Гінекологія
Гінекологія

Консультація гінеколога в Кам'янець-Подільському

Консультація гінеколога передбачає визначення стану репродуктивної жіночої системи на основі опитувань і досліджень. Процедура огляду не для кожного приємна, але майже 50% патологій без лікування ведуть до безпліддя та навіть загрожують життю. 

Навіть, якщо ви не маєте скарг, відвідування гінеколога – обов’язкове 2 рази на рік, а при менопаузі – щороку.

Кваліфікований спеціаліст налаштує пацієнтку на позитив і довіру. До того ж профілактика дозволить попередити розвиток багатьох захворювань статевої системи, адже лікар виявить проблему, поставить точний діагноз та призначить ефективне лікування.

Регулярні консультації, обстеження та виконання усіх рекомендацій гінеколога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському – це гарантія міцного здоров’я жінки!

Особливості консультації

Консультація гінеколога необхідна для перевірки жіночого здоров’я. Можна виявити запалення та інфекції на початкових стадіях, уникнути їх розвитку і провести лікування швидше і легше. Також це  можливість ведення здорового статевого життя та безпроблемної підготовки до материнства.

При первинній консультації лікар дізнається про причину візиту (плановий огляд або гостра проблема болю, висипань, виділень), а також вислуховує скарги. Гінеколог детально розпитає про хвороби, операції, особливості менструацій, методи контрацепції, про вагітності і їх переривання, наявність пологових ускладнень, алергій та спадковості.

Також лікар проводить огляд, до якого відноситься оцінка шкіри, стану молочних залоз, росту і ваги. Потім проходить огляд в гінекологічному кріслі. Так фахівець може підтвердити або виключити наявність відхилень від норми для визначення лікування та подальшої консультації щодо прийому медикаментів, здачі аналізів тощо.

Процедура складається з огляду дзеркалами (при необхідності лікар бере мазок) та пальпації матки і придатків (бімануальний огляд).

При наявності проблем підбирають лікування і додаткові обстеження. Іноді до огляду додається мікроскопія або цитологія (урогенітальний матеріал), УЗД  та кольпоскопія шийки матки й піхви.

Бажано, щоб пацієнтка мала при собі виписки, щоб про лікар склав повну картину про захворювання. Протягом усіх етапів консультації спеціаліст вестиме історію хвороби пацієнта. Всі деталі – конфіденційні, тому під час опитування необхідно давати правдиві відповіді на питання, адже від цього залежить постановка правильного діагнозу та ефективність лікування.

Увага! При тривожних симптомах – болю, дивних виділеннях (зміні кольору, запаху), болісних менструаціях, дискомфорті під час статевого акту та інших патологіях негайно зверніться до лікаря!

Підготовка до консультації

Часто прийом у гінеколога доставляє дискомфорт, але завчасна підготовка знизить неприємні відчуття. 

Щоб почуватися більш комфортно на прийомі дотримуйтесь правил:

  • перед візитом прийміть душ, одягніть чисту білизну;
  • не робіть домашні спринцювання (це спотворить результати дослідження);
  • не обробляйте інтимну зону дезодорантами;
  • за 24 год до візиту утримайтеся від статевих зв’язків та алкоголю;
  • не напружуйте прес під час огляду.

Також перед відвідуванням лікаря бажано спорожнити кишечник та сечовий міхур, щоб уникнути болю та полегшити пальпацію органів. 

На результат може вплинути прийом антибіотиків протягом 14 днів до консультації, про що варто попередити лікаря. Оптимальний час консультації та огляду гінеколога – кілька днів після менструації.

Регулярні перевірки та консультації у гінеколога медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському – головна умова впевненості у жіночому здоров’ї, тому приходьте на прийом до лікаря кожні півроку.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.92, голосів: 119 )

відгуки
Оксана 09-03-2024 Чудовий лікар,була в багатьох лікарів і не могли виявити проблему. Юлія Олегівна знайшла причину проблеми і призначила дієве лікування.

відділення: Гінекологія

Олександра 07-03-2024 Сьогодні був на прийомі у лікаря гінеколога Марини Олександрівни Манько. Дуже приємні враження, справжній спеціаліст, хороша людина. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Діана 06-03-2024 Дякую, лікарю Марині Олександрівні , дуже дбайлива та компетентна у свої галузі

відділення: Гінекологія

Ольга 26-02-2024 Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до лікаря-гінеколога в медичному центрі 'Оксфорд Медікал'. Я залишилася дуже задоволеною якістю та професіоналізмом наданої допомоги. Лікар виявила велику увагу до моїх проблем, уважно вислухала мої скарги та надала конкретні пояснення щодо лікування. Дякую за ваші роботу.

відділення: Гінекологія

Ксения 20-05-2021 Я хочу сказать, огромное спасибо за осмотр и за консультацию, я очень довольна доктором Сандулеса Лілія Василівна, по больше таких специалистов, она умна и грамотна, я первый раз получила хорошие емоции от посещение к гинекологу не смотря на свои проблемы.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом