Гінекологія
Гінекологія

Радіохвильове лікування гінекологічних захворювань в Кам'янець-Подільському

Гінекологічні захворювання лікують не лише медикаментами. Сьогодні з жіночими патологіями успішно борються радіохвилі.

Радіохвильовий метод – напрям малоінвазивної хірургії, що відрізняється низькою травматичністю, безпекою і швидкістю проведення втручання. Він передбачає вплив на проблемну ділянку високочастотними хвилями, які безконтактно відсікають та випаровують уражені тканини, не зачіпаючи здорові. Процедура проводиться інноваційним апаратом Сургітрон.

Які гінекологічні проблеми лікують радіохвилями

Радіохвильовою терапією в гінекології коригують дисплазію шийки матки, видаляють новоутворення (поліпи, кондиломи) статевих органів. У складних випадках гінекологи застосовують радіохвильову діагностику – взяття біопсії з шийки і цервікального каналу.

За допомогою радіохвиль гінекологи лікують поширені захворювання у жінок:

  • ерозії і дисплазії;
  • рубці та ін. деформації;
  • новоутворення в області статевих органів.

Ключова перевага цього методу лікування для пацієнток – безболісність, м’який вплив на слизову та швидкість проведення процедури.

Інші переваги радіотерапії в гінекології

Радіохвилі – нетравматичний метод лікування, адже він не лишає рубців, не пошкоджує здорові тканини і не впливає на репродуктивну функцію. Тому молодим жінкам та дівчатам, що не народжували  його можна  проводити без вагань.

Для загоєння і реабілітації потрібно вдвічі менше часу. Наприклад, відновлення після лікування ерозії становить максимум до 3 тижнів.

Лікування радіохвилями гінекологи застосовують завдяки багатьом перевагам:

  • відсутність набряків, крововтрат і ускладнень (судини одразу коагулюються радіохвилями в рані);
  • низька вірогідності рецидиву;
  • відсутність грубих рубців і потреби загального наркозу;
  • збереження естетики органів;
  • амбулаторний режим;
  • мінімум ризиків інфікування (радіохвилі самі по собі чинять знезаражувальну дію).

Як підготуватися до процедури

Лікування проводять за показаннями гінеколога. Перед процедурою лікар збирає мазки на флору, проводить кольпоскопію, призначає аналізи крові на сифіліс і гепатит та ЗАК. При відхиленнях лікується основна патологія, а потім – проводиться радіотерапія. 

Як проходить лікування

Після місцевого знеболення гінеколог припікає проблемні ділянки чітко направленим пучком. Високочастотні радіохвилі руйнують хворі епітеліальні клітини і одразу їх випаровують. Рани миттєво припікаються.

Процедура проходить максимально швидко. Наприклад, деструкція ерозії шийки матки триває до 40 хв. Конізація радіохвилями успішно застосовується при передонкологічних захворюваннях (лейкоплакії). При ексцизії видаляється лише видозмінена тканина.

Після процедури жінка може того ж дня повертатися додому, в офіс чи піти у своїх справах. Якщо відчуватиметься незначний біль після припинення дії анестетика, знеболювальні часто не потрібні, оскільки неприємні відчуття зовсім скоро зникають.

Реабілітаційний період після радіохвильового лікування займає біля 2 тижнів. Протягом цього часу слід утриматися від статевих контактів, відвідування басейнів та саун і активних фізичних тренувань. В окремих випадках треба пити гормональні ліки. Не рекомендовано застосовувати вагінальні свічки.

Щодо менструальних циклів, радіохвильове лікування найбільш ефективне в першу фазу (включно з 5-го по 10-й день). Якщо провести маніпуляцію в цей проміжок часу, загоєння відбудеться ще швидше.

Радіохвильова терапія у медичному центрі “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському – це сучасний, доступний і результативний метод лікування гінекологічних патологій. Він надійно працює навіть при складному гінекологічному діагнозі, без ризиків кровотеч, грубих рубців, інфекцій, рецидивів та ін. ускладнень.

При ознаках захворювання негайно звертайтеся до спеціалістів, які проведуть радіохвильову процедуру якісно, швидко і безболісно!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 09-03-2024 Чудовий лікар,була в багатьох лікарів і не могли виявити проблему. Юлія Олегівна знайшла причину проблеми і призначила дієве лікування.

відділення: Гінекологія

Олександра 07-03-2024 Сьогодні був на прийомі у лікаря гінеколога Марини Олександрівни Манько. Дуже приємні враження, справжній спеціаліст, хороша людина. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Діана 06-03-2024 Дякую, лікарю Марині Олександрівні , дуже дбайлива та компетентна у свої галузі

відділення: Гінекологія

Ольга 26-02-2024 Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до лікаря-гінеколога в медичному центрі 'Оксфорд Медікал'. Я залишилася дуже задоволеною якістю та професіоналізмом наданої допомоги. Лікар виявила велику увагу до моїх проблем, уважно вислухала мої скарги та надала конкретні пояснення щодо лікування. Дякую за ваші роботу.

відділення: Гінекологія

Ксения 20-05-2021 Я хочу сказать, огромное спасибо за осмотр и за консультацию, я очень довольна доктором Сандулеса Лілія Василівна, по больше таких специалистов, она умна и грамотна, я первый раз получила хорошие емоции от посещение к гинекологу не смотря на свои проблемы.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом