Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Лікування вірусу папіломи людини в Кам'янець-Подільському

Інфікування вірусом папіломи людини (ВПЛ – вірус папіломи людини або папіломовірус) трапляється дуже часто. Симптоми цієї хвороби майже непомітні, що сприяє широкому поширенню серед населення, так як зазвичай пацієнти не знають про своє зараження. Існує близько 2-х сотень типів вірусу папіломи. Серед них є такі, які характеризуються доброякісними утвореннями (бородавки, папіломи), інші здатні призводити до дисплазії та раку шийки матки. ВПЛ у більшій кількості випадків, починається без виражених симптомів та ознак. Наше тіло може самостійно побороти вірус, перш ніж дійде до серйозних пошкоджень. Однак, інколи, бувають випадки, що імунна система не може подолати ВПЛ. У близько 10% жінок, які уражені цим вірусом, інфекція стає хронічною та може призвести до раку шийки матки, конділоматозу, та інших захворювань.

СИМПТОМИ ТА ПРИЧИНИ ПАПІЛОМАВІРУСУ

Вірус папіломи може знаходитися в організмі людини все життя та не проявляти себе, активізуючись в умовах, наприклад, зниженого імунітету. Чинниками активності ВПЛ є:

  • швидкий початок статевого життя та часта зміна партнерів;

  • слабка імунна система;

  • ерозія шийки матки.

Розвиток ВПЛ може спровокувати зловживання алкоголем і тютюнопаління, грип, стреси та ін.

 

В наш час цей вірус є дуже поширеним, у групі ризику майже вся сексуально активна верства населення. ВПЛ передається при контактах зі шкірою і слизовою носія, повітряно-крапельним шляхом. Вірус не проникає в кров, а розмножується лише в глибоких шарах шкіри, не інфікуючи при цьому інші органи і тканини. Відвідування басейну, саун, бань також може спровокувати розвиток ВПЛ.

СИМПТОМИ ВПЛ

Ознаки є індивідуальними та залежать від типу вірусу, хоча у більшості людей, інфікованих папіломою, вірус може ніяк не проявлятися. До загальних симптомів належать:

  • біль та дискомфорт в області геніталій;

  • наявність утворень на шкірі, які виступають над поверхнею;

  • біль при проникненні в піхву;

  • нехарактерні виділення;

При  інфікуванні на геніталіях з'являються  кондиломи. З часу зараження до першої їхньої появи можуть пройти тижні, а то й роки. Кондиломи схожі на невеличкі бородавки, рожевого або тілесного кольору і з часом можуть збільшуватися і перетворюватися в багатошарові утворення (все залежить від стану імунної системи хворого).

ДІАГНОСТИКА ВПЛ

Діагностика ВПЛ у клініці Оксфорд Медікал, насамперед, розпочинається з огляду шкірного покриву та слизової оболонки, з'ясування скарг пацієнта, огляд піхви і шийки матки, обов’язково проводиться цитологічне дослідження і біопсія(в разі необхідності).

 

Лікування ВПЛСпеціалісти нашої клініки проводять індивідуальний вибір методики лікування, опираючись на ступінь важкості захворювання та тип вірусу. В нашому медичному центрі використовується радіохвильова терапія апаратом «Surgitron».

 

Не варто боятися і зволікати з візитом до лікаря. Адже це може призвести до важких ускладнень. Лікарі-гінекологи нашого центру завжди раді допомогти вам у вирішенні цих проблем. Консультація гінеколога позбавить вас багатьох сумнівів і підозр та допоможе вчасно діагностувати захворювання і почати його лікування.

Записатися на прийом можна за номером телефону (0382) 68-65-68; +38068 635 8888, на сайті або через соц.мережі.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ксения 20-05-2021 Я хочу сказать, огромное спасибо за осмотр и за консультацию, я очень довольна доктором Сандулеса Лілія Василівна, по больше таких специалистов, она умна и грамотна, я первый раз получила хорошие емоции от посещение к гинекологу не смотря на свои проблемы.

відділення: Гінекологія

Ляміна Ганна 09-03-2021 Була на прийомі у Лілії Василівни. Молода лікар, але настільки уважна і щепетильна і акуратна. Знає свою справу. Я приємно вражена. Побільше б таких спеціалістів.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом