Лазерне лікування акне в Кам'янець-Подільському

Акне (вугрі) досить поширена проблема сьогодення і зустрічається у людей різного віку. Згідно статистичних даних найчастіше з акне стикаються підлітки, близько 25% дорослих чоловіків і 50% жінок. Зазвичай вугрі з’являються на обличчі та спині, що завдає серйозних проблем з зовнішністю.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ АКНЕ

Серед основних причин виникнення акне є:

  • Лазерне лікування акне Оксфорд Медікалдисбаланс, який найчастіше трапляється у підлітковому віці;

  • захворювання шлунково-кишкового тракту через неправильне та нераціональне харчування (вугрі можуть з’являтися на фоні гастриту та панкреатиту);

  • стресові ситуації;

  • недотримання гігієнічних норм;

  • шкідливі звички;

  • несприятливі екологічні умови (надто спекотний та вологий клімат);

Здебільшого, коли починають з’являтися проблеми зі шкірою, більшість починають самотужки вирішувати їх. При цьому усуваючи тільки зовнішні ознаки, використовуючи різні препарати та вдаючись до народної медицини. Однак, для усунення акне потрібно правильно визначити причини, які могли спровокувати їх появу. Це можна зробити тільки звернувшись до кваліфікованого спеціаліста.

ЛІКУВАННЯ АКНЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ТЕХНОЛОГІЇ ЕЛОС

В медичному центрі «Оксфорд Медікал» для лікування акне використовують сучасну та ефективну технологію Elos. В її основі лікування вугрів лежить використання світла широкого спектру та радіочастотних хвиль на проблемні зони шкіри. Імпульси світлових хвиль впливають саме на бактерії, які провокують розвиток вугрів. Радіочастоти не пошкоджують шкіри, тому що проникають всередину фолікула і знижують рівень вироблення шкірного сала, яке є місцем розмноження бактерій. Ця процедура має очищувальну, протизапальну та бактерицидну дію. Курс лікування у нашій клініці підбирають індивідуально, враховуючи тип шкіри та серйозність проблеми. Для лікування акне знадобиться близько 3-10 процедур з інтервалом у 5-7 днів.

 

Згадані вище процедури є безболісні, адже перед початком лікування зони, які мають лікувати, ретельно очищають та зволожують гелем. Технологія Elos допоможе вам позбутися вугрів на носі, лобі, щоках, шиї, підборідді.

Якщо ви хочете досягти результату у боротьбі з акне, швидко позбутися вугрів на шкірі, необхідно обробити не тільки рожеві і гнійні прищі, а й форми акне, в яких ще не розпочалося запального процесу.

 

Завдяки Elos-технології абсолютно безпечно, без побічних ефектів очищаються шари шкіри, знищуються бактерії, які провокували виникнення акне, нормалізується рівень виділень сальних залоз, шкіра не пересушується.

В МЦ «Оксфорд Медікал» кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам підібрати індивідуальний курс лікування, та нададуть всі необхідні відповіді на питання, що стосуються догляду шкіри. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 65 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом