Ультразвукова чистка зубів в Кам'янець-Подільському

Сучасний ритм життя змушує приділяти собі мінімум часу, і навіть гігієна ротової порожнини стає недостатньо ретельною. З часом у важкодоступних місцях, біля ясен та у щілинах зубів накопичується наліт, який поступово твердішає й утворює зубні камені.

Деякі відкладення просто неможливо видалити звичайною щіткою якісно. Для цього необхідне професійне обладнання. Саме тому сьогодні поширеною процедурою є ультразвукове чищення зубів – абсолютна гігієна ротової порожнини зберігає естетику зубів та здоров’я ясен, підтримує природну білизну і гладкість емалі, усуває неприємний запах з рота.

Особливості УЗ чистки зубів

Ультразвукове чищення передбачає професійне видалення каменю і зубного нальоту ультразвуковим лазером. В процесі лікар застосовує скалер, який подає ультразвукові хвилі до кінчика маніпулятора. 

Хвилі впливають на камінь та наліт і відокремлюють їх від поверхні зуба і зони біля ясен. Процедура повністю безболісна та безпечна, адже здорові тканини та емаль не пошкоджуються. Чищення триває до 1 години.

Чому варто регулярно робити чистку ультразвуком

Стоматологи рекомендують проводити УЗ чистку зубів двічі на рік. Тверді відкладення з часом перетворюються на камені. Зубний наліт, що лишається на зубах та між ними після їжі, мінералізується під дією слини, солей і білків. В нальоті містяться бактерії, клітини з порожнини рота й ін. елементи.

Мікроорганізми починають розмножуватися і виділяти токсини, що руйнують здоров'я зубів, провокуючи карієс та різні запалення тканин і ясен – пародонтит, гінгівіт тощо. В свою чергу ці захворювання шкодять всьому організму та призводять по поширених інфекцій, різкого зубного болю. Тому, щоб уникнути складних наслідків і втрати зубів, регулярно відвідуйте стоматолога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському для професійного чищення.

Показання до процедури

Чистка ультразвуком спрямована на профілактику ряду захворювань та збереження   здоров’я і краси зубів. Процедура застосовується як етап комплексного очищення зубів. Завдяки їй досягаються наступні результати:

  • видалення м’яких/твердих відкладень;
  • усунення пігментації від кави та тютюну;
  • повернення гладкості зубної поверхні;
  • захист від карієсу;
  • насичення зубної тканини мінералами за рахунок зміцнювального гелю.

Чистку не проводять лише при інфекціях, загостреннях хронічних патологій, також процедура небажана на І і ІІІ триместрі вагітності.

 Як проходить ультразвукова чистка зубів

Спочатку стоматолог проводить консультацію, визначаючи доцільність виконання процедури, виключаючи протипоказання. Далі він підготовляє до чищення порожнину рота.

В ході процедури використовують скалер. На зуби наносять гель, який під дією апарату починає виділяти кисень, який усуває відкладення. При вібрації ультразвуку відбувається не лише очищення зубної поверхні, а й промивання пародонтальних кишень.

Усі поверхні зубів очищаються всебічно, включаючи міжзубні проміжки, під’ясенні зони та ін. важкодоступні місця. На завершення зуби полірують, виконують фінальне очищення професійною щіткою і пастою та захищають емаль фторованим розчином.

Ключові переваги ультразвукової чистки – здорові зуби та попередження захворювань, естетика усмішки. Крім цього, УЗ чищення зубів корисно проводити перед стоматологічним лікуванням (очищенням каналів, пломбуванням тощо) для більшої ефективності терапії.

Професійний стоматолога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському дбайливо і швидко проведе ультразвукову чистку зубів за допомогою сучасного обладнання. Записуйтеся на прийом, щоб швидко позбавитися неприємного нальоту і повернути чистоту зубів без зайвого клопоту. Спеціаліст допоможе досягти результату, яким ви точно залишитесь задоволені!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом