Карбоксітерапія в Кам'янець-Подільському

Сіруватий відтінок обличчя, зниження пружності та зморшки на обличчі є ознакою поганого живлення киснем.

Карбоксітерапія – процедура в косметології, що передбачає введення під шкіру або глибоко в дерму двоокису вуглецю (СО2). Надлишок газу (гіперкапнія) провокує посилену доставку кисню кров’ю до уражених тканин. Локальний кровоток активізується, прискорюється обмін речовин у клітинах.

У косметології терапію застосовують для омолодження, боротьби з висипаннями і рубцями. Процедура відновлює шкіру та лікує ряд дерматологічних захворювань. Тому, якщо ви бажаєте покращити стан шкіри та повернути їй свіжість і молодість, записуйтеся на прийом до косметолога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, який оцінить показання до процедури і проведе терапію СО2 у комфортних умовах.

Методи проведення карбокситерапії

У медичній практиці застосовують 2 способи.

Неінвазивний: накладання на обличчя маски із вмістом компонентів, які насичують шкіру СО2 у верхніх та середніх шарах дерми. Судини розширюються, сприяючи притоку кисню, щоб забезпечити живлення тканин.

Інвазивний: підшкірне введення препарату «газові ін'єкції», процедура триває до 30 хв. Вплив на шкіру – такий самий. В місці уколу виникає гіперкапнія (перенасичення СО2). У відповідь судини розширюються, покращуючи локальний кровообіг, що є захисною реакцією. Для компенсації надлишку вуглекислоти організм посилено доставляє кисень в ділянку, що обробляється. Різниця з неінвазивним методом в тому, що вуглекислий газ за рахунок уколу доходить навіть до глибоких шарів шкіри.

Коли потрібна карбоксітерапія

Показаннями до проведення карбоксітерапії є опущення тканин (птоз), сухість і тьмяність шкіри, набряки, зморшки, мішки і кола під очима, розацеа, купероз, акне/постакне, псоріаз та стриї. Така процедура підходить для всіх типів шкіри.

Результати терапії – поліпшення кровотоку обличчя, прискорення обміну речовин на рівні тканин і клітин, швидке виведення продуктів розпаду, активація клітин для синтезу колагену, нормалізація pH і зволоження.

Серед переваг процедури – покращення стану шкіри, уникнення запалень, відновлення імунітету шкіри та зменшення жирових відкладень. Звертаючись до нашого медцентру, ви можете розраховувати на безболісне проведення і безпеку процедури. При цьому лікар не проводитиме карбоксітерапію, якщо при діагностиці виявляться протипоказання: вік до 18 років, перенесені інсульти/інфаркти, вагітність, онкологія, загострення хронічних патологій, інфекції/травматизація шкіри, епілепсія та ін. розлади психіки.

Як відбувається карбоксітерапія

Підготовка не потрібна. На першому візиті лікар проводить консультацію. При цьому важливо детально розповісти про супутні захворювання. Для уточнення показань та виключення протипоказань лікар може призначити додаткове обстеження.

Неінвазивна терапія проводиться наступним чином:

  1. Консультація й огляд шкіри.
  2. Демакіяж/очищення.
  3. Нанесення активуючого гелю та маски, яку треба витримувати 10-30 хв. В ході сеансу косметолог масажними м’якими рухами іноді притискає до обличчя маску.
  4. Видалення маски та професійне очищення косметичними засобами, водою і серветками.
  5. Протирання обличчя льодом, щоб звузити пори, для закріплення можуть нанести сироватку.

Під час процедури можна відчути легку вібрацію і шипіння бульбашок газу.

Ін’єкційна терапія також проходить поетапно:

  1. Консультація/огляд.
  2. Очищення робочої зони та антисептична обробка.
  3. Внутрішньо- або підшкірні уколи СО2 індивідуальної дози.
  4. Рекомендації щодо від відновлення.

При процедурі може відчуватися незначне печіння, поколювання і легке потріскування від газових бульбашок.

Для видимого ефекту може призначатися курс на 3-20 процедур залежно від ступеня й типу проблеми. Сеанси можна проводити 1-2 рази на 7 днів. Інтервал визначає лікар.

Якість і безпека карбоксітерапії залежить від професіоналізму лікаря, тому звертайтеся до медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, щоб процедура пройшла максимально результативно і подарувала бажаний ефект без ускладнень!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 63 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом