Видалення кондилом в Кам'янець-Подільському

Утворення кондилом відбувається внаслідок зараження інфекцією ВПЛ. У деяких випадках прояв ознак може відбуватися набагато пізніше. Та в будь-якому разі у випадку підозри на хворобу слід негайно звернутися до медичного центру «Оксфорд Медікал» в Камʼянці-Подільському та пройти обстеження.

Збудником активної фази бувають різні негативні фактори: це може бути тривале приймання лікарських засобів, дефіцит вітамінів, гормональні збої, різноманітні інфекційні захворювання, тривале переохолодження та невдалі операції.

Прояви та симптоматика

Кондиломи є сосочкоподібними виростами на слизових оболонках тіла людини. Зазвичай вони утворюються пучками й найчастіше локалізуються на геніталіях:

 • на шийці матки;
 • статевих губах;
 • голівці статевого члена;
 • у піхві;
 • у ротовій порожнині;
 • на анальному отворі.

Також вони утворюються на стопах, шкірі обличчя та шиї.

Симптоматика кондилом зазвичай проявляється у сильному свербінні та надмірній вологості статевих органів. При розриві кондилом є можливість попадання у ранку бактерій, що може погіршити ситуацію, тому так важливо своєчасно звернутися до лікаря-дерматолога.

Діагностика кондилом

При появі перших новоутворень на шкірі та слизових потрібно негайно звернутися до фахівця – найчастіше такими питаннями займається дерматолог. У випадку, якщо кондиломи розташовані на геніталіях, цим питанням займеться гінеколог або уролог, залежно від статі пацієнта.

Крім первинного огляду, можуть знадобитися різні аналізи та процедури, що дозволяють більш точно визначити місце розташування кондилом для подальшого їх видалення. Серед поширених методів діагностики виділяють такі:

 • ПЛР-тест, який дозволяє вирахувати тип вірусу в організмі, дасть виключити інші варіанти;
 • аналіз зразка епітелію шийки матки;
 • кольпоскопія;
 • аналіз на ЗПСШ;
 • УЗД органів малого таза.

Тільки після отримання всіх результатів досліджень лікар може дійти висновку, що причиною дискомфорту є саме кондиломи та визначити необхідну терапію.

Лікування кондилом та профілактика їх появи

Лікування кондилом пропонує видалення наросту та медикаментозну підтримку стану. Якщо це кондиломи внутрішні, впоратися з ними дозволяють спеціальні лікарські препарати – з їх допомогою вдасться зменшити інтенсивність розростання інфекції у тілі. Також вони дозволяють виключити можливість повторної появи кондилом після видалення.

У деяких випадках неможливо обійтися без хірургічного втручання та механічного видалення наростів. Хірургічне видалення за допомогою скальпеля залишає шрами, тому цей спосіб сучасні лікарі практично не використовують, й зараз у медицині застосовується кілька нових методик, кожна з яких характеризується своїми особливостями:

 • радіохвильовий метод – за допомогою спеціально спрямованого променю відбувається руйнування кондилом без крові та рубців, а сама процедура триває близько 20 хвилин;
 • вплив рідким азотом – також не залишає на тілі рубців;
 • лазерне видалення – передбачає короткочасний вплив лазером та зменшення строку загоєння;
 • припікання слизової оболонки – відбувається за допомогою електроножа;
 • хімічна дія.

Профілактика появи передбачає періодичний огляд у гінеколога та дерматолога, здачу аналізів на ВПЛ. Це ж рекомендують лікарі і після видалення, щоб переконатися, що проблема повністю вирішена.

Ще одним популярним способом є вакцинація і відмова від шкідливих звичок, які можуть активувати в тілі людини інфекцію, що дрімає до цього часу. ВПЛ може бути викликаний ослабленим імунітетом, тому для запобігання захворювання потрібно дотримуватися здорового способу життя, уникати перевтоми та переохолодження, а у разі інфікування – негайно звертатися до фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал» в Камʼянці-Подільському та проводити якісне лікування! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.87, голосів: 46 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук: Іваніцький Андрій Іванович
Іваніцький Андрій Іванович Лікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук
Лікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук: Іваніцький Андрій Іванович
Іваніцький Андрій ІвановичЛікар хірург, проктолог, вищої категорії, кандидат медичних наук

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

У 1999 році закінчив Тернопільську державну медичну академію ім. Горбачевського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю Лікувальна справа. 

У 2018 році,  захистив дисертацію за спеціальністю хірургія, та здобув науковий ступінь кандидат медичних наук.

У 2021 році закінчив університет державної фіскальної служби України. Освітня програма «управління бізнес-процесами на підприємстві» акредитована. «Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти» здобув кваліфікацію магістра з економіки ступень вищої освіти магістр галузь знань «Соціальні та поведінкові науки» спеціальність «Економіка».
Постійно оновлюю свої знання щодо лікування та діагностики.

показати повний текст
послуги Відділення ХірургіяЦіна
Первинний прийом хірурга 450.00 грн
Повторний прийом хірурга 400.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

відгуки
Лілія 06-03-2024 Справжній спеціаліст своєї діяльності.Лікар від бога, чудовий хірург який врятував життя мого батька.За що безмежно вдячна.

відділення: Хірургія

Ольга 04-10-2021 Внимательный, чуткий,очень отзывчивый,молодой врач Зборшевский А.В. После операции чувствую себя хорошо.Рекомендую этого замечательного доктора!!!

відділення: Хірургія

Михайло 02-08-2021 Ніколи не зустрічав лікарів кращих ніж Андрій Валентинович)Лікували врослий ніготь, було дуже весело, ніколи не міг подумати що з хірургом можна заганяти жарти.Загалом- крутий лікар і просто чудова людина

відділення: Хірургія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом