Лазерне лікування куперозу в Кам'янець-Подільському

Лазерне лікування куперозу Оксфорд МедікалСьогодні велика кількість людей цікавиться причинами та лікуванням куперозу на обличчі. Ця проблема все частіше діагностується лікарями. Якщо у вас чутлива шкіра і вона різко реагує на зовнішні фактори впливу почервонінням, запаленням, відчуттям поколювання та свербежем -  ці симптоми свідчать про те що у вас розвивається купероз. Найчастіше з цією проблемою стикаються жінки, зі світлим типом шкіри.

ОЗНАКИ КУПЕРОЗУ

Купероз – це порушення кровообігу у верхньому шарі шкіри. Стінки капілярів виснажуються та стають ламкими. Інші симптоми:

 • розширення судин на обличчі;

 • поява судинної сіточки;

 • поява судинних зірочок на щоках;

 • надчутливість шкіри;

 • виникнення сухості та почервоніння.

ПРИЧИНИ ПОЯВИ КУПЕРОЗУ НА ОБЛИЧЧІ

Генетичний фактор – є основним в виникненні та розвитку куперозу в людини. Проте є ряд факторів, які теж мають вплив на розвиток цієї проблеми:

 • вживання алкогольних напоїв;

 • шкідливі звички також сприяють розвитку куперозу;

 • занадто гостра та гаряча їжа сприяє ламкості капілярів;

 • різкий перепад температур;

 • негативна дія ультрафіолетових променів на шкіру обличчя (пряме сонячне проміння, солярій);

 • агресивні продукти, які збільшують притік крові до обличчя (кава, шоколад);

 • мають негативний вплив емоційні перепади, стресові ситуації, нервові зриви.

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ КУПЕРОЗУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

Одним з сучасних методів лікування куперозу є лазерна терапія. Кваліфікована діагностика та правильно підібране лікування допоможуть суттєво зменшити проблему куперозу на обличчі, повернуть шкірі здоровий вигляд. Лазерний промінь впливає не на шкіру, а на пошкоджені капіляри, «запаюючи» їх. Після чого вони стають непомітні. Сама процедура лазерного лікування є безболісною, проте в деяких випадках можуть виникати неприємні відчуття. Після лазерного лікування куперозу на шкірі не залишається шрамів, пошкоджень, пігментних плям, опіків. Можливе легке почервоніння в місці дії лазеру після процедури, та це почервоніння проходить за 2-3 години. Лазерне лікування куперозу є абсолютно безпечним та найбільш ефективним. Воно зазвичай не викликає ніякого дискомфорту.

 

В медичному центрі «Оксфорд Медікал» лазерне лікування куперозу виконується за допомогою інноваційної технології ELOS. Ця технологія допомагає повністю позбавитися проблеми куперозу на вашому обличчі, забезпечує високий результат, безпечність та безболісність процедури, ефект омолодження та підтягнутості шкіри. ELOS – перша і єдина технологія, яка одночасно використовує силу біполярної радіочастоти і оптичної енергії. Переваги ELOS-технології у безпеці і ефективності зареєстровані у багато клінічних дослідженнях і використовуються в медичних естетичних центрах у всьому світі. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 87 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом