Масаж живота – менш популярний, ніж обличчя або спини, проте він покликаний не тільки скоригувати лінії фігури, а й покращити травлення та прискорити метаболізм.
В якості профілактики – це приємна процедура, яка розслабляє та знімає стрес, адже саме нервова напруга часто стає причиною болю в животі.
Лікувальний масаж живота у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському – процедура для усунення закрепів, спазму кишечника, метеоризму. Гастроентерологи призначають його в якості доповнення лікувального курсу.
На що спрямований лікувальний масаж живота
Масаж живота – це техніка, за якої спеціаліст мануально впливає на стимуляцію моторики органів черева. В результаті покращуються процеси обміну, відновлюється тонус абноміальних м’язів. Також процедура усуває закрепи, коліки й метеоризм.
Масаж може поєднуватися з апаратними методиками для покращення стану шкіри, видалення целюліту, зменшення талії в об’ємі.
Ефект від масажу полягає в наступному:
- нормалізації роботи травної системи;
- стимуляції перистальтики кишківника;
- знятті болю і спазму;
- відновленні циркуляції крові;
- усуненні лімфатичних застоїв.
Коли призначають лікувальний масаж живота
Процедура показана у таких випадках:
- поява коліків (якщо відсутній «гострий живіт» і пошкодження внутрішніх органів черева);
- метеоризм;
- атонія кишківника (недостатність перистальтики);
- спазми й закрепи;
- дискінетичні порушення й розлади травлення;
- діастаз м’язів;
- ризик грижі;
- целюліт в зоні живота.
Також масаж показаний для жінок, які кілька місяців тому народили дитину, та людям, які швидко втратили вагу. В цих випадках масаж є профілактикою розходження поперечного м’язу живота.
Звертайте увагу на протипоказання. Масаж живота не можна робити при внутрішній кровотечі, сильних болях, «гострому животі», отруєннях, травматизації, відновленні після операції, появі кров’янистих виділень у калі, виразці, коліті, сечокам’яній хворобі та запаленнях внутрішніх органів.
Важливо! Перед проходженням лікувального курсу масажів живота необхідний огляд хірурга або гастроентеролога.
Види масажу живота
Щипковий. На зону живота наноситься олія. Виконуються захоплення пальцями складок на животі по годинниковій стрілці. Процедура завершується розтиранням.
Водний. Під великим тиском подається вода, яка масажує живіт круговим рухом.
Класичний. Оснований на застосуванні крему з моделюючим (жироспалюючим) ефектом і технік погладжування, розминання й розтирання.
Медовий. Часто застосовують для антицелюлітного масажу. Використовують мед та ефірні олії. Як тільки суміш набуває сірого кольору, значить шкіра очищається.
Баночний. Застосовують силіконові банки, які спеціаліст переміщає по шкірі, створюючи ефект вакууму в певних зонах живота. Ділянка, що захоплюється, не має перевищувати 1,5 см шкіри, а тривалість процедури – 7 хв.
Вісцеральний. Лікувальна методика з використанням натискаючих рухів та вібрацій. Пропрацьовується жирова тканина, стимулюється робота внутрішніх органів.
Дитячий. Виконується строго за показаннями педіатра.
Особливості масажу живота
Підготовка до процедури полягає у випорожненні. Також за 2 доби не вживайте продуктів, які скріплюють. Масаж виконують або за годину до прийому іжі, або через годину після. Середня тривалість масажу – півгодини, оптимальний курс складає до 10 процедур через день.
Процедура починається з погладжування та поступового поглиблення рухів. При коліці відчувається легкий біль, який минає через пару хвилин.
Курс лікувального масажу живота у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському – корисна процедура для будь-якого віку, яка допоможе уникнути багатьох проблем із роботою органів черевної порожнини, відновитися після пологів та схуднення й підтримувати організм в гарній формі та самопочутті.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ