виділених раз у півроку, допоможуть отримати місяці безболісного життя. Адже усі наявні зубні проблеми буде вирішено заздалегідь.

ЯК ЧАСТО ВІДВІДУВАТИ СТОМАТОЛОГА?

Це залежить від стану зубів. Якщо нічого не турбує і зуби не пошкоджені, то достатньо двічі на рік. Якщо є схильність до ураження зубів карієсом, проблеми з яснами, стоматологічні захворювання, носіння брекетів чи інших ортодонтичних конструкцій, візити мають бути частішими – раз на 1 - 3 місяці.

З ЧОГО РОЗПОЧАТИ?

Насамперед обрати стоматолога, якому довіряєте і в кріслі якого почуваєтеся комфортно. З цим успішно впораються спеціалісти клініки «Оксфорд Медікал». Під час першого візиту наші лікарі-стоматологи оглянуть ротову порожнину, оцінять стан зубів і ясен, поділяться секретами правильного догляду за порожниною рота і за потреби проведуть чистку, призначать рентген або ж інші необхідні маніпуляції.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ВІЗИТУ?

Напередодні варто гарно відпочити, відмовитися від алкоголю, бо спиртне знижує дію знеболюючих і обов’язково поїсти перед візитом та почистити зуби. У разі алергії на медпрепарати про це обов’язково треба розповісти стоматологу. У разі появи симптомів ГРВІ, візит краще перенести. 

Записатися на прийом та консультацію до лікаря-стоматолога клініки «Оксфорд Медікал» можна через соціальні мережі або за телефоном +38068-635-88-88 або (0382) 68-65-68.

Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В.

Не зволікайте! Станьте на крок ближчими до білосніжної усмішки! 

( Рейтинг: 5.00, голосів: 1 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар стоматолог: Ісаєва Олександра Анатоліївна
Лікар стоматолог: Ісаєва Олександра Анатоліївна
Ісаєва Олександра АнатоліївнаЛікар стоматолог

пр. Грушевського, 21в;

інформація про лікаря

2013 - 2018 рр. - навчання у Вінницькому національному медичному університеті імені М. І. Пирогова 

2018 - 2020 рр. навчання в інтернатурі за спеціальністю "Стоматологія" ФПО Хмельницький від ВНМУ ім. М.І.Пирогова 

Вересень 2020 р. - теперішній час лікар-стоматолог дитячий. КНП "Дитячий медичний центр" КПМР. 

2021 р. – працює в медичному центрі «Оксфорд Медікал» лікарем - стоматологом.

показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом