Гінекологія
Гінекологія

Нитковий періоліфтинг в Кам'янець-Подільському

Вікові зміни та природні пологи можуть мати негативні наслідки для інтимних органів жінки. Один з найпоширеніших – пролапс статевих органів, а також зяяння піхви, яке призводить не тільки до потрапляння інфекції, але й до опущення та навіть випадання органів. 

Популярним засобом, що допоможе цього позбутися, є інтимна гімнастика, але вона не завжди ефективна та не кожній підходить. Саме тому більш радикальним та дієвим засобом вважається проведення ниткового періоліфтингу, який можна зробити у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському.

Завдяки спеціальним ниткам створюється м’язовий каркас та стимулюється утворення з’єднувальної тканини. В цій області починає виділятися колаген, інтимна зона омолоджується майже самостійно. Хірургічне втручання передбачається, лише коли користуються нитками з насічками, які звужують вхід до піхви.

Для чого роблять нитковий періоліфтинг

Такий ліфтинг дозволить жінці почувати себе краще – як фізіологічно, так і психологічно. Нитковий періоліфтинг покращує впевненість та дає змогу отримувати більше задоволення від статевого акту. 

Дана процедура рекомендується жінкам, у яких почалася менопауза. В цей час кількість полових гормонів та колагену зменшується, шкіра в інтимній зоні стає менш пружною, що помітно зовні, і нитковий періоліфтинг допомагає цього уникнути. 

Також є безліч медичних показань до проведення такої процедури:

  • нетримання сечі;

  • аноргазмія;

  • проблеми з мікрофлорою піхви;

  • запалення внутрішніх статевих органів;

  • деформація інтимних органів зовні;

  • ксероз.

Результат стане помітним відразу ж після процедури!

Як проводиться нитковий періоліфтинг

Для такої процедури використовуються спеціальні біорозчинні ниті. Вже після 200 днів вони розчиняються самостійно, але ефект від них залишається. Мезоніті з насічками не є токсичними, вони сумісні з природними тканинами та не викликають алергічних реакцій, мають великий ступінь міцності, тому ефективно виконувати свою функцію. 

Процедура складається з певних етапів. На початку проводиться первинний огляд гінекологом та додаткові дослідження з метою виявлення можливих протипоказань до процедури. Частіше за все це буде клінічний аналіз крові, аналіз на ВІЛ, гепатит В та С, мікроскопія урогенітальних виділень, ЕКГ, перевірка здатності крові згортатися, цифрова рентгенографія органів грудної клітини та ПАП-тести. 

Ниткова перинеопластика практично не має протипоказань. Її не можна здійснювати лише у випадках вагітності, інфекцій та запалень інтимних органів, при підвищеній температурі тіла та герпесі.

Якщо дослідження та огляд показали, що пацієнтка не має протипоказань до операції, переходять вже до самої процедури. Вона проводиться амбулаторно та під місцевою анестезією, але інколи застосовують й загальний наркоз – тоді не треба вживати їжу за 8 годин до операції.

Сам процес займає приблизно півгодини. За цей час лікар здійснює маленькі проколи та вводить через них ниті. Після цього жінка деякий час знаходиться під наглядом лікарів в стаціонарі, а після стабілізації може повертатися до звичайного життя. Але принаймні два тижні потрібно берегтися, не піднімати важкі предмети, утриматися від ванн, лазні та статевих актів. Болісні відчуття бувають рідко, але якщо вони з’являються, необхідно попередити про це лікаря. Також не слід забувати про регулярні огляди гінеколога.

Результати ниткового періоліфтингу

Така процедура позитивно впливає на якість статевого акту, сухість в інтимних зонах зменшується, а стінки стають більш міцними. Згодом ефект лише накопичується. 

Нитковий періоліфтинг не є причиною для припинення активних занять спортом та вагітності. Ризик потрапляння інфекцій значно зменшується. Головне – здійснити цю процедуру у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському. Професійний підхід зробить нитковий періоліфтинг безпечним та ефективним!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.74, голосів: 42 )

відгуки
Оксана 09-03-2024 Чудовий лікар,була в багатьох лікарів і не могли виявити проблему. Юлія Олегівна знайшла причину проблеми і призначила дієве лікування.

відділення: Гінекологія

Олександра 07-03-2024 Сьогодні був на прийомі у лікаря гінеколога Марини Олександрівни Манько. Дуже приємні враження, справжній спеціаліст, хороша людина. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Діана 06-03-2024 Дякую, лікарю Марині Олександрівні , дуже дбайлива та компетентна у свої галузі

відділення: Гінекологія

Ольга 26-02-2024 Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до лікаря-гінеколога в медичному центрі 'Оксфорд Медікал'. Я залишилася дуже задоволеною якістю та професіоналізмом наданої допомоги. Лікар виявила велику увагу до моїх проблем, уважно вислухала мої скарги та надала конкретні пояснення щодо лікування. Дякую за ваші роботу.

відділення: Гінекологія

Ксения 20-05-2021 Я хочу сказать, огромное спасибо за осмотр и за консультацию, я очень довольна доктором Сандулеса Лілія Василівна, по больше таких специалистов, она умна и грамотна, я первый раз получила хорошие емоции от посещение к гинекологу не смотря на свои проблемы.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом