Компресійна терапія в Кам'янець-Подільському

Компресійна терапія є головним лікувальним методом при захворюваннях вен. Її суть полягає у застосуванні тиску ззовні для отримання ефекту. Метод має бути регулярно повторюваним, а тиск – постійним, але поступовим. 

Особливості терапії

КТ супроводжує кожний етап лікування хронічної патології вен. Вона застосовується у різних варіантах: від бинтування і готових виробів з поступовим тиском (бандажі, панчохи) до використання обладнання з переривчастим стисканням.

Підтримуючий трикотаж підходить людям без патологій вен. Для усіх інших вид терапії та рівень тиску лікар підбирає індивідуально, враховуючи прогресування хвороби і супутні патології. Важлива постійна комунікація лікаря з пацієнтом і його родиною або доглядаючими особами. Це дозволяє взяти від лікувального методу максимум користі. 

Щоб підібрати компресійний трикотаж, з людини знімаються мірки або виріб шиють індивідуально.

Компресійна терапія – не складна у дотриманні, але правильний ступінь тиснення і вид виробу має призначити лікар. Тому якщо ви маєте захворювання вен навіть на ранніх стадіях, не зволікайте з походом до флеболога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському.

Коли необхідна КТ

Терапія показана на всіх етапах хронічних захворюваннях вен за системою CEAP: від C0 (зміни не простежуються візуально і пальпаторно) до C6 (наявність активних виразок).

Показання:

  • венозні виразки;
  • лікування симптомів ХХВ;
  • часті рецидиви хвороби;
  • венозна гіпертензія;
  • профілактика ускладнень тромбофлебіту і тромбозу.

Протипоказання включають: ішемічні патології артерій ніг, артеріальні виразки, погане кровопостачання і кисневе голодування, що викликає запалення. Також не рекомендується проводити таке лікування. якщо є виразки через звуження судин, ураження дрібних кровоносних судин при діабеті (мікроангіопатія) та серцеві патології.

Результат лікування

Передусім – це зниження набряків і болю, загоєння виразок. При цьому важливо дотримуватися рекомендацій лікаря і діяти послідовно. Для позитивної динаміки при хронічному захворюванні необхідне регулярне, а часто – постійне застосування методу.

Важливо! Клінічну ефективність гарантує коректний градієнт стискання. Тиск від медичного трикотажу має зменшуватися від щиколотки (100%) до стегна (40%).  

Через прямоходіння максимальний тиск у венах – біля щиколоток. Нижні частині гомілок особливо схильні до порушень, тому найбільша компресія має чинитися саме в цій зоні. Під коліном тиск повинен знижуватися, щоб не здавлювати поверхневі вени. 

Види терапії  

Профілактична КТ

Її проводять для вагітних, а також пацієнтів з підвищеним навантаженням на ноги: кухарі, перукарі, спортсмени-бігуни та важкоатлети, водії-далекобійники. Якщо вени здорові, показані медичні панчохи. Для тих, хто вже переніс хворобу вен, виріб призначається індивідуально. 

Лікувальна терапія

При порушеннях роботи у венозній системі підвищується тиск, і кров'яні елементи виходять у тканини, що спричиняє набряк. Медичний трикотаж з плоским плетінням забезпечує підтримку і лімфодренаж. Особливо важливо регулярно застосовувати трикотаж влітку, коли збільшуються набряки. 

Також КТ застосовується для корекції синдрому важкості у ногах, мінімізації прогресування варикозу, лікування тромбофлебіту та ін. ускладнень патологій вен, а також після операцій та склеротерапії.

Після пластичних операцій

При загоєнні після підтяжок, ліпосакції, мамопластики та ін. процедур призначають вироби, що допомагають розподілити залишки жирових клітин у прогалини, запобігти зморшкам та складкам, усунути гематоми і набряки:

  • медичні колготки - використовують після ліпосакцій живота;
  • бюстгальтер (жилет для чоловіків) – після мамопластики.

Компресійна терапія – це один з основних напрямків успішного лікування хронічних патологій вен, адже оптимальний рівень стискання нормалізує венозний відтік від ніг, знижуючи навантаження і венозний застій.

Вчасно звертайтеся до флеболога медичного центру “Оксфорд Медікал” в Кам’янці-Подільському, щоб отримати грамотну консультацію та ефективну терапію!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-флеболог, спеціаліст по УЗД : Палчей Василь Сергійович
Палчей Василь Сергійович Лікар-флеболог, спеціаліст по УЗД
Лікар-флеболог, спеціаліст по УЗД : Палчей Василь Сергійович
Палчей Василь СергійовичЛікар-флеболог, спеціаліст по УЗД

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, лікувальний факультет.

1-й рік інтернатури навчався в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, стажувався на базі хірургічного відділення Київської міської клінічної лікарні № 6 за спеціальністю хірургія.

2-й та 3-й рік інтернатури навчався в  Львівському національному університеті ім. Данила Галицького, стажувався на базі хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та Лікарні Св. Пантелеймона за спеціальністю хірургія.

Протягом останніх двох років займається флебологією. Успішно лікує варикозну хворобу вен нижніх кінцівок найсучаснішими методами. Проводить ендовенозі лазерні втручання та  ехосклеротерапевтичні сеанси при варикозній хворобі. Склеротерапію при ретикулярному варикозі та телеангіектазію (судинні зірочки). Вміє професійно підбирати компресійний трикотаж. Професійно лікує трофічні виразки до повного загоєння.

29 червня 2023 року - Майстер-клас Діагностика та мініінвазивне лікування хронічних захворювань вен

29 червня - 01 липня 2023 року - Науково-практичній конференції з міжнародною участю  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФЛЕБОЛОГІЇ»

11-13 жовтня 2023 - КОНГРЕС СУДИННИХ ХІРУРГІВ, ФЛЕБОЛОГІВ ТА АНГІОЛОГІВ УКРАЇНИ «СУХАРЕВСЬКІ ЧИТАННЯ»

Грудень 2023 року - спеціалізація ультразвукова діагностика

З 2023 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Іван 04-03-2024 Лікар Василь дуже уважний та прискіпливо оглянув мене та назначив лікування. До речі, порівнював ціни операції по венам в місті Камʼянець-Подільський, в Оксфорд Медікал найдешевше та надійніше, адже лікар зі Львова та досвідчений.

відділення: Флебологія

Міла 20-06-2019 Приємно вражена обслуговуванням в клініці, ставленням до пацієнта. Записалася на прийом до судинного хірурга, телефонували напереддень і нагадували мені про прийом. Консультацією лікаря задоволена. Дуже вдячна! Рекомендую!

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом