Реставрація зубів в Кам'янець-Подільському

Здорова та красива усмішка – візитна картка зовнішності! Наявність дефектів зубів спричиняють невпевненість і функціональний дискомфорт, але за рахунок композитних матеріалів можливо повністю відновити красу і здорову функцію зубів.

Не варто плутати реставрацію і пломбування зубів. Реставрацією відновлюють функціональну й естетичну цілісність пошкодженого зуба з максимально чітким відтворенням форми та індивідуальних особливостей. Пломбою закривають порожнину, яка утворилась через захворювання, проте анатомія зубів не відновлюється.

Професійні стоматологи медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському застосовують сучасні технології та якісні матеріали. Процедура не лише відновлює красу зубів (колір, форму і контури), а й використовується для лікування карієсу та повернення жувальних функцій.

В яких випадках виконують зубну реставрацію

Реставрація необхідна при наявності різних дефектів, що псують вигляд зуба і загрожують втратою цілісності.

Сюди відносяться: тріщини і сколи, сильні потемніння емалі, виражені діастеми/треми (міжзубні проміжки), руйнування через карієс, порушення прикусу, стертість.

З естетичної точки зору реставрацію проводять при бажанні клієнта змінити форму чи відтінок зубів.

Особливості зубної реставрації

Сьогодні застосовують пряму і непряму реставрацію.

Прямий метод

Передбачає використання композитних матеріалів. Процедура виконується одразу в порожнині рота. Стоматолог відновлює незначні дефекти за один сеанс. Спочатку він  проводить професійне чищення і комплексний огляд для оцінки стану зубів. Композит, що застосовується в ході реставрації – довговічний, міцний і з максимальною точністю повторює форму коронок і природний відтінок зуба. Але перед прямою реставрацією необхідно повністю вилікувати хвороби ясен і зубів.

Метод непрямої реставрації

Зуби відновлюють за допомогою коронок, накладок і вінірів. Їх виробляють окремо в лабораторії з цирконієвого діоксиду, кераміки тощо. Перед процедурою зуб трохи обпилюють.

Зубні коронки

Застосовується, коли зуб не має достатнього обсягу твердих тканин, щоб відновити його іншими методами. Коронкою можна приховати «бічні» зуби: моляри та премоляри. Вони піддаються постійним жувальним навантаженням і часто руйнуються.

Металокерамічні коронки – бюджетний варіант. Вони являють собою конструкції  з металевої основи і керамічного шару. Діоксид цирконію і кераміка – більш дорогий та естетичніший варіант.

Коронки встановлюються на куксу: обточений рідний або штучний зуб на штифті. Також ними можна реставрувати видалені зуби, встановлюючи на імпланти.

Вініри

Тонкі накладки з цирконію або кераміки. Виглядають найбільш естетично і виготовляються у лабораторії під індивідуальний відбиток зубів. Вінірами реставрують будь-які зуби з незначними дефектами. Це оптимальне рішення для приховування сколів та щілин, пігментації і невеликих деформацій зубів передньої групи.

Стоматолог медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському підбирає кращий метод реставрації після огляду та оцінки відтінку, форми і ступеня пошкодження зубів.

Як проходить процедура реставрації зубів

Усі маніпуляції фахівець проводить в порожнині рота. Використовувані матеріали повторюють природні контури зуба та колір емалі. Вони ніяк не впливають на вимову і смак їжі та зберігають зовнішній вигляд і міцність десятки років.

Щоб процедура пройшла вдало, лікар діє послідовно. Алгоритм процедури включає наступні етапи:

  • очищення поверхні;
  • підбір кольору;
  • знеболення (при сильних пошкодженнях);
  • використання кофердаму для захисту рота від залишків зубів, слини тощо;
  • видалення інфікованих тканин;
  • висушування та обробка розчинами для прилягання;
  • нанесення матеріалу та засвічування кожної порції лампою;
  • полірування.

Не ховайте посмішку! Звертайтеся до стоматолога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському, щоб скоріше відновити естетику і здоров’я зубів у комфортних умовах і з урахуванням усіх ваших побажань!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом