Консультація стоматолога в Кам'янець-Подільському

Консультація в стоматології необхідна для визначення загального стану зубів та ясен. Грамотна консультація та діагностика пацієнта є початковим та головним етапом при лікуванні та можливістю виявити проблему ще на початковому етапі.

Протягом візиту до професійного лікаря можна обговорити скарги та проблеми, щоб індивідуально підібрати кращі способи лікування залежно від свого загального стану, генетичних особливостей, способу життя, перенесених раніше хвороб та інших факторів.

Навіщо потрібна консультація стоматолога

Спеціаліст обстежує ротову порожнину спеціальними інструментами. Якщо помічена проблема, призначаються ліки та процедури для профілактики. Консультація необхідна, щоб виявити перші симптоми захворювань, адже карієсної плями дешевше й легше позбутися, ніж пульпіту.

Негайне відвідування стоматолога рекомендується при наступних скаргах:

  • зубний біль;
  • кровоточивість ясен;
  • біль при жуванні;
  • припухлість та запалення ясен;
  • поганий запах з рота;
  • поява карієсу;
  • хитання зубів, наявність сколів.

Також слід звернутися до лікаря, якщо ви соромитеся своєї усмішки через кривизну зубів і поганий прикус. Крім того, консультація стоматолога рекомендована жінкам, які планують вагітність.

Як проходить консультація стоматолога

Консультація стоматолога включає комплекс процедур, які передбачають діагностику стану тканин в ротовій порожнині для подальшої розробки програми лікування.

Фахівець проводить профілактичні заходи, діагностує та лікує поширені захворювання зубів і ясен. Якщо проблем немає, консультація носить лише усний рекомендаційний характер. Іноді може знадобитися чищення зубів від нальоту для запобігання розвитку карієсного захворювання та ураження бактерій. Всі маніпуляції займають не більше 30 хвилин. 

Якщо виявлене захворювання, пацієнт може відвідувати стоматкабінет кілька разів за певний період – згідно припису лікаря. При наявності проблем із зубами лікування варто розпочати якомога раніше: це важливо не тільки для естетики та впевненості, але і здоров’я в цілому. Регулярні огляди та своєчасне усунення проблем надовго збережуть зуби здоровими!

Лікар дізнається про гігієну та скарги, після цього проводить огляд. При серйозній проблемі, коли потрібне втручання, пропонується місцева анестезія. Це допоможе зробити процедуру швидшою та комфортнішою.

Основні консультативні заходи

Основні консультативні заходи включають огляд, знімки (за необхідності), демонстрацію виявленої проблеми пацієнту, складання первинної програми лікування, узгодження плану з пацієнтом, підбір графіку та строку лікування.

Серед частих проблем можна виділити видалення «зубів мудрості» (вісімок), відсутність зубів, естетичні дефект, пульпіти тощо.

Консультація стоматолога розпочинається з огляду, обстеження та діагностики. В процесі задіюється кілька типів стоматологічного обладнання та інструментів. При виявленні конкретної проблеми може знадобитися консультація стоматолога відповідної спеціалізації. Наприклад, при необхідності видалення зуба або імплантації консультувати пацієнта має стоматолог-хірург. Якщо потрібно вдосконалити естетику усмішки – допоможе стоматолог-ортопед, а за наявності пульпіту та інших захворювань ротової порожнини – консультуватиме та лікуватиме пацієнта стоматолог-терапевт.

Кваліфікований стоматолог не тільки проконсультує та поставить діагноз, але й призначить додаткові обстеження та за потреби направить до суміжного спеціаліста. Фахівець обере найбільш швидку й ефективну методику лікування згідно з анамнезом та результатами усіх обстежень.

Здоров’я ротової порожнини – це здоров’я організму та впевненість у собі, тому не пропускайте профілактичні огляди у медичному центрі «Оксфорд Медікал» у Кам’янці-Подільському» й будьте здорові!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.89, голосів: 65 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСтоматолог: Горчакова Людмила Миколаївна
Стоматолог: Горчакова Людмила Миколаївна
Горчакова Людмила МиколаївнаСтоматолог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

В 2000р. поступила в Івано-Франківську державну медичну академію, уже університет на стоматологічний факультет. Де навчалася впродовж п'яти років. Та після закінчення, пройшла курс інтернатури на базі ІФДМУ та на базі Кам' янець-Подільської стомат. поліклініки. 

Практикуючий лікар стоматолог з 2005р працювала в різних клініках міста на посадах, стоматолог-терапевт та стоматолог-ортопед. Постійно відвідувала різні курси, вдосконалюючи себе та свою роботу!

З 2023 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст
послуги Відділення СтоматологіяЦіна
Первинна консультація стоматолога 200.00 грн
Первинний прийом ортодонта 200.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом