Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Безопераційне звуження піхви в Кам'янець-Подільському

Інтимна зона – питання делікатне. Трапляється, що через певні причини у жінки спостерігається розширення піхви. Широкий вхід знижує інтимну чутливість у жінок і сексуальне задоволення у її партнера, викликаючи дискомфорт під час статевого акту. Але не слід впадати у відчай. Вихід є – звузити піхву можна за допомогою філерів з гіалуроновою кислотою. Ця сучасна методика дозволяє швидко владнати проблему як вроджену, так і набуту, без операції, наркозу, тривалої реабілітації. Процедура безболісна, безпечна, має мінімум протипоказів, приносить швидкий і тривалий результат, за потреби можна повторювати. Завдяки корекції інтимної зони філерам та гіалуроновій кислоті можна позбутися від психологічних комплексів і відновити гостроту інтимного життя.  А допоможуть у цьому високопрофесійні лікарі клініки «Оксфорд Медікал». 

ПОКАЗИ ДО ВВЕДЕННЯ ФІЛЕРА

 • Безопераційне звуження піхвипісляопераційні розриви та дефекти м’яких тканин;
 • сухість (ксероз) слизової оболонки піхви;
 • вікові інволюційні зміни (розтягнення чи опущення стінок піхви, зниження м’язевого тонусу);
 • атрофія (крауроз) піхви;
 • естетичне незадоволення.

Проводити цю процедуру не можна в період вагітності та лактації. Гіалуронові філери не ви використовують хворим на онкологію, гострі інфекції, гемофілію, під час загострення хронічних хвороб. 

РЕЗУЛЬТАТИ ВІД ПРОЦЕДУРИ:

 • естетичний вигляд інтимній зоні;
 • звуження просвіту піхви;
 • підвищення чутливості при статевому акті;
 • покращення зволоження слизової оболонки піхви;
 • покращення якості статевого життя.

Особливої підготовки процедура не вимагає. Проводиться лікарем-гінекологом і триває близько півгодини. Жінкам варто запланувати проведення процедури за декілька днів після менструацій, щоб м’які тканини зовнішніх статевих органів мали звичайний вигляд, без характерної припухлості, а також, щоб уникнути ризику розвитку запального процессу. Шкіру і слизові в ділянці промежини і піхви обробляють антисептичним розчином, після чого наносять анестетик. Гіалуроновий філер-гель ультратонкою голкою рівномірно вводять в м’язи, що оточують вхід у піхву. 

Одна молекула гіалуронової кислоти притягує до 500 молекул води, завдяки яким порожнина в тканинах заповнюється, повертається природній об’єм, внаслідок чого вхід у піхву звужується. Результат помітний одразу після процедури. Окрім того, клітини зволожуються, насичуються киснем і поживними речовинами, активізується виробіток власного колагену. Тонус м’язів і епітелій підвищується – це посилює яскравість сексуальних відчуттів обох партнерів. 

Після корекції жінка може іти додому. Щоправда, 3 дні слід виконувати поради лікаря:

 • утриматись від статевих контактів;

 • не приймати гарячі ванни, не відвідувати сауну, лазню, солярій;

 • не перемерзати;

 • обмежити фізичні навантаження. 

Дотримання цих правил потрібно, щоб надійно зафіксувати матеріал у тканинах зовнішніх статевих органів.

Записатися на консультацію до фахівця «Оксфорд Медікал» можна через соціальні мережі або за телефоном +38068-635-88-88 і (0382) 68-65-68. 

Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ксения 20-05-2021 Я хочу сказать, огромное спасибо за осмотр и за консультацию, я очень довольна доктором Сандулеса Лілія Василівна, по больше таких специалистов, она умна и грамотна, я первый раз получила хорошие емоции от посещение к гинекологу не смотря на свои проблемы.

відділення: Гінекологія

Ляміна Ганна 09-03-2021 Була на прийомі у Лілії Василівни. Молода лікар, але настільки уважна і щепетильна і акуратна. Знає свою справу. Я приємно вражена. Побільше б таких спеціалістів.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом