Гінекологія
Гінекологія

Відеокольпоскопія в Кам'янець-Подільському

Відеокольпоскопія – один із сучасних методів діагностики жіночих статевих органів включно з шийкою матки за допомогою спеціального обладнання – кольпоскопа. Цей прилад додатково оснащується світловими та оптичними засобами, які дозволяють здійснювати фото- та відео зйомку. 

Такий спосіб обстеження дає можливість правильно визначати структуру тканин, фізіологічну будову органів, діагностуючи захворювання на ранніх етапах розвитку. Також цей метод допускає застосування і у процесі терапії за необхідності нагляду за найбільш віддаленими ділянками органів. Використовують його і під час біопсії.

Види відеокольпоскопії

В залежності від клінічного випадку спеціалісти медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському призначають два основних методи обстеження:

Проста кольпоскопія. У цьому випадку проводиться огляд шийки матки без використання додаткових реактивів. Даний спосіб забезпечує можливість провести візуальну оцінку слизових тканин, визначити характер виділень, побачити межі трансформації епітелію.

Розширена кольпоскопія. Цей метод вважається більш детальним. Перед початком обстеження шийка матки оброблюється спеціальним хімічним засобом – 3% оцтовою кислотою, розчином йоду чи Люголя. Завдяки реактивам шари епітелію розглядатимуться набагато краще, і тому лікар зможе визначити ділянки для біопсії, побачити судини, виділити аномалії та патології. Саме цей метод дозволяє діагностувати передракові стани.

Загалом обидва ці методи дають можливість визначити у пацієнток дисплазію і ерозію шийки матки, ендометріоз, генітальний герпес, запалення, поліпи, кондиломи та папіломи, а також деякі інші гінекологічні захворювання.

Як проводиться відеокольпоскопія та в чому її переваги

Перш за все потрібно відзначити повну безпечність та безболісність процесу. Процедура відбувається у форматі звичного огляду пацієнтки на гінекологічному кріслі. Вмонтований мікроскоп, який допускає регулювання збільшення зображення з кратністю від 2 до 40 та потужне джерело світла дають можливість детально обстежити тканини піхви та шийки матки.

Отримане зображення передається на екран комп’ютера, при цьому сама пацієнтка має змогу спостерігати хід огляду та слухати коментарі лікаря. При виявленні аномальних ділянок робиться біопсія, після чого зразки тканини відправляються до лабораторії для гістологічного дослідження. Відео- та фотоматеріал зберігається на електронних носіях та використовується для спостереження динаміки лікування.

Основними перевагами такого методу можна вважати наступне:

  • діагностика захворювань на ранніх стадіях;
  • невисока вартість обстеження;
  • невелика тривалість – протягом 15 хвилин;
  • можливість чітко бачити всі патологічні процеси,які відбуваються на тканинах.

У зв’язку з тим, що результати аналізу завжди є доступними на електронних носіях, лікар має можливість відслідковувати динаміку та порівнювати дані з попередніми або наступними.

Як підготуватися до відеокольпоскопії

Особливих вимог до підготовки перед проведенням процедури не вимагається. Протягом попередніх 1-2 днів бажано утриматися від вагінального сексу та використання в інтимній зоні кремів та свічок. Процедура повністю протипоказана під час менструації, а оптимальним терміном для її призначення вважається перша фаза циклу – з 7 по 10 день. В інший період зростає кількість виділень, які можуть негативно впливати на точність обстеження.

Медичний центр “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському пропонує послугу проведення відеокольпоскопії, забезпечуючи комфортні умови для пацієнтів та гарантуючи високу точність результатів. Записуйтеся на обстеження та починайте дієве лікування!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Оксана 09-03-2024 Чудовий лікар,була в багатьох лікарів і не могли виявити проблему. Юлія Олегівна знайшла причину проблеми і призначила дієве лікування.

відділення: Гінекологія

Олександра 07-03-2024 Сьогодні був на прийомі у лікаря гінеколога Марини Олександрівни Манько. Дуже приємні враження, справжній спеціаліст, хороша людина. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Діана 06-03-2024 Дякую, лікарю Марині Олександрівні , дуже дбайлива та компетентна у свої галузі

відділення: Гінекологія

Ольга 26-02-2024 Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до лікаря-гінеколога в медичному центрі 'Оксфорд Медікал'. Я залишилася дуже задоволеною якістю та професіоналізмом наданої допомоги. Лікар виявила велику увагу до моїх проблем, уважно вислухала мої скарги та надала конкретні пояснення щодо лікування. Дякую за ваші роботу.

відділення: Гінекологія

Ксения 20-05-2021 Я хочу сказать, огромное спасибо за осмотр и за консультацию, я очень довольна доктором Сандулеса Лілія Василівна, по больше таких специалистов, она умна и грамотна, я первый раз получила хорошие емоции от посещение к гинекологу не смотря на свои проблемы.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом