Встановлення коронок в Кам'янець-Подільському

Коронка – тип зубного протезу, який надягається на верхню ділянку зуба, яка піддалася руйнуванню на 50% та більше. Коронка призначена для повернення зубу естетичного вигляду, відновлення природних функцій жування, а також захисту від запальних захворювань.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському застосовують коронки з міцних, високоякісних матеріалів, які можна чітко підібрати під відтінок інших зубів і безслідно виправити дефект. Також коронки можна застосувати у випадку втрати зубів (за допомогою мостовидних протезів).

Виникли дефекти або механічні пошкодження зуба, що заважають жувати або посміхатися? Не гайте часу, поки зубна тканина зруйнується або заразиться бактеріями. Звертайтеся до кваліфікованого стоматолога, який проведе професійний огляд, підбере кращий матеріал і встановить коронку з урахуванням ваших побажань та анатомічних особливостей. 

Коли потрібно встановлення зубних коронок  

Показаннями до процедури виділяють:

  • руйнування понад 50% верху зуба;
  • стрімке стирання зубної емалі;
  • неестетична форма, відтінок зуба;
  • відсутність 1 або декількох зубів в одному ряду;
  • хитання зуба (за допомогою коронки його можна міцно закріпити);
  • аномалії щелепи і розташування зубів (часто коронки встановлюються при ортодонтичному лікуванні).

Встановлення зубних коронок заборонено при гострих інфекційних і хронічних захворювань, запаленнях ротової порожнини. В даному випадку треба вилікувати гострий стан хвороб, тому процедуру переносять. Не рекомендовані коронки, якщо наявний бруксизм, сильне хитання зубів і тяжкі порушення прикусу.

У складних ситуаціях стоматолог індивідуально вирішує, чи проводити встановлення коронок, враховуючи ризики і шанси на успіх процедури.

Типи коронок

Серед матеріалів використовують вироби з металокераміки, металокомпозиту, металопластмаси та безметалеві коронки.

Популярними є металокомпозитні і металокерамічні коронки. Вони довговічні, міцні й точно відтворюють колір та природну форму зуба. Металопластмасові вироби – схожі за принципом виготовлення, вони більш доступні, проте менш зносостійкі.

Безметалеві керамічні або цирконієві коронки мають найбільш естетичний вигляд. Ціна на них – вища, але при цьому вони дуже міцні та зносостійкі, ідеально повторюють форму зуба, і дозволяють чітко підібрати відтінок емалі.

Як встановлюють коронки у клініці

Установка вимагає попереднього візиту на консультацію стоматолога. Спочатку проводиться підготовка зуба та за необхідності – лікування можливих запалень, карієсу тощо.

Стоматолог оцінює стан зубної тканини, її цілісність, робить рентген. При виявлені карієсу – його видаляють і пломбують зуб. Якщо розвинувся пульпіт, з зуба видаляють нерви, очищають канали і пломбують його.

Далі зуб обпилюють для максимально щільного прилягання коронки. Знімається 1-2 мм товщини емалі. В окремих випадках при сильних руйнуваннях зуба у корінь вставляють штифт, на який встановлюють коронку.

Тільки після цього для зуба виготовляють індивідуальний зліпок, з якого виготовляється коронка.

Протез встановлюють на наступному прийомі. Спочатку стоматолог приміряє коронку, щоб перевірити її прилягання. Якщо пацієнту комфортно і його влаштовує загальний вигляд – протез кріплять на цементний матеріал і чекають застигання.

Коронка допоможе виправити дефекти форми зубів, викривлення, патологічну стертість й дозволить надійно зафіксувати зуби, що хитаються. Професійний стоматолог медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському проведе протезування за допомогою міцних коронок, що допоможе зберегти здоров’я зубів і відновити естетику усмішки!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом