Аугментація точки G в Кам'янець-Подільському

Якщо ви перестали отримувати насолоду від інтимної близькості з партнером і охололи в ліжку, - не панікуйте. Вам потрібно стимулювати таємничу і водночас хвилюючу точку G. Аугментація точки G – інтимна процедура, робиться швидко, безболісно і гарантує нові, яскравіші відчуття від інтиму. 

Аугментація точки GЩО Ж ТО ЗА СЕКРЕТНА ТОЧКА G?

Відкрив її німецький гінеколог Ернст фон Графенберг. Це невелика ділянка з підвищеною чутливістю на передній стінці піхви, розташована на глибині від 2,5 до 5 см. Саме тут є найбільше нервових закінчень. Це така собі ерогенна зона, стимуляція якої посилює сексуальне збудження і призводить до оргазму. 

Положення точки G може бути недоступним для стимуляції під час сексу, або через особливу будову піхви чи недостатній тонус м’язів. У такому разі слід провести маніпуляцію з наповнення зони гелем на основі гіалуронової кислоти. Це збільшить точку G, додасть їй об’єму і забезпечить краще зволоження слизової піхви. Як результат, ця зона стане доступнішою під час статевого акту, чутливішою, обсяги піхви зменшаться, що принесе яскраві відчуття для обидвох партнерів.  

ПОКАЗИ ДЛЯ АУГМЕНТАЦІЇ ТОЧКИ G 

Індивідуальна особливість будови піхви, при якій доступ до точки G відсутній або обмежений

Недостатній тонус тканин піхви

Понижене лібідо

РЕЗУЛЬТАТИ ВІД ПРОЦЕДУРИ

Звільшення розміру і об’єму зони, в якій розташована точка G .

Покращення кровообігу передньої стінки піхви

Збільшення чутливості під час статевого акту

Підвищення лібідо

Ефект триває близько 6 місяців

Процедуру можна повторювати неодноразово

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ АУГМЕНТАЦІЯ

Триває маніпуляція 10-15 хвилин.  Її проводить лікар-гінеколог, після попереднього обстеження пацієнтки і лікування (за потреби). Використовуються препарати на основі гіалуронової кислоти. 

Перед процедурою лікар обробляє передню стінки піхви антисептиком. У відповідну ділянку за допомогою ін’єкції  вводиться філлер, який заповнює зону розташування точки G, збільшуючи її в об’ємі. Після процедури рекомендується на дві доби утриматися від статевого акта та гарячої ванни, щоб філлер не втратив об’єму. Одразу після маніпуляції жінка може піти на роботу або ж по справах. Результат триває до півроку. Потім гель розсмоктується і виводиться з організму. Процедуру можна повторювати неодноразово. 

Тож не зволікайте, подаруйте нові відчуття собі і партнеру. А допоможуть у цьому фахівці клініки «Оксфорд Медікал». Записатися на прийом можна через соціальні мережі або за телефоном +38068-635-88-88 і (0382) 68-65-68. 

Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом