Гінекологія
Гінекологія

Лабіопластика в Кам'янець-Подільському

Лабіопластика – це хірургічна процедура, за допомогою якої змінюється форма чи розмір зовнішніх статевих органів жінки. Проведення цієї процедури дає можливість покращити їх косметичні та функціональні характеристики.

Однією із найважливіших цілей застосування цього методу є створення естетики зовнішніх статевих органів. Сама операція може передбачати як зменшення, так і збільшення розмірів або усунення асиметрії малих статевих губ. Окрім цього, операція дозволяє вирішувати й деякі інші проблеми даного сегменту, а провести її можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському.

Коли показана лабіопластика

Рішення про необхідність виконання цього формату пластичної хірургії приймається виключно жінкою на основі її бажання.

Зазвичай операція показана за наявності таких проблем:

 • дряблість статевих губ;
 • коли спостерігається асиметричність зовнішньої частини органу;
 • при надто великих розмірах;
 • за бажання збільшити статеві губи.

Вищевказані дефекти можуть бути як вродженими, так і набутими. В другому випадку зміна форми та розміру статевих губ може статися внаслідок втрати шкірою еластичності. Досить часто проблеми подібного плану виникають після пологів. В зоні ризику перебувають також і ті, хто має порушення гормонального фону, різко схуднув або мав раніше хірургічне втручання.

У певних випадках збільшені статеві губи нерідко викликають дискомфортні явища під час статевого акту. В деяких ситуаціях за наявності патологічного великого розміру геніталій жінка може відчувати складнощі під час ходьби або у сидячому положенні. Лабіопластика дозволить уникнути подібних проблем, повертаючи жінці впевненість у собі.

Окремо треба відзначити деякі протипоказання для проведення цієї операції. Утриматися від неї бажано тим, хто хворіє на цукровий діабет, має хронічні захворювання у гострій стадії, психічні розлади або вірусні чи інфекційні патології. Також не рекомендована процедура за наявності проблем зі згортанням крові, онкології, під час місячних та дітям до 18 років.

Як проводиться лабіопластика

На початку хірург консультує пацієнтку з урахуванням її бажань та потреб, але перш за все потрібна консультація з гінекологом. Далі підбирається певний тип препаратів для знеболення й назначається дата проведення операції. Процедура проводиться під внутрішньовенною анестезією з використанням лазеру чи радіохвильової енергії.

У переважній кількості випадків суть операції полягає у наступному:

 • на малі статеві губи наноситься розмітка в місцях майбутніх розрізів;
 • хірург видаляє зайву шкіру за нанесеною розміткою;
 • накладання швів з ниток, які самі розсмоктуються, та стерильної пов’язки.

Оскільки лабіопластика є повноцінною операцією, то після її завершення пацієнтці треба дотримуватися рекомендацій з реабілітації. Вона має носити нижню білизну із натуральних матеріалів, користуватися спеціальною маззю, промивати інтимну зону дезінфікуючими розчинами. Окрім цього, лікар назначає прийом антибіотиків окремим курсом. Не можна приймати алкоголь протягом двох тижнів, ходити до сауни, на пляж чи у басейн протягом 30 днів.

Результат після лабіопластики

Процедура дає можливість покращити якість інтимної близькості та ефективно вирішує проблему дискомфорту у повсякденні.

Результат полягає у наступному:

 • зона інтиму стає більш привабливою;
 • виправляється фактор несиметричності;
 • зникає дискомфорт під час сексу;
 • сексуальне життя стає більш насиченим та яскравим.

Проведення цієї операції дає гарний результат, а післяопераційні шви взагалі непомітні. Тож за бажання покращити естетичність своїх зовнішніх статевих органів звертайтеся до медичного центру «Оксфорд Медікал» для лабіопластики! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.49, голосів: 41 )

відгуки
Оксана 09-03-2024 Чудовий лікар,була в багатьох лікарів і не могли виявити проблему. Юлія Олегівна знайшла причину проблеми і призначила дієве лікування.

відділення: Гінекологія

Олександра 07-03-2024 Сьогодні був на прийомі у лікаря гінеколога Марини Олександрівни Манько. Дуже приємні враження, справжній спеціаліст, хороша людина. Всім рекомендую.

відділення: Гінекологія

Діана 06-03-2024 Дякую, лікарю Марині Олександрівні , дуже дбайлива та компетентна у свої галузі

відділення: Гінекологія

Ольга 26-02-2024 Хочу поділитися своїми враженнями від візиту до лікаря-гінеколога в медичному центрі 'Оксфорд Медікал'. Я залишилася дуже задоволеною якістю та професіоналізмом наданої допомоги. Лікар виявила велику увагу до моїх проблем, уважно вислухала мої скарги та надала конкретні пояснення щодо лікування. Дякую за ваші роботу.

відділення: Гінекологія

Ксения 20-05-2021 Я хочу сказать, огромное спасибо за осмотр и за консультацию, я очень довольна доктором Сандулеса Лілія Василівна, по больше таких специалистов, она умна и грамотна, я первый раз получила хорошие емоции от посещение к гинекологу не смотря на свои проблемы.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом