Консультація флеболога в Кам'янець-Подільському

Флеболог – спеціаліст, що працює із захворюваннями вен, до спектру яких входять:  флебіт, тромбофлебіт, порушена прохідність, дисплазія вен і тромбоз. Головна задача –  постановка правильного діагнозу, визначення ступеню захворювання та складання індивідуальної програми лікування.

Скористатися порадами флеболога та розпочати лікування можна у медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському.

Зазвичай пацієнти флеболога – жінки, особливо у період вагітності. Також проблемі сприяє носіння високих підборів та професій, що потребують тривалого стояння на ногах (перукарі, кухарі тощо). Варикоз також розвивається у чоловіків після 45 років. Хвороба часто зачіпає пахову зону.

Коли потрібно звернутися до флеболога

Сигналом до відвідування цього фахівці є наступні симптоми:

  • поява судинних зірочок на ногах;
  • виражені та змінені (вузлуваті) вени;
  • набряк стоп і гомілок, судоми;
  • нічні болі в литках;
  • зміна кольору шкіри;
  • тяжкість;
  • виразки.

Варикоз дуже небезпечний через ускладнення та ризик відриву тромбу, який може призвести до раптової смерті, тому у разі подібної ситуації негайно зверніться до спеціаліста! Флеболог проведе грамотну консультацію та за один прийом поставить діагноз і призначить відповідне лікування. 

Як проходить консультація флеболога

Консультування флеболога проходить поетапно.

Опитування

Спеціаліст розпитує пацієнта про причину візиту (планово, щось турбує або за направленням від ін. спеціалістів). Також лікар вислухає скарги та збере повний анамнез: спадковість, спосіб життя, включаючи шкідливі звички, перенесені хвороби, попередні обстеження (зокрема, МРТ, УЗД, КТ, лабораторні аналізів тощо).

Відповідати на питання важливо максимально розгорнуто. Це дозволить створити  повну картину та поставити точний діагноз.

Візуальний огляд

Лікар оглядає нижні кінцівки пацієнта у вертикальному та горизонтальному положенні. Це необхідно для визначення рівня пульсації в артеріях, а також перевірить ознаки тромбозу вен та симптоми патології неврологічного  або скелетно-м’язового характеру.

УЗД вен та артерій

Є найбільш інформативним методом, що дозволяє підтвердити або виключити наявність закупорки судин та виявити погану роботу венозних клапанів. Спеціаліст визначить, чи пов’язані проблеми із захворюванням вен, або ж варто направити пацієнта до суміжних фахівців.

Розробка лікувального плану

За результатами обстеження лікар ставить діагноз та розробляє індивідуальну схему лікування.

Якщо необхідні додаткові тести, наприклад мультиспіральна КТ судин, визначення вродженої тромбофілії або фракції холестерину, спеціаліст обговорює проведення цих досліджень з пацієнтом, аргументуючи їх важливість для наступної консультації.

У випадку явного варикозу план лікування складається вже після огляду і УЗД. Як правило, він включає медикаментозні методи та інструментальні втручання. Флеболог обов’язково консультує пацієнта про кожний етап процесу. 

На ранніх стадіях показано носіння компресійних гольфів та препарати, що розріджують кров і покращують кровообіг. Пізні стадії, що характеризуються деформованими венами, потребують операції. Флеболог підбирає оптимальну методику, яка ефективно усуне патологію та збереже естетику тіла.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал» в Кам’янці-Подільському застосовують малоінвазивні оперативні втручання: ендовенозна радіочастотна, лазерна абляція, склеротерапія або біоклей. Метод ендоваскулярної лазерної коагуляції чинить місцеву дію випромінювання на внутрішні стінки вен. Спосіб не травмує сусідні тканини, запобігає кровотечам, знижує ризик інфікування. Також лікар дає рекомендації та обговорює профілактику, щоб уникнути прогресуванню захворювання і не допустити варикозу здорових судин.

Після консультації флеболога ви отримаєте чітке уявлення про причини і механізм протікання хвороби, а також отримаєте повне обстеження та індивідуальну схему лікування під контролем спеціаліста та рекомендації з профілактики. 

Вчасно записуйтеся на прийом до лікаря – і збережете судини здоровими! 

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

( Рейтинг: 4.92, голосів: 52 )

Наші СПЕЦІАЛІСТИ

усі спеціалістиЛікар-флеболог, спеціаліст по УЗД : Палчей Василь Сергійович
Палчей Василь Сергійович Лікар-флеболог, спеціаліст по УЗД
Лікар-флеболог, спеціаліст по УЗД : Палчей Василь Сергійович
Палчей Василь СергійовичЛікар-флеболог, спеціаліст по УЗД

вул. Князів Коріатовичів, 25Б;

інформація про лікаря

Закінчив Івано-Франківський національний медичний університет, лікувальний факультет.

1-й рік інтернатури навчався в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, стажувався на базі хірургічного відділення Київської міської клінічної лікарні № 6 за спеціальністю хірургія.

2-й та 3-й рік інтернатури навчався в  Львівському національному університеті ім. Данила Галицького, стажувався на базі хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та Лікарні Св. Пантелеймона за спеціальністю хірургія.

Протягом останніх двох років займається флебологією. Успішно лікує варикозну хворобу вен нижніх кінцівок найсучаснішими методами. Проводить ендовенозі лазерні втручання та  ехосклеротерапевтичні сеанси при варикозній хворобі. Склеротерапію при ретикулярному варикозі та телеангіектазію (судинні зірочки). Вміє професійно підбирати компресійний трикотаж. Професійно лікує трофічні виразки до повного загоєння.

29 червня 2023 року - Майстер-клас Діагностика та мініінвазивне лікування хронічних захворювань вен

29 червня - 01 липня 2023 року - Науково-практичній конференції з міжнародною участю  «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФЛЕБОЛОГІЇ»

11-13 жовтня 2023 - КОНГРЕС СУДИННИХ ХІРУРГІВ, ФЛЕБОЛОГІВ ТА АНГІОЛОГІВ УКРАЇНИ «СУХАРЕВСЬКІ ЧИТАННЯ»

Грудень 2023 року - спеціалізація ультразвукова діагностика

З 2023 року працюю у медичному центрі «Оксфорд Медікал» 


показати повний текст

відгуки
Іван 04-03-2024 Лікар Василь дуже уважний та прискіпливо оглянув мене та назначив лікування. До речі, порівнював ціни операції по венам в місті Камʼянець-Подільський, в Оксфорд Медікал найдешевше та надійніше, адже лікар зі Львова та досвідчений.

відділення: Флебологія

Міла 20-06-2019 Приємно вражена обслуговуванням в клініці, ставленням до пацієнта. Записалася на прийом до судинного хірурга, телефонували напереддень і нагадували мені про прийом. Консультацією лікаря задоволена. Дуже вдячна! Рекомендую!

відділення: Флебологія

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

Акції
актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації клініки
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом