Шановні пацієнти, медичний центр "Оксфорд Медікал Кам'янець-Подільський" не працює, найближче відділення в місті Чернівці. Для запису та уточнення інформації телефонувати за номерами:
 +38 (0372) 93 18 93
 +38 (050) 566 40 24

Безопераційне лікування нетримання сечі в Кам'янець-Подільському

ХВОРОБА, ПРО ЯКУ НЕ ГОВОРЯТЬ

Страх вийти з дому, чхнути чи кашлянути, випити зайву чашку рідини, - такі фобії мають люди, у яких сечовий міхур працює неконтрольовано. На таку делікатну тему не бажають говорити із рідними чи друзями, та й до лікаря звертаються не всі. Хоча зволіти із цією недугою не варто. Тим паче, що в «Оскфорд Медікал» знають і вміють як впоратися із хворобою.

ЧОМУ МІХУР ДАЄ ЗБІЙ

Як свідчить статистика, найчастіше від нетримання сечі страждають жінки і літні люди. У здорової людини сечовий міхур працює як швейцарський годинник, справляючись з єдиною функцією – накопичити сечу і позбутися від неї. Але якщо є збій – пошкодження м’язів чи  нервів –виникають проблеми із нетриманням сечі. 

Безопераційне лікування нетримання сечіПризвести до цього можуть такі фактори: 

 • запальні процес сечового міхура та уретри;
 • стрес;
 • ожиріння;
 • ускладнені пологи, гінекологічні операції, менопауза;
 • посилена реативність сечового міхура;
 • систематичні і надмірні фізичні навантаження;
 • нейрогенні розлади.

Є декілька типів не тримання сечі: функціональне, імперативне, стресове, нетримання від переповнення, змішаний тип тощо.  

ВИХІД Є. І ЦЕ ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА

Є три найдієвіші методи лікування: медикаментозне, хірургічне і безопераційне. Останній – найсучасніший і передбачає  ін’єкційне укріплення уретри за допомогою введення препаратів гіалуронової кислоти (філлерів). Завдяки ньому можна швидко, безболісно і на тривалий час відновити повний контроль за роботою сечового міхура. Процедура триває лічені хвилини й не потребує анестезії. Процес реабілітації – 3-5 днів. Лікарі радять у ці дні відмовитися від алкоголю та сексу, надмірних фізичних навантажень, сауни і гарячої ванни. Повірте, дні з обмеженнями швидко промчать, а ефект від такого лікування залишиться з вами надовго. 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Гіалуронова кислота діє на стінки уретри, викликаючи її потовщення і покращуючи еластичність. Тиск в зоні уретри підвищується, тонус стінок покращується. Результат – контроль за сечоспусканням.  

Серед інших переваг:

 • позитивний результат помітний уже навіть після однієї процедури;

 • пацієнти практично не відчувають болю і дискомфорту, тому немає потреби в анестезії;

 • позбутися неприємної проблеми можна швидко – за декілька хвилин і без жмені пігулок чи операції;

 • не потрібне тривале лікування у стаціонарі, адже процес реабілітації – швидкий;

 • безпечність і гарантія лікарів, які опанували цю методику на спецкурсах

Тож не зволікайте, а записуйтеся до фахівців клініки «Оксфорд Медікал», які допоможуть подолати делікатну проблему. Записатися на прийом можна через соціальні мережі або за телефоном +38068-635-88-88 або (0382) 68-65-68. 

Наша адреса: пр. Грушевського, 21-В.

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Ксения 20-05-2021 Я хочу сказать, огромное спасибо за осмотр и за консультацию, я очень довольна доктором Сандулеса Лілія Василівна, по больше таких специалистов, она умна и грамотна, я первый раз получила хорошие емоции от посещение к гинекологу не смотря на свои проблемы.

відділення: Гінекологія

Ляміна Ганна 09-03-2021 Була на прийомі у Лілії Василівни. Молода лікар, але настільки уважна і щепетильна і акуратна. Знає свою справу. Я приємно вражена. Побільше б таких спеціалістів.

відділення: Гінекологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом