Лікування карієсу в Кам'янець-Подільському

.

Карієс – чорна цятка на зубові – це не лише не естетично, а й болісно. Саме з цією проблемою пацієнти найчастіше звертаються до стоматолога. І зволікати з візитом не варто, бо без належного лікування уражений карієсом зуб можна й втратити. 

ПРИЧИНИ ПОЯВИ КАРІЄСУ

Карієс – це поступове руйнування твердих тканин зуба – емалі та дентину. Зазвичай починається безсимптомно. Під дією ферментів слини і мікроорганізмів розщеплюються залишки їжі й утворюються різні органічні кислоти. Саме ці кислоти, особливо молочні, розчиняють емаль зубів і провокують появу карієсу. 

Є декілька видів карієсу:

  1. КАРІЄС В СТАДІЇ ПЛЯМИ – це коли демінералізована ділянка зуба стає світлішою, шорсткішою й втрачає блиск. Протікає безсимптомно, правда, можуть виникати подразнення на солодку чи солону їжу, тепло чи холод. Стоматолог при вчасному виявленні допоможе швидко і безпечно усунути зміни в емалі.  
  2. ПОВЕРХНЕВИЙ КАРІЄС – це коли на місці пошкодженої ділянки з’являється каріозний дефект. Стоматолог при огляді одразу ж виявляє невеличку порожнину, проводить висічення зруйнованої емалі та пломбує. 
  3. СЕРЕДНІЙ КАРІЄС починає вражати дентину, хворий відчуває зубний біль. Оскільки щільність дентину менша, ніж емалі, тому процес руйнації проходить швидше. 
  4. ГЛИБОКИЙ КАРІЄС переходить із нелікованого середнього карієсу. Стоматолог під час огляду виявляє уже глибоку каріозну порожнину, а хворий скаржиться на біль від механічних, хімічних і температурних подразників. Якщо зволікати з лікуванням, карієс може перейти у пульпіт (запалення зубного нерва), періодонит (запалення тканин, що навколо зуба) і закінчитися видаленням зуба. 
  5. ПРИШИЙКОВИЙ КАРІЄС утворюється біля ясен, у шийки зубів. Нестерпно болить і швидко розвивається.  Також має чотири вищевказані стадії і без належного лікування можна залишитися без зуба. 

ЛІКУВАННЯ БЕЗ БОЛЮ

Лікарі-стоматологи клініки «Оксфорд Медікал» безболісно та якісно допоможуть Вам позбутися карієсу. Після ретельного огляду, визначення виду і ступеня пошкодження зуба, лікар забере пошкоджену частину, обробить уражене місце , використовуючи для цього надійний метод відновлення зубної емалі. Якщо проблему виявлено на ранній стадії, то. відповідно, лікування пройде швидше і безболісніше. Коли ж карієс встиг добряче підточити зуб,  доведеться здійснити більше маніпуляцій: зміцнити дно порожнини зуба, видалити нерви, запломбувати канали і уже потім увесь зуб. У разі сильного пошкодження зуба карієсом, доведеться встановити коронку. Але, найголовніше – усі процедури проводяться зі знеболенням. Підхід до кожного пацієнта – індивідуальний. 

ЧИ МОЖНА УНИКНУТИ КАРІЄСУ?

Для цього потрібно:

  • ретельно і правильно чистити зуби; 

  • правильно харчуватися (обмежити споживання солодощів, булочок, газованих напоїв тощо);

  • двічі на рік відвідувати стоматолога;

  • за потреби і порадою лікаря-стоматолога приймати препарати для зміцнення зубів.  

Запам’ятайте, лише вчасний візит до фахівця допоможе уникнути болю та втрати зуба. У клініці «Оксфорд Медікал» приймають професійні стоматологи, які допоможуть вирішити Ваші зубні проблеми.

Наша адреса: вул.Князів Коріатовичів, 25Б

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 118 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСтоматолог: Горчакова Людмила Миколаївна
Стоматолог: Горчакова Людмила Миколаївна
Горчакова Людмила МиколаївнаСтоматолог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

В 2000р. поступила в Івано-Франківську державну медичну академію, уже університет на стоматологічний факультет. Де навчалася впродовж п'яти років. Та після закінчення, пройшла курс інтернатури на базі ІФДМУ та на базі Кам' янець-Подільської стомат. поліклініки. 

Практикуючий лікар стоматолог з 2005р працювала в різних клініках міста на посадах, стоматолог-терапевт та стоматолог-ортопед. Постійно відвідувала різні курси, вдосконалюючи себе та свою роботу!

З 2023 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом