Діагностика зубів в Кам'янець-Подільському

Діагностика зубів – найбільш ефективний і простий шлях до розуміння, як результативно вилікувати зубне захворювання.

Опитування – перше, з чого починається терапія у стоматолога. Детальна історія хвороби дозволить найбільш точно зрозуміти клінічну картину й підібрати лікування. Особливу увагу приділяють скаргам на біль, її локалізацію, час виникнення, тривалість і характер.

Для чого проводять діагностику зубів

Будь-яке лікування починається саме з діагностики, в тому числі – лікування зубів. Це необхідно для встановлення причини і типу захворювання, особливостей його перебігу, загального стану здоров’я пацієнта, а також підбору найбільш ефективного методу лікування.

Сьогодні в арсеналі стоматолога широкий набір лабораторних та інструментальних досліджень, що дозволяють швидко і точно поставити діагноз та почати лікування й естетичну корекцію зуба.

Діагностика зубів потрібна в ході лікування карієсу, ерозій та запалень емалі, які на початковому етапі мають схожі ознаки, при масштабних руйнуваннях зуба та для оцінки доцільності видалення, а також при патології прикусу, щоб зрозуміти, як найкраще виправити дефект. Залежно від індивідуальних показань лікар призначає ряд досліджень, які мінімізують ризик помилкового вердикту.

Особливості діагностики

Щоб охарактеризувати стоматологічну проблему, спеціаліст користується суб’єктивним методом (опитування хворого, збирання анамнезу, вислуховування скарг тощо) та об’єктивним (обстеження, інструментальний огляд у медичному кріслі).

Маніпуляції та обстеження проводить кваліфікований спеціаліст, задача якого – зберегти зуби пацієнта здоровими і красивими, тому при підозрах на зубні захворювання або невпевненість через дефекти прикусу без вагань записуйтеся на професійну діагностику зубів у стоматолога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському.

Діагностика проходить наступним чином.

Огляд у кріслі

Необхідний для оцінки стану ясен, зубів, слизової в порожнині рота. Стоматолог застосовує пальпацію, зондування, перкусію та ін. методи. Оглядає зуби при стиснутих щелепах, а також піднімає спеціальним дзеркалом нижню та верхню губу, щоб оцінити стан вуздечок і самих губ на предмет лущення шкіри, наявності кірочок та ін.

Профілактичне обстеження порожнини рота передбачає перевірку слизової оболонки зсередини щік, діагностику консистенції, кількості і кольору слини, особливостей прикусу тощо.

Наступним етапом діагностують стан ясен і язику. В нормі їх колір – блідо-рожевий, а поверхня – гладенька, без тріщин, нальоту і виразок. За допомогою обстеження стоматолог може визначити ранній розвиток патологій ясен. Увага звертається також на скарги на чутливість язику і хворобливість.

Огляд зубів

Далі стоматолог ретельно оглядає кожний зуб окремо зондом, шпателем і дзеркалом. Це допомагає оцінити цілісність і форму зубів, їх колір та вчасно виявити наявність карієсу та ін. пошкоджень.

Апаратне обстеження

Для повноти діагностики пацієнту призначають рентген (панорамний/прицільний), комп’ютерну відеодіагностику, радіовізіографію, діагностику в артикуляторі, методику Шульца та ін.

Ще одним передовим методом діагностики хвороб зуба є дослідження оклюзії апаратом T-Scan III. Цей спосіб гарантує здоров’я зубів після проведення лікування. Суть – у введенні в ротову порожнину датчиків на пластині, звідки на монітор виводиться зображення найменших нерівностей і дефектів зубів, що дозволяє проводити їх відновлення за допомогою значно точніших даних.

Телерентгенографія дозволяє швидко робити фронтально-профільні знімки черепа. Результат – повноцінне зображення стану кісток і суглобів щелеп, що значно полегшує задачу вироблення конструкцій в ортодонтії.

Стоматолог медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському застосовує інноваційні методи діагностики зубів, тому ви можете бути певні у точності поставленого діагнозу й ефективності обраного лікування. Не забувайте про регулярні профілактичні огляди у спеціаліста, підтримуйте правильну гігієну й насолоджуйтесь життям без зубного болю!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом