Професійна ультразвукова чистка в Кам'янець-Подільському


Посмішка – не лише окраса людини, а й шлях до порозуміння та доброзичливості. 

Чистити зуби двічі на день, користуватися зубними нитками і ополіскувачем – це добре. Але цього недостатньо, щоб ваші зубки були міцними і здоровими. Тому ігнорувати профілактичні візити до стоматолога – не варто. Бо завершитися це може накопиченням м’яких відкладень на зубній емалі, у лінії ясен і зубного кореня. Якщо не позбутися цього нальоту, з часом він перетвориться у зубний камінь, а це вже може обернутися запаленням ясен, карієсом і неприємним запахом з рота.

ЗВІДКИ БЕРЕТЬСЯ ЗУБНИЙ КАМІНЬ?

Перші зубні відкладення з’являються вже через дві години після їжі. І навіть почистивши зуби, частинка нальоту залишається і через 4-6 місяців стає твердою. Якщо її не позбутися, вона продовжує накопичуватися й тисне на ясна. Відповідно приплив крові погіршується і ясна починають кровити. Якщо й надалі нічого не робити, тобто не зняти зубний камінь, то доведеться боротися ще й з пародонтозом – серйозним запаленням ясен. Ця хвороба небезпечна тим, що може обернутися втратою зубів. А це не лише боляче, а й дорого.

ВДОМА МОЖНА І НАШКОДИТИ

Часто пацієнти самостійно починають видаляти зубний камінь. Але таке «полірування» приносить більше шкоди, аніж користі: з’являються подряпини і тріщинки на емалі, ясна запалюються і кровоточать. Та ще й підручні домашні засоби більше нашкодять, аніж принесуть користі. Словом, вдома професійно і безпечно від зубного каменю не позбутися.

ЩО ПРОПОНУЄ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ»

  1. Огляд ротової порожнини.

  2. Консультація лікарів-стоматологів.

  3. Комплексний підхід до лікування.

  4. Видалення зубних відкладень з використанням сучасних методів чистки зубів.

  5. Індивідуальний підбір гігієнічних засобів для очищення порожнини рота.

  6. Навчання гігієні порожнини рота дітей та дорослих. 

ЧОМУ ПРОФЕСІОНАЛИ ОБИРАЮТЬ УЛЬТРАЗВУКОВЕ ОЧИЩЕННЯ

Бо це ефективно, безпечно, безболісно і швидко. Завдяки активній подачі повітря, води або спецрозчину на емаль, можна легко видалити зубний  камінь, не пошкодивши поверхню зуба. Завдяки ультразвуковій чистці можна провести безпечну процедуру відбілювання зубів. Професійна гігієна порожнини рота є обов’язковою перед установкою коронок, вінірів, брекет-систем. Фахівці рекомендують проводити професійне очищення порожнини рота двічі на рік, щоб забути про зубний біль та карієс.

Не зволікайте із візитом. На всі питання, які Вас хвилюють, люб’язно нададуть відповіді лікарі-стоматологи клініки «Оксфорд Медікал». 

Наша адреса: вул.Князів Коріатовичів, 25Б.

Посміхайтеся, бо Вам це пасує!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.93, голосів: 118 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиСтоматолог: Горчакова Людмила Миколаївна
Стоматолог: Горчакова Людмила Миколаївна
Горчакова Людмила МиколаївнаСтоматолог

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

В 2000р. поступила в Івано-Франківську державну медичну академію, уже університет на стоматологічний факультет. Де навчалася впродовж п'яти років. Та після закінчення, пройшла курс інтернатури на базі ІФДМУ та на базі Кам' янець-Подільської стомат. поліклініки. 

Практикуючий лікар стоматолог з 2005р працювала в різних клініках міста на посадах, стоматолог-терапевт та стоматолог-ортопед. Постійно відвідувала різні курси, вдосконалюючи себе та свою роботу!

З 2023 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом