Лікування судинних зірочок – склеротерапія в Кам'янець-Подільському

Судинні зірочки, або купероз – це ураження судин, пов’язане з порушенням мікроциркуляції крові. Через шкіру обличчя просвічують судинні зірочки, синьо-червоного або червоного кольору й виділяються на крилах носа, підборідді, чолі і щоках.

Причини куперозу – вроджена судинна недостатність, що проявляється у найрізноманітніших випадках:

  • перепади температур/переохолодження;
  • гормональні порушення;
  • прийом контрацептивів і кортикостероїдів;
  • патології сполучних тканин;
  • гіповітаміноз;
  • підвищений АТ;
  • спихологічний стрес тощо.

В чому небезпека судинних зірочок

Купероз розвивається з ледь помітного почервоніння шкіри й є реакцією на мороз чи спеку, вплив алкоголю або емоційного стресу. Капіляри ще еластичні та неушкоджені, але якщо не звернути на це увагу, з часом патологія поширюється і уражає великі підшкірні судини, викликаючи запалення, порушення кровотоку, кисневе голодування.

На перших стадіях зірочки не загрожують здоров’ю і є тільки естетичною проблемою, але сам купероз є свідченням патологій судин, тому при їх появі слід відразу звернутися до лікаря-косметолога.

Особливості лікування судинних зірочок

На ранніх стадіях можливий консервативний метод лікування: венотоніки, фізіотерапія, гормони, косметика та ін. Але вони діють лише на початку захворювання та для профілактики.

Запущені стадії – множинні зірочки, що займають велику ділянку обличчя, -  потребують більш радикальних методів.

Одним з безпечних і швидких є склеротерапія. Це безопераційне усунення пошкоджених судин. Передбачається введення спеціального препарату у судину, який «спаює» її стінки. При відновленні замість судини з’являється сполучна тканина, а вена і дефект – зникає.

У клініці використовуються сертифіковані препарати у форматі рідини або піни. Вони містять анестетик, тому процедура не потребує додаткового знеболення.

Як проходить процедура

Перед проведенням склеротерапії спеціаліст проконсультує пацієнта. Лікар оглядає уражену ділянку, збирає анамнез для виключення протипоказань до процедури. Серед них вагітність, алергія, онкологія, діабет, тромбоз, гостра інфекція і запалення, схильність до рубцювання, гемангіоми, «винні» плями і т. д.

Підготовка

Склеротерапія при куперозі не вимагає підготовки. За кілька діб виключіть алкоголь та паління. Якщо приймаєте медикаменти, проконсультуйтеся з фахівцем, щодо їх тимчасової відміни. В період менструації склеротерапія не рекомендована.

Процедура виконується в положенні пацієнта лежачи. Косметолог визначає, де будуть проводитися ін’єкції, знезаражує зони, з якими працюватиме, і тоненькою голкою вводить препарат. Після на обличчя накладають стерильну пов’язку або плаский тампон, що закріплюється лейкопластиром.

Види склеротерапії

На практиці застосовують 3 типи склеротерапії:

  • Мікросклеротерапія: стандартна маніпуляція, що усуває зірочки з діаметром до 2 мм.
  • Ехосклеротерапія: потрібне постійне дуплексне сканування, завдяки чому лікар контролює процес введення препарату.
  • Foam-form: пінний метод, коли до вени препарат потрапляє у формі піни. Може використовуватися для більших за розміром зірочок.

Зазвичай результат помітний вже після першого сеансу. Процедура – безболісна, тож за сеанс лікар обробляє до 10 зірочок залежно від масштабів ураження. Судини стають майже непомітні, вирівнюється тон шкіри. Також зникають болісні відчуття і набряки.

В окремих випадках для видалення зірочок необхідний курс із 3-6 сеансів, інтервал – тиждень. Все залежить від типу й стадії куперозу та особливостей шкірного покриву. В якості профілактики слід застосовувати м’які доглядові та антикуперозні засоби, SPF-креми, безабразивні пілінги, робити гімнастику та вести здоровий спосіб життя.

Помітивши перші ознаки куперозу, звертайтеся до кваліфікованого косметолога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, щоб назавжди позбутися дефекту і почуватися впевнено!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 5.00, голосів: 64 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом