Ліполітики (зменшення жирових відкладень на обличчі та тілі в Кам'янець-Подільському

Іноді досягти бажаних форм не вдається в повній мірі фітнесом та правильним харчуванням. Тим паче, що жир може відкладатися і у струнких, адже в деяких зонах він дуже повільно розщеплюється.

Сучасні косметологічні процедури дозволяють скоригувати контури тіла та обличчя, роблячи їх привабливішими. Для цього використовують ліполітики – і найкраще буде звернутися до медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському.

Ця ін’єкційна процедура майже безболісна й нетравматична порівняно з пластичною операцією. При цьому дає бажаний результат, наближаючи зовнішній вигляд до ідеалу.

Ліполітики є препаратами, що складаються з біоактивних елементів рослин. Вони виводять продукти метаболізму через кров і лімфу та розщеплюють жир на клітинному рівні. Зазвичай, добре переносяться і за кілька процедур приносять відмінний результат.

Принцип дії ліполітиків

В нормі розпад і утворення жирів – збалансований. Але через гіподинамію, генетику, харчування та інші причини баланс порушується.

Ліполітики працюють локально, руйнуючи клітини жиру. Ін’єкції роблять у найбільш проблемних зонах: обличчя (щоки, підборіддя), низ живота, стегна, сідниці. Препарати містять активні компоненти, які вводять у шкіру. Тому, щоб процедура пройшла ефективно і безпечно, її має проводити кваліфікований лікар-косметолог.

Якщо ви бажаєте скоригувати контури фігури та обличчя, записуйтеся на прийом до спеціаліста медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, який проведе комплексний огляд, визначить, над якими зонами треба працювати, та підбере правильну дозу і тип ліполітика.

Коли потрібно застосувати ліполітики

Уколи застосовують, щоб усунути жирові відкладення.

Показаннями до уколів є такі ситуації:

  • жирові скупчення в певній зоні (щоки, стегна і т. д.)
  • зміна контурів фігури та обличчя;
  • втрата пружності шкіри, провисання.

У косметології застосовують дві групи ліполітиків.

Прямі ліполітики: руйнують мембрану клітини жиру, повністю  розщеплюючи її, а пошкоджена зона заміщається сполучною тканиною. Препарат містить кілька біоактивних компонентів, в т. ч. синтетичних. Застосовується при великих відкладеннях.

Непрямі, ліпокорректори: діють м’якше. Клітини не руйнуються, жир «спалюється» всередині клітини, вона зменшується, і відповідно йдуть об’єми тіла і обличчя. Підходять для невеликих ділянок.

Лікар підбирає препарати індивідуально, враховуючи особливості відкладень, їх локалізацію та стан шкіри.

Особливості проведення процедури

Перед курсом потрібна консультація фахівця для підбору препаратів і виключення протипоказань. Ними можуть бути діабет, патології серця і судин, хвороби печінки та нирок, алергії, вагітність та лактація. При гострих інфекціях та запаленнях процедуру переносять на інший час.

За кілька діб відмовтеся від жирних страв та алкоголю. Не рекомендовано приймати ліки, що розріджують кров (про це треба дізнатися у лікаря). Також не скрабуйте тіло та обличчя.

Хід виконання ін'єкцій:

  • демакіяж (якщо роблять уколи в обличчя) та обробка шкіри антисептиком;
  • нанесення анестетику;
  • виконання ін’єкцій;
  • повторна обробка антисептиком (за необхідності – нанесення протизапального засобу).

Кількість уколів, відстань і глибину косметолог визначає індивідуально. По стандарту препарат вводять тонкими голками зі шприца на відстані до 10 мм. Сеанс триває до 30 хв.

По завершенню рекомендовано відпочити півгодини для впевненості, що препарат переноситься добре.

Відновлення

Після ін’єкцій протягом 1-2 діб залишаються невеликі набряки і почервоніння шкіри. Шкіра повністю відновлюється на 7-10 днів.

Для швидкого загоєння бажано не користуватися косметикою для обличчя і тіла 3 днів; не скрабуватися до 7 днів; утриматися від гарячої ванни, сауни 1 тиждень; виключити активні тренування, вживання алкоголю, жирної їжі.

Кваліфікований косметолог медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському оцінить особливості шкіри та жирової тканини, стан здоров'я (можливо причину відкладень треба коригувати ін. чином) та визначить анатомічно правильну локалізацію уколів. Звертайтеся до фахівців, щоб швидко і безболісно позбутися локального жиру та покращити контури тіла і обличчя! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 70 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом