Гінекологія
Гінекологія

Аугментація рубців після пологів в Кам'янець-Подільському

Пологи для жінки – це не лише психоемоційний стрес та навантаження, але й значний вплив на організм. Часто утворюються рубці та розриви на шийці матки, які невдало зашивають. Це сполучнотканинні утворення, які відрізняються за зовнішнім виглядом та кольором, вони світліші, ніж інша шкіра. 

Є різні типи таких рубців – що виступають над поверхнею, знаходяться у внутрішній частині епідермісу та ззовні не видні, та ті, що заглиблюються. Для того, щоб їх видалити, проводиться спеціальна процедура – аугментація рубців після пологів. А провести її можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в кам’янці-Подільському.

Для чого потрібно видаляти рубці

Спершу такі рубці не викликають у жінки дискомфорту, але з плином часу вони згубно впливають на її стан. Вони можуть стати причиною болісних відчуттів внизу живота, неприємного статевого акту та навіть запалення внутрішніх статевих органів. 

Причина в тому, що там, де утворився такий рубець, шкіра вже не може підтримувати правильний слизовий баланс, тому вона стає вразливою та незахищеною. 

Якщо не здійснити аугментацію рубців, це може призвести до жахливих наслідків:

  • безпліддя;

  • викидні;

  • неспроможність самостійно народити.

Зазвичай такі рубці утворюються на шийці матки, яка є досить чутливою, тому процедура повинна проводитися з максимальною обережністю, і найефективнішим варіантом буде саме лазерне шліфування.

Як здійснюється видалення рубців

Процедура здійснюється за певними етапами. Перший – консультація з гінекологом. Він проводить первинний облік, щоб дізнатися, де саме знаходиться рубець та в якому він стані. Також здійснюються певні дослідження, наприклад кольпоскопія, мазки на атипові клітини та мікрофлору. Це дозволить ліпше розуміти, де саме знаходиться рубець та який в нього стан. Вони можуть бути на шийці матки, на стінках піхви та у промежині, якщо там був розрив.

Потім здійснюється сама операція спеціальним та високоточним обладнанням, завдяки чому лікар впливає лише на уражені частини поверхні, а здорові залишаються без втручання. Після процедури здійснюється регенерація тканини та відновлення. На ураженій частині виростає нова, здорова шкіра. 

Під час процедури лікарі користуються різними типами лазерів – випромінюванням RF та впливом СО2. Інколи для повного видалення рубця потрібно щонайменше 3 процедури з періодичністю в 4 тижні. 

Це не вважається хірургічним втручанням, тому болісні відчуття майже відсутні, але якщо вони все ж з’являються, лікарі можуть застосувати аплікаційну анестезію. Після процедури може виникнути почервоніння та невеликий набряк, проте згодом усе минає.

Також є відновлювальний етап після аугментації рубців лазером. Необхідно наносити спеціальні мазі на оброблену ділянку, місяць не приймати ванну, не відвідувати лазню, не займатися спортом. 

Результати лазерного видалення рубців після пологів

Такий засіб є найдієвішим порівняно з медикаментозним втручанням, наприклад свічками. Лазерні промені входять глибше, така процедура не має побічних дій, а занести інфекцію до організму майже неможливо, бо лазер має стерилізаційний ефект. 

Відновлення здійснюється швидше та можна скоріше повертатися до звичайного життя. Головне – звертатися для аугментації рубців після пологів до фахівців медичного центру «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському: ми знайдемо індивідуальне рішення для кожної проблеми. Підбираємо необхідний тип лазера, зручний час та пропонуємо комфортні умови, де буде поводитися процедура, та її оптимальну тривалість. 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.90, голосів: 31 )

відгуки
Оксана 09-03-2024 Чудовий лікар,була в багатьох лікарів і не могли виявити проблему. Юлія Олегівна знайшла причину проблеми і призначила дієве лікування.

відділення: Гінекологія

Олександра 07-03-2024 Сьогодні був на прийомі у лікаря гінеколога Марини Олександрівни Манько. Дуже приємні враження, справжній спеціаліст, хороша людина. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Діана 06-03-2024 Дякую, лікарю Марині Олександрівні , дуже дбайлива та компетентна у свої галузі

відділення: Гінекологія

Ольга 26-02-2024 Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до лікаря-гінеколога в медичному центрі 'Оксфорд Медікал'. Я залишилася дуже задоволеною якістю та професіоналізмом наданої допомоги. Лікар виявила велику увагу до моїх проблем, уважно вислухала мої скарги та надала конкретні пояснення щодо лікування. Дякую за ваші роботу.

відділення: Гінекологія

Ксения 20-05-2021 Я хочу сказать, огромное спасибо за осмотр и за консультацию, я очень довольна доктором Сандулеса Лілія Василівна, по больше таких специалистов, она умна и грамотна, я первый раз получила хорошие емоции от посещение к гинекологу не смотря на свои проблемы.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом